Akşama Ne Yemek Var ?

2 hafta sonunda evime döndüm ve ilk yemeğim:

Domates çorbası
Kızarmış tavuk
Fırında kekikli patates
Salata
Ayran
Mermer kek

Hic duymamistim tarifini bizimledr paylasirmisin canim. Afiyet olsun.

Tabiki tatlım. Ben sürekli yaparım eşim için.

500 ml süt, 1 tepeleme kaşık un, 1 tepeleme kaşık mısır nişastası, yarım bardak şeker, 2 kaşık nescafe ve 1 tatlı kaşığı margarin.

Margarin hariç tüm malzemeyi karıştırıp puding gibi pişiriyorum. Kaynamaya başlayınca altını kapatıp margarini ekleyip çırpma teli ile karıştırrmaya devam ediyoryum. Margarin eriyince de kaplara boşaltıyorum. Bu kadar :KK34:

500 ml süt, 1 tepeleme kaşık un, 1 tepeleme kaşık mısır nişastası, yarım bardak şeker, 2 kaşık nescafe ve 1 tatlı kaşığı margarin.

Margarin hariç tüm malzemeyi karıştırıp puding gibi pişiriyorum. Kaynamaya başlayınca altını kapatıp margarini ekleyip çırpma teli ile karıştırrmaya devam ediyoryum. Margarin eriyince de kaplara boşaltıyorum. Bu kadar :KK34:

Anladm canim afiyet olsun tekrar ben ev pudingi yaparim nescafe yerine kakao bide mısır nişastası degilde bugday kullaniyorm ben. Bunuda mutlaka deneyecegim ama en kisa zamanda. Elinize sağlık.

Anladm canim afiyet olsun tekrar ben ev pudingi yaparim nescafe yerine kakao bide mısır nişastası degilde bugday kullaniyorm ben. Bunuda mutlaka deneyecegim ama en kisa zamanda. Elinize sağlık.

Buğday nişastası ile de olur canım farketmez ben mısır kullanıyorum genelde.
Denersen afiyet olsun şimdiden :KK16:

bende yapıcam evde sizin pudinklerden kızlar:KK56:

bamya salata diyetteyiz ailecek:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

böbrek salata makarna koz patlıcan😄afiyet olsun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Akşama misafirim var;

Tavuk suyuna şehriye çorbası
Karnıyarık börek
Mini güveçlerde sebzeli et
Pirinç pilavı
Patlıcan salatası
Orman meyveli kremşantili cupkake