Gelinbaşı ve Gelin Tacı İzmir kuaför jale ve kuaför şeküre

• Konu Sahibi selluka84
  • Başlangıç Tarihi
S

selluka84

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi selluka84
Merhaba arkadaşlar,nişan için kuaför araştırmasındayım.Biraz riskli bir durum aslında daha önce gitmediğimiz bir yere gitmek.Söz için gittiğimde kötü bir tecrübe olmuştu bana.Şimdi kafamda iki yer var kulağıma çok gelen,şirinyerde kuaför jale ve yine şirinyerde şeküre.Ellerinden çıkan bir modeli görmedim fiyatlarıda jale'de nişan başı+porselen makyaj 120,Şeküre'de ise nişan başı+porselen makyaj 60.Yarı yarıya.Kullandıkları malzeme nasıl bilmiyorum,Şeküre'de sprey sıktıklarını söylediler ama detayını bimiyorum.Jale daha profesyonel sanırım.ikisine de gidenler fikirlerini yazarlarsa varsa ellerinde model paylaşırlarsa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler herkese...a.s.a.s.

• Konu Sahibi selluka84
Ya şu porselen makyaj konusuna uyuz oluyorum. Benim kuaförümde sadece porselen makyaja 100 tl alıyor. Normal makyaj ise 15 tl. Valla ben nişanımda normal makyaj yaptırdım, harika oldu.

Porselen dedikleri şey canım makyaj sonunda yüzüne komple bir sprey sıkıyorlar (elite ve beyu markalarının var ve kozmetikçilerde 15-20 tl arası satılıyor) ışte bu sprey makyajı sabitliyor ve tüm gece hiç bozulmuyor. Onun dışında tüm makyaj aynı yapılıyor. Malzemeleri falanda hiç farklı değil sallamasınlar. Benim nişanımda yanımdaki kıza porselen makyaj yaptılar, dikkat ettim hiçde özel bir şey kullanmadılar. O yüzden canım sana tavsiyem git elite in makyaj sabitleyicisini al kozmetikçilerde (20 tl falan) normal gece makyajı yaptır. Kuaförden çıkınca sık yüzüne spreyi olsun sana porselen makyaj.

Bunun dışında valla bende bucada oturuyorum ama şeküreyide, jaleyide tam nasıllar bilemiyorum. Yani bi arkadaşımın gelin başı, birininde nişan başı jalede oldu. Aman aman bi güzellik göremedim ben. Önemli olan zaten hayatım kuaförü senin yönlendirmen. Bence ucuz olana git.

• Konu Sahibi selluka84
ben ikisini de biliyorum....şeküre vasattan öteye gitmez onu söyleyeyim...

ama jale konusunda kötü bişi duymadım.bi kaç kez de gelin başı grdüm jalede..gayet hoştu.ikisinden biriyse jaleyi tercih ed,n derim...

yalnız şeküre daha ucuzdur..jale daha pahalı....

inş içinize sinen iryer bulursunuz...kuaför çok önemli....

• Konu Sahibi selluka84
Canım bu arada sana bir son dakika bilgisi vereyim. Hafta sonu Jaleye gittim. Fön, manikür, kaş-bıyık için. Öncelikle çok pisti :KK43: yani benim fön için oturduğum masanın altında saç kırıkları vardı onları bile süpürtmemişler. Aynaların önü leş gibiydi. Kalabalık ondan yapamamışlar dicem ama öylede değildi. Bomboştu resmen. Fönümü bile hiç güzel çekemediler. Sabah işe gelirken ben gene çektim. Ayrıca kasada gelin başını ne kadara yapıyorsunuz die sordum. Porselen makyajlı 180 TL normal makyajlı 140 TL dedi. Tercih senin tabiki...

• Konu Sahibi selluka84
Canım bu arada sana bir son dakika bilgisi vereyim. Hafta sonu Jaleye gittim. Fön, manikür, kaş-bıyık için. Öncelikle çok pisti :KK43: yani benim fön için oturduğum masanın altında saç kırıkları vardı onları bile süpürtmemişler. Aynaların önü leş gibiydi. Kalabalık ondan yapamamışlar dicem ama öylede değildi. Bomboştu resmen. Fönümü bile hiç güzel çekemediler. Sabah işe gelirken ben gene çektim. Ayrıca kasada gelin başını ne kadara yapıyorsunuz die sordum. Porselen makyajlı 180 TL normal makyajlı 140 TL dedi. Tercih senin tabiki...

