memeden kesen varmı???

PembePanter

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2007
1.565
15
40
kızlar oğlum 4 şubat doğumlu ve emmeyi çok seviyor.fakat memelerim yine yara olmaya başladı.ve artık çok canım yanıyor resmen kesik kesik :KK43: ne yapıcam bilmiyorum.dişlerinden dolayı yarıklar oldu.kessemmi yoksa daha erkenmi ve nasıl yapıcam bilmiyorum.ilk doğduğundada yaralarım olmşutu ama 1 ay içinde geçti.ama şimdi bu dişlerden dolayı memei verirken korkuyorum artık..

Canım benim oğlumun daha dişi çıkmadı.ilk ay biraz zorlanmıştım çok acıyodu ama sonra geçti.Çok kötü bi acı tahmin ediyorum ama ben eger sütün varsa kesme derim..çünkü oların bizim üstümüzde 2 sene hakları var ..

canım bencede kesme benim de yara olmuştu ama bitkisel kremler var onlardan kullan geçiyo bak göreceksin. çok fena bir acı bu ama daha çok erken lütfen biraz daha sabret

nasıl memeden kes denilebilir ki arkadaşım sütün varsa ne olursa olsun devam et bende ilk ay çok acı çektim kan aka aka emdi onlar için herşeye değer silikon uçla emzirmeyi denedin mi az da olsa acıyı azaltmıştı sütünden mahrum etme yavruyu ayrıca geçmiş olsun

aman sakın kesme...bende süt filan kalmadı..ama sağmayı deneyebilirsin acısı geçene kadar..daha erken çok..en azından 1 yaşını görsün.....

kesme canım aynı sorunu ben yaşadım geçenlerde benimde ilk ay yara olmuştu birde 2 hafta önce falan şimdi bile biraz var ama anne sütünü bebeğe vermeye devam çünkü dünyanın en kıymetli besini ve bir daha ömür boyu alamayacak
çok acıyor biliyorum fakat sabır
daha egenin dişleri yok ama çok sertleşti damakları acıtıyor yarayken çekiyor birde kremlerden destek al zamanla toparlıyor meme ucu yarasını kapatıyor
onu sütünden mahrum etme bence

Skın haa kesme canım yaa seni anlamaya çalışıyorum eminimki çok acıyordur bende ilk başta yaşadım bunu doğduğunda ama devamli kendi sütümden sürdüm geçti onların bize daha 2 2-5 yaşına kadar ihtiyaçları var sütün varsa damlasını ziyan etme altın değerinde bir aşı bu sıvı biliyorsunki her damlası sağlık biraz dişini sıkarsan bunudfa atlatırsın elbet ben sütüm olduğu sürece emzirmeyi düşünüyorum..

inanın bende kesmeyi hiç istemiyorum çok güzel bir mutluluk ve huzur veriyor bana emzirmek.ama inanınki çok kötü olmaya başladı.içim cızlıyor ve mememi bırakmıyor ısırıp çekiyor ve bu dahada canımı yakıyor.ısırtmamak için ne yapabilirim peki bileniniz varmı?geçen haftaya kadar çok iyiydi ama şimdi 3 tane yukarda 2 tane altta dişi var ve diğer taraflarıda kaşınıyor sanırsam dişler gelicek onun içinde ısırıp çekiyor.kıyamıyomda memeden kesmeye.inşallah hemen geçer bu yaralar.

tatlimmm benimde sorunum ayniii
tam 4 tane disimiz cikti büyüdüerr hem alttakiler hem üsttekiler
alttaki disleri sivri bide nasil issiriyor emerken bi eliyle tutuyor SIKIYOR gögsümü boynumu görseniz tirnaklarini devamli kesiyorum hala tirmaliyor
cok zorlaniyorum yemek yemiyor günde bikac kasikk onun haricinde emmek istiyo
suanda bir yasina kadar emzirmeyi düsünüyorum ben belli bi zaman sonra süt pek bi fayda etmiyor zaten

aayy canım ya aynı durumdayız hayatım desene.kaanda aynı bi eliyle mememi sıkıyor diğeriyle hem emiyor hem ısırıyor.memesizde kesinlikle uyumuytor.başka ne şekilde uyutabilirimki.bu çocuklar ne zaman kendi başlarına yatıp uyuyacaklar yaa :::KK43:(( kızlar bide havalar soğumaya başladı ve benim göğüslerim acayip soğuktan etkileniyor üşüyünce hemen sızlıyor ve canım dahada çok yanıyor :KK43:

tatlim benimkiler daha yara olmadi emerken degilde oyun oynadigi zaman falan issiriyor emerken sorun yasamiyorum aslinda ... geceler bende uzanarak uyutup sonra yatagina koyuyorum bazen uyaniyor takrardan kucgaimda gezerken uyutuyorum emzirirken....
aha simdi gene emmek istyor kizmiyorum icimde gidiyor emerken hee o bakisi yokmu rabbim herkeze nasit etsin o bakisi

X