sezeryan sonrası korse kullanımı

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
785
2
slm arkadaslar dogum yapalı iki hafta oluyor doktorum cok sıkı korse takma iç dikişlerin yırtılır dedi ama koresesizde hiç düzelecek gibi görünmüyor cok sıkı olmasada kullanmayı düsünüyorum ayrıca daha önce dogum yapan annişler göbüsleriniz zamanla sıkılasıyormu yoksa sarkıkmı kalıyor mekik çekmeye de ikinci aydan sonra baslamayı düsünüyorum bu konuda sizin fikirleriniz neler CADIARZU

canım ben doğum yapalı 42 gün oldu sezercik oldum bende. göbek duruyo bayramda beni gören sanki bi tane de karnında varmış gibi dediler gitsin artık şu göbek

ben sezercikten sonra 2.gün giydim inan çok farketti hala da gece yatarken giyiyorum şimd göbek falan kalmadı.br de doktordan izinsiz baya erken mekiğe başladım onun faydası oldu fakat 3 aydan önce mekiğe asla başlama.benim yaptığım tamamen aptallıktı.

bu arada allah bağışlasın bebeğini

ben sezercikten sonra 2.gün giydim inan çok farketti hala da gece yatarken giyiyorum şimd göbek falan kalmadı.br de doktordan izinsiz baya erken mekiğe başladım onun faydası oldu fakat 3 aydan önce mekiğe asla başlama.benim yaptığım tamamen aptallıktı.

bu arada allah bağışlasın bebeğini

sagol canım benim öyle cok degil göbüsüm ama sarkık balon gibi durması sinirini bozuyor insanın e bide catlak olunca görme yani:bbo:

canım bende sezeryanın 2. günü korse taktım bi sorun olmadı tabi çatlakları symazsak

gerçekten korse zayıflatıyormu kızlar ??????
yada karnımızı indirirmi ??????????

valla zayıflatıomu bılmem ama korse kullanmak kadar sıkıcı bısey yok.bende sezeryan olmustum.3.ayda korse aldım.aslında doktorum 1 hafta sonra hemen kullanabılırsın demıstı ama korse alacagım yerde 3.aydan once vermıyoruz sezeryanlılara dedı.bende aklımda suphe kalmasın dıye 3.ayı bekledım.ama 2 kere anca kullandım.cok sıkı ve bunaltan bısey.sımdı her sabah mekık ve karın hareketı yapıyrm.ınanın daha etkılı.1 haftada bıle farkettı karnım.sıkılastı.

11 gün önce sez. doğum yaptım .doğum sonrası bantlarım açıldığında (1 hafta sonra ) doktoruma korseyi sordum olur giyebilirsin dedi..
sipariş verdim gelince gün içerisinde korse kullanıcam ben..
doktorum korkma yavş yavaş küçülür göbeğin dedi ama yinede korseyle çabuk küçülsün istiyorum bakalım sonuç ne olacak

arkadaşlar bende denedim korseyi hala da kullanıyorum bebişim daha 35 günlük ben 2 haftadır kullanıyorum çok farketti kullanmaya başlayalı.bence kendinizi ve vücudunuzu en iyi siz bilirsiniz kendinizi hazır hissttiğinizde korse kullanmaya başlayın ben gayet memnunum :)

X