Anladım canım çok teşekkür ederim ilgine,iyice kafam karıştı:KK43:tarihte yaklaşıyor,başka alternatiflerde düşünüyorum ama karar veremedim hiç.Nişan başı için güzel yapan iddialı bir kuaför yok sanırım varsa da ben iş işten geçtikten sonra öğrenicem herhalde:KK43:Prova yapmıyorlar zaten,yani ortaya ne çıkıcak muamma,tamamen şansa kaldı işim.

• Konu Sahibi selluka84
Anladım canım çok teşekkür ederim ilgine,iyice kafam karıştı:KK43:tarihte yaklaşıyor,başka alternatiflerde düşünüyorum ama karar veremedim hiç.Nişan başı için güzel yapan iddialı bir kuaför yok sanırım varsa da ben iş işten geçtikten sonra öğrenicem herhalde:KK43:Prova yapmıyorlar zaten,yani ortaya ne çıkıcak muamma,tamamen şansa kaldı işim.

Canım nişanın ne zaman?
Ben her zaman jaleye gidiyorum saç kesimi ve fön için. Memnun kaldım hep, ama gelinbaşı, nişan saçı nasıl yapıyorlar bir fikrim yok.
Ben de evlenirken jalede yaptırmayı düşünüyordum, ama prova yapmıyorlar demişsin güvenemem doğrusu. Başka bir yer bulsam iyi olacak.
Sen de Buca-şirinyer tarafındasın sanırım. Güzel bir yer bulursan buraya yazmayı unutmayerimseniben
İnşallah içine siner ve çok mutlu olursun canıma.s..

• Konu Sahibi selluka84
öncelikle mutluluklar dilerim.
nişanın ne zaman olcak canım? vakit var mı geç mi kaldım bilmiyorum ama benim eşim kuaför. yeri sana ters gelir mi bilmem ama şirinyer tarafındasın sanırım. eşim hatay poligonda. gelin saçı için önceden prova yapılıyor.
makyaj içinde şunu söyliyeyim nişan için porselen yaptırmana gerek yok diye düşünüyorum. normal makyaj yeterli olur sanırım. düğün için düşünebilirsin.
ama porselen makyaj normal makyajın üzrine sabitleyici sprey sıkmakla olmuyor. porselen makyajın pahalı olma nedeni makyaj malzemeleri pahalı. farları su bazlı oluyor. bir tek farın fiatı 60- 100 tl arasında değişiyor. ben yaptırdım ve çok güzel oldu. eşimin ilk çalıştığı salonda yapmışlardı bana. kuzenimin düğünü için yaptırdım.
tek başına porselen makyaj 100 tl den başlıyor. ilgilenirsen özelden mesaj atabilirsin bana. a.s.

• Konu Sahibi selluka84
Canım nişanın ne zaman?
Ben her zaman jaleye gidiyorum saç kesimi ve fön için. Memnun kaldım hep, ama gelinbaşı, nişan saçı nasıl yapıyorlar bir fikrim yok.
Ben de evlenirken jalede yaptırmayı düşünüyordum, ama prova yapmıyorlar demişsin güvenemem doğrusu. Başka bir yer bulsam iyi olacak.
Sen de Buca-şirinyer tarafındasın sanırım. Güzel bir yer bulursan buraya yazmayı unutmayerimseniben
İnşallah içine siner ve çok mutlu olursun canıma.s..

