Streçle Göğüs Küçültme üstüne...

katikula

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
34.741
12.322
Kızlar ben dün bu dediğiniz Streçle Göğüs Küçültme yöntemine dün başladım. Göğsüm terlemedi ayrıca, göğsümü streçle sıkıştıramadım... :uhm:
Bana yardım edin

Çok yardımcı olmuşsunuz herkese çok teşekkür ederim!!!

yaaa arkadaşım bu yöntemi yeni duydum ama birişe yarıcanı sanmıyorum yazık yaaa canın acın bende aynı dertten muzdaribim usandım toparlayıcı sütyen almaktan bitonda para veriyorum galiba onlarla yaşamayı öğrencez:KK43:((

kızlar işinize yarar bu yöntem.
en azından birkaç kez tekrar edin.

ayrıca lahana yağı, ya da diğer sıkılaştıran yağlardan sürüp sararsanız daha fazla etkisini görürsünüz.
ilk seferde bile fark edilir bunun etkisi.

kızlar işinize yarar bu yöntem.
en azından birkaç kez tekrar edin.

ayrıca lahana yağı, ya da diğer sıkılaştıran yağlardan sürüp sararsanız daha fazla etkisini görürsünüz.
ilk seferde bile fark edilir bunun etkisi.

Canım ben 2,5 ayda 2 cm küçülttüm 2 haftadır spora devam edemiyorum...
Ama gerçekten bu yöntem çok iyi.
Eğer bu durumdan müzdaripseniz streçe devam edin...
:lepi:

hayalcim maşallahın var cidden.Sana baktım imrendim vallahi =)
Şu yağlar ve masajlar mevzusunu biraz detaylı anlatsana..Bir de o soğuk su olayı çok felaket bişiy.Gögsüme soğuk su tutuyorum baştan aşağı tüm vücudum acı çekiyor yahu :KK70:

Ayy ben de deneyeceğim bunu en kısa zamanda ama streçle ne kadarlığına sarıyoruz? Benimkine dayanmaz streç mterç :KK70: Her gün bir rulo alırım eve artık? Sardığımızda ne kadar durması lazım. Ama bir de merak ettim, sarınca yayvanlaştırmaz mı, ya da streç yerine sıkı sporcu sütyeni aynı etki yapmaz mı?

uf ya hiç kimse bu konuda tam birbilgiye sahip deyil...hiç mi cözüm yok yaaaaa..sürekli yazılanlara bakıyorum hep aynı yerde duruyo....farklı bişey yok...cok üzülüyorum

CADIARZU arkadaşlar bu lahana yagı sitrec denmiş..işe yaradı mı.faydasını gören varmıı nerde yorumlarınızz

Son düzenleme:
Mrb benim sorunum biraz ilginc 14 yasindaki kizimin göğüsleri istemsizce buyuyo rahatsizlik derecesine gelmis inanın saattlerdir yataktayim uyku tutkuyo napicam diye. Siz nasil yaptiniz tam aciklamali yazarmisiniz lutfen

X