Sayfa: 1/4 123 ... SonSon
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kızlar evımın mıs gıbı oda parfumu kokmasını ıstıyorum, sız ne kullanıyorsunuz ?

1. Konu Sahibi : simgeart #1
    Giriş tarihi
    Feb 2009

Yardım :( Kızlar evımın mıs gıbı oda parfumu kokmasını ıstıyorum, sız ne kullanıyorsunuz ?

selam bayanlarr 3 bucuk aylık evlıyım herkesın bır takıntısı vardır ya benımkıde evımın kokusu eve gırdıgımde en ufak bı kotu koku alıım sınırlerım tavan yapıyor yazık kocamda nazımla oynuyor naapsın adam her seferınde farklı koku alıp gelıyor ılk gızlı bahce klullandım memnun kalmadım sıkıosun bı sure sonra gecıo sonra aırwıck kavunlu kokusunu aldım sısede olanı oda one cok ııydı ama 2 haftada bıtıo yanı ben evımın kalıcı kokusu olsun ıstıorum en son esımın ıstegıyle glade aldım glade fabrıc&air dıe tropıcal mıstık kokusu var bugun basladım kullanmaya bakalm bu nasıl olcak sız neler yapıyorsunuz evınızn mıs gıbı kokması ıcın kaydirigubbakcemile5

2. Konu Sahibi : simgeart #2
    Giriş tarihi
    Dec 2007
    yumoşun ev spreylerini kullanıyorum birde prizlerde takılı olan glade kullanıyorum

3. Konu Sahibi : simgeart #3
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    yumos cok hafıf gıbı geldı banada canım ama esım prızlerdekını kullanmıs annesının evınde ama memnun deıldık dıor belkıde onların evı cok buyukdu ondan olabılırr

4. Konu Sahibi : simgeart #4
    EU3 Guest
    Ben.m ev spreyi var ayarlıyorum 15- 20-30 dk göre püskürtüyor mis gibi kokuyorr.evden dısarı cıkarken mesela acık bırakıyorsun yarım saatte bir püskrüyor benımkı piili

5. Konu Sahibi : simgeart #5
    ben yumoşun prize takılan kokularını kullanıyorum çokta memnunum.10 dakıkaya bir koku veriyo evim mis gibi kokuyo.limon ve gül kokusunu kullanıyorum limon kokusunu oturma odam ve misafir odaama takıyorum gül kokusunuda yatak odama takıyorum evim çok hoş kokuyo tavsiye ederim

6. Konu Sahibi : simgeart #6
    bende evimde kalıcı bir koku olmasını çok istiyorum ama ne yazıkki başaramıyorum spreyler uçup gidiyor.ben bir tek diğerlerine nazaran yumoşun kalıcı olduğunu farettim çamaşır yıkadığım günler evim mis gibi yumoş kokuyor. sürekli tül perde yıkamak lazım ancak o şekilde evde yumoş kokusunu kalıcı kılabilirim diye düşünüyorum

7. Konu Sahibi : simgeart #7
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    walla ben bugun glade sıktım koltuk perde halılara sıkın dıyor zaten kotu kokuyu alıyor dıee sımdılık guzel ferah bı kokusu var antreye sıktım oturma odasına gıttı remen koku

8. Konu Sahibi : simgeart #8
    canım kokuların sürekli kalıcı olması için prize takılan koku veya pille çalışan kokular var ben ikisinide kullanıyorum 10 veya 15 dakıkaya ayarlıyorum evim mis gibi kokuyo hatta ben banyomada pille çalışan koku aldım evime girince süper kokuyo yoksa sprey seklindekiler bi müddet sonra ucuyo kokuları kayboluyo herkes evimin mis gibi koktuğunu söyler.

9. Konu Sahibi : simgeart #9
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    bakalım ben sımdı bunu bıtırıım memnun kalmassam prıze takılanlardan denıycem kesınlıklee

10. Konu Sahibi : simgeart #10
    EU3 Guest
    Benim cihaz bundan ama içindeki parfüm başka:))bir sürü çeşidi varr

Sayfa: 1/4 123 ... SonSon