Kzlar Hamileyim ve grip oldum, yardm edin

MUTLUYUM1111

uğurum büyüyorrrrrrrrrr
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2009
7.730
0
2 gündür boğazım ağrıyo burnum akıyo ateşim var çok halsizim yardım edin ilaç kullanmak istemiyorum

canım doktorunla görüş mutlaka ilaç tedavisi al.gebelikte kullanılabilecek ilaçlar mevcut.
bunun yanında ıhlamur,ballı süt tüket.c vitamini al.
ama lütfen doktorunla paylaş.

geçmiş olsun canım bende 3 gündür gribim hafta sonum yatmakla geçti kafam kazan gb kulaklarımda bi ses ,kemiklerim sızım sızım sızlayark ağlayarak yattım sana tavsiyem limon sık günde 3 tane limon sıktım susuz içtim çok fazla içme kanı durultuyor ve bol bol mandalina portakal suyu iç.ben akşamlarıda sıcak banyoda duş aldım kemiklerim ısındı kalın giyindim sıcak ıhlamur içtim yatarknde limon sıktım 1 tane o gece yorgan örtüm öyle terledimki gece 2-3 kere üst değiştrdik eşimle ama o teri attıktan sonra biraz rahatladım şuan seni çok iyi anlıyorum .sana tavsiyem en iyi ilaç limon,mandalina,portakal ve ıhlamur .ben doktora gittim minoset bile plesantadan geçiyor ilaçlara çok sarılmayın dedi verdi ama ben içmedim sen benim dedğimi yap .cumartesi pazar yattım o terlmeden sonra pazartesi işe geldim düşün şimdi daha iyiyim canım .en kısa zamnda değimi yap ve hep yattarak dinlen yatmadan atamazsın

Canim bende geçenlerde grip oldum doktorum hamileyken içebilecegim ilaçlar verdi
çok sükür simdi geçti bide bol bol limonlu ihlamur iç iyi gelir

aynen dedikleri gibi bol bol sivi ve dinlemek. bol nane limon içtim hep yattim. iki defa boyle atlattimm giribi. fazla ilac alamiyo insan bu donemde.

çok teşekkür ederim arkadaşlar bende bol bol kuşburnu kaynattım içtim şuan biraz daha iyiyim

ayy ben çok fenayım.başım çatlıyo nefes alamıyorum uykumdan da hiç bişi anlamadım.6 aylık hamileyim ilaçta kullanamıyorum of yaa.benim kolumu kaldırmaya halim yok bebeğimde çok hareketli korkutuyo beni..normalmi acaba :gitme:

ayy ben çok fenayım.başım çatlıyo nefes alamıyorum uykumdan da hiç bişi anlamadım.6 aylık hamileyim ilaçta kullanamıyorum of yaa.benim kolumu kaldırmaya halim yok bebeğimde çok hareketli korkutuyo beni..normalmi acaba :gitme:

canım çok geçmiş olsun sen benden de kötüsün sen ağırlaşmıssındır artık keşke yanımda olsaydında sana baksaydım

bende çok fena gribim :KK43:

sürekli boğazım yanıyor 1 haftadır ve her sabah çok fena uyanıyorum işe gitmek ölüm gibi...nane limon ballı süt falan içiyorum ama birde limonu deneyeyim bari...

birde çok yeni hamileyim dokunmaz inşaallah bu yedikelrim...dua edin

Geçmiş olsun. Bir ay önce ben de grip oldum. Boğazım ağrıyordu. Hazır satılan adaçayı poşetleriyle ılık çay yapıp gargara yaptım, ama yutmadım. Adaçayı hamileyken önerilmiyor. Geçti tavsiye ederim.

valla hamilileliğimde bu 3.grip oluşum Allahın izniyle hiç bişey olmaz inşallah ben ne ilaç alıyorum ne de bitkisel takviye geçmesini bekliyorum yavaşda olsa can yaksad geçiyor bebeişler için katlanıyoruz bakalım elbet çıkacak o sıpa dışarı :)

Ben 6 aylik hamileyim faranjit oldum yutkunamiyorum haliyle yemek yiyemiyorum bebekte cok hareketli iki lokma corba icicem mideme vurdugu icin yedigimi geri cikarticak hale geldim hic benim gibi olan var mi hamileliginde faranjit cok fena bi illet napicam bilmiyorum

X