allbres kullananlar buraya!

didolido

fallen_angeL
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2009
46
1
mrb arkadaşlar! ben uzun zamandır küç,rezene ,ada çayı gibi şeyler deniyorum ısırgan otuyla kompres falan yaptıım hiç bi işe yaramadı daha doğrusu biraz dolgunluk oldu ama bırakınca hepsi sönü verdi :KK43: en sonunda karar verdim allbres kullanmaya! netten baktım hep olumsuz şeyler yazıo ama bu arada eczacılarıda tek tek gezdim bazıları 1 beden büyür dedi bazıları 2 beden bazılarıyla boşuna para harcama biraz dolgunluk yapıo o kdr dedi.. nesee karar verdim ve 1 hafta önce 3 kutu allbres aldım.. ve daha bugün başladım kullanmaya hem çok heycanlı hemde çok tedirginim.. korkuorum hormanlarıma bişi olcak yada yan etki yapıcak die.. ama bişilerin yolunda gitmedini anlarsam ilacı kesicem! tabletler çok kötü kokuo ve bazıları kıyısından köşesinden kırılmış şişmiş fln:KK43: son kullanma tarihine baktım 06/10 daa 9 ay var bitmesine acaba normal mi böle olması kullanan arkadaşlar varsa cvp yazabilirlermi? eczacıya sordum bu bitki kapsülü olduğu için böle dedi ama belkide satmak için demiştir olabilirmi?? içime kurt düştü sizlerede sorayım dedim.. bu sabah 3 tablet içtim 12 satte bir 3 tablet içmeyi düşünüorum bazıları 2 tane bazıları 4 tane içiormuş ama.. eczacı 3 iç dedi! nesee umarım işe yarar:KK43: göğüs ölçüm cm bazında 79:KK43: çok küçüüük:KK43: 3 ay kullanıcam arkadaşım da kullanmıştı 1 ayın sonunda fark edersin ben 70 takıodum zorla, şimdi 75 takıorum:Saruboceq: dedi..bakalım nolcak!! size gelişmeleri yazarım cm bazında bana dua edin:)

ya arkadaşlar hiç allbres kullanan yokmu benden başkaaa:KK43: yada kullanıpta memnun kalan yada kalmayan... bugün 8 inci günüm suan için bi değişiklik yok tabii daa çok erken.. ama kullananlardan yorum bekliorum lütfenn..

bende almayı düşünüyom sen gelişmeleri buraya yaz.......her hafta gelişmeleri bizimle paylaşşşş.....beklicem ....inşallah fayda eder......

ben kullandım canım bir kutu 45 gün kadar gitti bana günde altıtane sabh 3 akşam üçtane içmiştim eczacı böyle demişti ama sonuç sıfır sadece adetimi düzene soktu göğüslerime hiç işe yaramadı dolgunlaşmadı bile keşke işe yarasaydı bnmde çok fazla küçük eczacı bana 3 kutu kullnmn gerek sonra bir kutu kullnıp 6 ay ara verip tekrar kullnaman gerek dedi ama 1 kutuda hiç etki göremeyince boşa para harcamaya gerek olmadını düşündüm yaşımda 17 dydi ozmn

bende 1 kutu kullandım ama hiç bir faydasını göremeyince bıraktım :KK43::KK43: yeşilimsi iri iğrenç kokan bir haptı ama faydası olmadı :KK43: inş sana faydası olur kuzucum:ecrin_bebek:

kıslar bugün 11.günüm benim göğüslerimde hatlar oluşmaya başladı bide kaşınıo ağrıo gibi fln anlayamadığım bi his var.. büyüyolarmı acaba? ölçtüm 79 cm di hala 79 cm olarak büyümemişler hiç ama bi farklılık var sekil ve dolgunluk itibariyle sanki! acaba psikolojik mi yaa.. :KK43: çok istiorum büyüsünler diee

ya bide bişi sorucam kullananlara çok iğrenç kokuo bide tabletlerin bazıları çatlamış çıktı içinden.. eczacıya sordum normal öle olması bitkisel hap dedi
sizin de oldumu hiç ölee korktum biraz eczacı iade almamak için yapmış olabilirmi?

benimde öyleydi canım yarım toz halinde bile olan vardı içinde bitkisel olduğu için sanırım
büyüdü gibi diyorsun bu piskolojik olabilirde olmayabilirde canım banada ilk başlarda büyüdü gbi gelmişti ama sonuç sıfır aslında bana öyle gemişti benim sadece dediğim gbi gnlerimi düzene soktu başka işe yaramadı

ben bu ilaçları yeni gördüm.Kullananlar sonuçalrını yazabilrmi? Tblet kullanımı olmadan losyon kullanılsa olmazmı?

Sitemizde bitkisel veya kimyasal medikal ürünlerle ilgili konu açılması yasaktır. Bu bölüm özellikle - başlıktan da anlaşılacağı gibi - sadece doğal göğüs büyütme yöntemleri ile ilgili konuları içerir. Bu nedenle konuyu kilitliyorum.

X