duphaston kullananlar....burada toplanalım

aysen_34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2009
13.299
37
selam kızlar 5 aydır duphaston kullanıyorum ama malesef hamile değilim..hamile olanlar veya olmayanlar burada paylaşalım:KK66:

Canım bende geÇen ay kullnadım ama yumurtalar Çok bÜyÜdÜ hamıle kalamadım bu ay vermedı sadece 3 gÜn hem eŞım hem ben klomen kullanoruz

nasıl yani yumurtamı büyütüyomuş yani hamile kalamayacak kadar anlamadım canım yaa...bende adet düzensizliği vardı...yumurtalar gayet normal dedi ama tsh tiroid bezi fazla çalışmıyomuş...önmüzdeki hafta doktora gidicem tedavi olmak için..hayırlısı herşeyin..sen ne kadardır bebek istiyosun

canım ben hem klomen hem duphaston hemde glukofen kullandım hormonlar tavan yaptı yani kiste dönüştüler adet oldum

bende de guatr var adet düzensizliği var biraz ben 9 ay falan oldu ama ilk doktorda 7 ay gitti birden zaten 1 sene deneyin olmazsa gene gelin deyince bidaha kapısını açmadım bu doktorda 2.ayım hayırlsı bakalım

tsh düzeldimi peki bende bu hafta gidicem bakalım herkes için hayırlısı olsun..doktorum dahiliyeci bir hap verir fazla uzun bir tedavi dğeil düzelir dedi..

canım benim değerlerim şu an düştü şu ana kadarda hiç ilaç kullanmadım son dakkaya kadrada ilaç kullandırmıyolar bende nodül saptandı var ama şu an hiç guatr yok gibi gözüküyo kan testlerinde

ben geçen ay kumda döktüm o yüzden antibiyotik falan kullandım geçen ay pek verimli geçmedi o yüzden ilaçlar birbirleriyle çakışmasın

doktorum dedi zaten dahiliyeye gidiceksin diye işte bu hafta gidicem bayramı bekledim..geçmiş olsun canım sanada

Merhaba Foruma Yeni Uye Oldum Cok Begendim.Be Henüz 20 Yasındayım Ve 5 aylık evliyim esim 28 yasında.Yüca Rabbimizin Bize Bir Emanet yollamasını Cok İstiyoruz Evlendikten sonraadetlerim iyice düzensizlesti en son 41nci gün Adet Oldum Doktora Gittim yumurta Tembeeligi Olabilir dedi Ve Önce Folik asit ve Progestan Verdi.daha Sonra Adet Oldum ve 15 Gün sonra Kontole Gittim bana Duphaston Verdi adetin 15.günü basladım bugun5 gün Oldu Kullanıyorum 3 ay daha Kullanıcam Her adetin 15.günü adetimi düzenlemek İçinmiş.İnş Bir an Önce Düzene Girer.Ve Rabbim Bize Bir Hayırlı Emanet Yollar.Herkesin Gönlüne Versin Bu Forumu Kuranlardan Allah Razı Olsun.Tesekkürler.

merhaba arkadaşlar bende duphaston kullanıyorum bu 2. ayım
önce glukopage la başladım 2 ay sonra klomene başladım geçen ayda onlara ilave duphaston bakalım ne kadar sürecek
adetlerimde bir düzensizlik yok ama...takviye olucak sanırım

arkadaşlar bende duphastona başlayanlardanım:sinifsinif:....daha önce aşılama oldum tutumadı...şimdi başka doktora gittim..oda bu ilaca başlattı hayırlısı inşaallah.....guclubacismile

selam kızlar 3 ay duphaston kullancam 1,5 yıllık evliyim 11 aydır bebiş istiyoruz dr pko dedi duphaston verdi 1 marta regl oldum 16 martta ilaca başladım ama hala adet olmadım ilaçtan sanra ne zaman adet oldunuz yazarmısınız

X