eğitime hazırlık ödeneği

seher64

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2008
41
1
arkadaşlar bilgisi olan var mı acaba?heyet raporu alan öğretmen eğitime hazırlık ödeneği alabilirmi?yardımcı olursanız sevinirim

ben şimdilik 1 aylık aldım 15 eylülde.2 ay daha alıcam alabilirsem.teşekkürler ilgilendiğin için

bende doğum iznindeyim ve araştırdım alabilirmişiz,ücretsiz izin haricinde alabiliyoruz.

peki ben şimdi doğum önü iznindeyim ama doğumdan sonra normal ücretli izin bitince ücretsize de geçicem eee bana verilirse eğitime hazırlık ödeneği, sonra ne olcak ocaktan sonra ücretsize geçicem hazirana kadar... bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

raporlu da olsa verilir, ben almıştım
şekercik tam olarak anlamadım sorunu ama sen de alırsın,sonradan alacağın izinle ilgisi olmaz

raporlu da olsa verilir, ben almıştım
şekercik tam olarak anlamadım sorunu ama sen de alırsın,sonradan alacağın izinle ilgisi olmaz

canım şunu kastettim
ben şu anda doğum önü iznindeyim (8hafta) bana da eğitime hazırlık ödeneği verilecek, değil mi?
sonra kasım ayı ortalarında doğum yapacağım ve doğum sonrası ücretli izin de kullanacağım (8hafta)
ücretli izinler bitince de rapor almak yerine ücretsiz iznimi kullanacağım hazirana kadar yani bu eğitim öğretim yılı sonuna kadar
ben bu yıl çalışmamış olacağım ancak sınavlar-seminer dönemine giderim diyorum
bu durumda bana verilen eğitime hazırlık ödeneğini geri mi ödeyeceğim ya da nasıl bir uygulama olur acaba?
sonuçta bu yılın ilk yarısı ücretli, ikinci yarısı ücretsiz izinle geçecek
biraz karşık bir durum, farkındayım

canım bir sitede bununla ilgili haber vardı. özeline yazıyorum sitenin adını. ordan bakabilirsin.

canım benım odenegım ve maaşım yatmıştı maaşımı ıade ettım odenegımı aldım sonra ucretsız ızıne ayrılmıştım

tamam arkadaşlar okudum yusum saol canm ama bizimle ilgili özel bir şey yazmıyordu:)
kafam karışmıştı da idarecilerimiz de bilmez pek burda
nolur nolmaz ben öğreneyim dedim

alırsın canım ben de geçen yıl aralıkta doğum yaptım doğum iznim bitince ücretsize ayrıldım geri istemediler o parayı

saol zcerencim yatırmışlar zaten ama ben gene de merak etmiştim iade filan etmek gerekir mi acaba diye...

saol zcerencim yatırmışlar zaten ama ben gene de merak etmiştim iade filan etmek gerekir mi acaba diye...

X