Güvenlik önlemleri

derinzlm

canım kızım iyiki varsın
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2008
3.641
0
Malum artık bebeklerin hepsi emekliyor hatta tutunmalar tırmanlar başladı evinizde aldığınız güvenlik önlemleri neler .
Köşe koruyucu baktım ben fakat yapışkanlı onlarda mobilyaya zarar veriyor sizlerin kullandığı daha kullanışlı birşeyler varmı .
Birde güvenlik çemberi tarzı birşey arıyorum belirli bir alandan en azından ben yanında değilken çıkmaması için .Bu tarz ürün bilen duyan gören varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.
Ben şimdilik sadece Derin'in ulaşabildiği yerlerin kulplarını söktüm ulaştığı yerler artmaya başlayınca bir dizi güvenlik tedbiri almak gerekecek sanırım .
Burdan deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim .

canım bizim kız henüz emeklemiyor ama yürüteçe koyduruğumdan beri her yeri dolaşıyor
henüz güvenlik için bişey yapmadık salonda dolap çekmece yok mutfağın girişindede ufak bir basamak
olduğu için giremiyor ama tv yi elinden zor kurtarıyorum sürekli onun yanında alçak olduğu için düğmelerine ve dvdye ulaşabiliyor
sehpasının raflarıda cam emeklemeye başlayınca ilk onlar çıkıcak sanırım ama başka ne yapıcaz onu bilemiyorum ilk iş prizlere kapak almamız lazım çünki çoğu alt tarafta malesef :KK43:(((

Canım bız kablolar ıÇın kablo kutuları aldık..prız kapakları aldık...dolap tutucakları aldık..kÖŞebentler mobılyaya zarar vermıyor ama yapıŞkanlı olduĞu ıÇın benım oĞlan bır Çektı baktım elınde..az daha yutacaktı..gÜvenlık olsun derken oĞlanı boĞacaktık az daha...

bizde parmaklı korumalı kapılardan almayı düşünüyoruz digerleri hakkında bişey diyemicem

X