Nişanım kasım ortasında,ben alsancak tarafındayım aslında bu tarafta daha profesyonel kuaförler var diye bilinir ama ben senelerdir doğru düzgün bir yer bulamadım.Jalyeide netten duyduklarım doğrultusunda aradım ama iyi diyende var olumsuz düşünende çok kararsızım yani.Jale nişan için prova yok dedi ama gelin başı için belki vardır bir sor istersen.Bu arada bi kuaför daha buldum balçova ibrahim&ibrahim,geçenlerde önünden geçerken girip sordum nişan başı+porselen makyaj 90 dediler.Özellikle sordum normal malzeme kullanıp sabitleyici spreymi sıkıyorsunuz dedim.''hayır özel malzemelerimiz var,onları kullanıp üstüne sabitleyici sıkıyoruz''dedi.prova yok,sanırım kuaför konusunda en önemlisi yönlendirmeyi ve ne istediğini anlatmayı bilmek.Ben onuda tam bilemiyorum yani model konusundada kararsızım.nişanlığım straplez ve kabarık dağınık bir topuz mu yoksa maşalı salık bir saçmı yaptırsam bilemedim:KK43:Burdan bilgilerimizi paylaşmamız iyi olur.Bu konularda kararsızlık yaşayan çok çünkü.Umarım hepimiz istediğimiz dilediğimiz gibi oluruz en güzel günümüzde.

• Konu Sahibi selluka84
Nişanım kasım ortasında,ben alsancak tarafındayım aslında bu tarafta daha profesyonel kuaförler var diye bilinir ama ben senelerdir doğru düzgün bir yer bulamadım.Jalyeide netten duyduklarım doğrultusunda aradım ama iyi diyende var olumsuz düşünende çok kararsızım yani.Jale nişan için prova yok dedi ama gelin başı için belki vardır bir sor istersen.Bu arada bi kuaför daha buldum balçova ibrahim&ibrahim,geçenlerde önünden geçerken girip sordum nişan başı+porselen makyaj 90 dediler.Özellikle sordum normal malzeme kullanıp sabitleyici spreymi sıkıyorsunuz dedim.''hayır özel malzemelerimiz var,onları kullanıp üstüne sabitleyici sıkıyoruz''dedi.prova yok,sanırım kuaför konusunda en önemlisi yönlendirmeyi ve ne istediğini anlatmayı bilmek.Ben onuda tam bilemiyorum yani model konusundada kararsızım.nişanlığım straplez ve kabarık dağınık bir topuz mu yoksa maşalı salık bir saçmı yaptırsam bilemedim:KK43:Burdan bilgilerimizi paylaşmamız iyi olur.Bu konularda kararsızlık yaşayan çok çünkü.Umarım hepimiz istediğimiz dilediğimiz gibi oluruz en güzel günümüzde.

Ben yıllardır jaleye gidiyorum canım. 1 kere makyaj da yaptırdım orda normal makyajdı bozulmadı ama vay bee dedirtecek kadar da güzel değildi çünkü ben hiç yönlendirmedim sadece hafif olsun demiştim. Dediğin gibi istediğini bilecek ve ısrar edeceksin kuaförde.
İbrahim&ibrahim'i biliyorum. Verdikleri fiyat çok iyi bence. Ben hiç oraya gitmedim ama arkdaşlarımdan çok iyi olduğunu duydum.yerimseniben
Elbisen straplez ise bence açık model düşün canım, maşa da çok güzel oluyor.
Ben düğünde bile topuz düşünmüyorum açık modeller çok daha hoş duruyor bence.
Fotoğraflarını bekliyorum tatlım. Allah yardım etsin zor işler valla.
Jale güzel yapar ama bence benim aklımda şimdilik o var.

makyaj konusunda aklıma gelen bir fikri paylaşmak istedim. bazı parfümerilerde makyaj yapılıyor. mesela hobi parfümeriyi biliyorsundur. orada bir markadan örnek vereyim flormar 3 ürün aldığın zaman sana makyajı bedava yapıyorlar. ben makyajımı hep hobide yaptırıyorum. loreal ve flormarda yaptırdım. mükemmel yaptı kızlar ve normal makyaj olduğu halde hiç akmadı. ben özel günlerimde oraya yaptırıyorum. hiç memnuniyetsiz ayrılmadım. istediğin markayı seçersin ve makyajını yaptırırsın.
ama düğün için tabiki porselen makyaj gerekir. ve bu konuda uzman biri yapmalı.
mesela büyük salonlarda makyaj uzmanı ayrıdır. manikürcü makyaj yapmaz.
bizim salonumuz büyük olmadığı için makyaj uzmanı çağırıyoruz isteğe göre.

