ili hosptalum da dogum yapan varm ?

sadberk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2008
98
0
38
şişli hospıtalum da can yılmaz daver yada adil hakan ılhan da dogum yapanlar lustfen bılgı verırmısınız? bende orda normla dogum yamayı dusunuorum ardımlarınızı bekliyorum

henüz doğum yapmadım ama benim dr um kendisi bende orada dopum yapmayı düşünüyorum allah kısmet ederse.ben dr önce 1 yıl korunmadığım halde gebe kalamadım can beye gidişimin 3. ayında gebe kaldım ama gerçi düştü maalesef
.ben güveniyorum dr ma.siz can beylemi tedavi oluyosunuz

merhaba, doktorlar konusunda bir yorum yapamam ama bir arkadaşım nisan ayında orada doğum yaptı. doğumu yaptıran doktor benim de doktorum ve sezaryen olmuş. doğum sorunsuz geçmiş ama arkadaşım sonrasında hiç memnun kalmamış. ameliyata giren hemşire bebeğin göbek bağını çok dipten kesmiş, enfeksiyon riski oluşmuş, 2-3 hafta çok sıkıntı çekmişler. bebeğin ilk gün yapılması gereken aşıları eksik yapılmış, bilgi vermemişler, bilgileri, test sonuçlarını vs. karıştırmışlar. arkadaşım sezaryen olduğu için 3 gün hastanede yatmış ve hemşireler ilgisizmiş ve sürekli hata yapıyorlarmış. bir başka çift te gelip benzer şeylerden şikayet etmiş.. Moralini bozmak istemem ama böyle. doktorun doğum sonrasında işi bitiyor ama personel de çok önemli..

eser_im ,
bilgiler için teşekkür ederim doktorum Can Bey değil ama doğum için Hospitalium u düşünüyorum evime yakın olduğu için..

pelly1,
Bilgilr için teşekür ederim..Arkadaşın baya kötü bir döneme denk gelmiş :KK43: Acaba ne zaman doğum yaptı orada öğrenebilir miyim?

merhaba sadberk, benim bi arkadaşım nisan- mayıs gibi hospitalium şişlide sezeryanla ikiz doğum yaptı.doktorları bilmiyorum çünkü o dışardan kendi doktorunu getirdi.ama hastaneden çok memnun kaldı, doğum sonrası servis,bakım,oda,hemşireler çok iyiydi dedi. fiyatları da diğer özel hastanelere göre çok çok iyiymiş.bebekler 2-3 gün küvözde kaldı , o süreç te çok iyi geçmiş,yenidoğan ünitesi de başarılı dedi .umarım sana ufak ta olsa bi yardımım olmuştur. Bu arada tebrik ederim, Allah bi avazda kurtarsın ve sağlıklı bi şekilde bebişini kucağına almayı nasip etsin canım ,ben henüz hamile değilim ama darısı başıma:)

muyene, doğum fiyatları hakkında bilginiz var mı arkadaşlar

arkadaslar özel sağlık sigortanız mı var?ssk bu tür özel hastanelerde geçmiyor diye biliyyorum.biraz bilgilendirir misiniz acaba?

ben hospitalium a gitmiyorum ilk muayenemde vazgeçtim çnkü ultrason çalışmıyordu ve 1 sene içinde 5.kadın doğumcuymuş gittiğim doktor o yüzden pek aklım yatmadı..

avrupa florance nightingale de herman bey e gidiyorum muayenesi ssk 55 lira

canım ben önceden olsa can beyi yavsiye ederdim ama artık çok yaşlanmış maleseff hiç memnun kalmadım iletişimide çok zayıff emin ol birşey sormassan oda anlatmazz..en son gittiğimde dış gebeliği normal gebelik deyip kese olduğunu idda etti sonrada inkar etti ben demedim dediii madem öyle bana bebği beslemek için vitamin niye verdiiiiin be adam neyse onu sorsam onuda derki ben vermedimmmm:)

valla dr herman beye gıdın gayet memnunum ben :) tavsıye ederım avrupa florans nıghtgale de hemde muayene 18 e dustu ssklıya :)

X