Ben yıllardır jaleye gidiyorum canım. 1 kere makyaj da yaptırdım orda normal makyajdı bozulmadı ama vay bee dedirtecek kadar da güzel değildi çünkü ben hiç yönlendirmedim sadece hafif olsun demiştim. Dediğin gibi istediğini bilecek ve ısrar edeceksin kuaförde.
ıbrahim&ibrahim'i biliyorum. Verdikleri fiyat çok iyi bence. Ben hiç oraya gitmedim ama arkdaşlarımdan çok iyi olduğunu duydum.yerimseniben
Elbisen straplez ise bence açık model düşün canım, maşa da çok güzel oluyor.
Ben düğünde bile topuz düşünmüyorum açık modeller çok daha hoş duruyor bence.
Fotoğraflarını bekliyorum tatlım. Allah yardım etsin zor işler valla.
Jale güzel yapar ama bence benim aklımda şimdilik o var.

Merhaba,zamanım azaldı,sanırım ibrahim&ibrahim olacak ama senden başkada kimseden hakkında bir fikir alamadım,jale için bir iki yerde daha benzer şeyler duydum çok kararsız kaldım,kafam karıştı iyice.Daha önce hiç gitmediğim bir yer ibrahim&ibrahim ama görünüş ve fiyat olarak makul geldi.Umarım yanılmam.Dediğin gibi çok zor işler gerçekten,dilerim hepimizin hayal ettiği gibi geçer herşey.

Merhaba,zamanım azaldı,sanırım ibrahim&ibrahim olacak ama senden başkada kimseden hakkında bir fikir alamadım,jale için bir iki yerde daha benzer şeyler duydum çok kararsız kaldım,kafam karıştı iyice.Daha önce hiç gitmediğim bir yer ibrahim&ibrahim ama görünüş ve fiyat olarak makul geldi.Umarım yanılmam.Dediğin gibi çok zor işler gerçekten,dilerim hepimizin hayal ettiği gibi geçer herşey.

Hayırlısı olsun canım.benim kuzenimin eşi jaleye gitti saçı güzel olmuştu.Fakat onun aklında birkaç yer vardı o aralarından seçim yaparak düğün öncesi gidip istediği saç modelini yaptırmıştı.Bu yüzden şaşkınlık yaşamamıştı nasıl olur diye.İbrahim-ibrahimi hiç duymadım nerde olduğunuda bilmiyorum.Jalenin sitesine gir bak fiyatları yazıyor olmalı.

Hayırlısı olsun canım.benim kuzenimin eşi jaleye gitti saçı güzel olmuştu.Fakat onun aklında birkaç yer vardı o aralarından seçim yaparak düğün öncesi gidip istediği saç modelini yaptırmıştı.Bu yüzden şaşkınlık yaşamamıştı nasıl olur diye.İbrahim-ibrahimi hiç duymadım nerde olduğunuda bilmiyorum.Jalenin sitesine gir bak fiyatları yazıyor olmalı.

Teşekkür ederim,Jalenin sitesine bakmıştım ama kararsız kaldım bir kaç yorumdan,fiyatıda normal 120 demişti sanırım makyaj+saç.İbrahim&ibrahim'i düşünüyorum ama nişan olduğu için prova yapmıyorlar.Açık maşa istiyorum taç takıcam ama olmayınca olmuyor bazen o bile.Düz bir kıyafet olsa bende çok kafa karışıklığı yaşamıycam mütevazi bişey olsun yeter derim ama kabarık bir nişanlık seçtim çok da içime sindi şimdi onun üstüne saç fiyasko olursa çok üzülürüm.

ben nişanımda morrow vardı sırınyerde ona gıtmıştım super olmuştu herseyıyle
Fakat bornavada ibrahım ıbrahımde calışan soner vardı ayrı dukkan actı kesınlıkle onu tavsıye ederım cnm

ben nişanımda morrow vardı sırınyerde ona gıtmıştım super olmuştu herseyıyle
Fakat bornavada ibrahım ıbrahımde calışan soner vardı ayrı dukkan actı kesınlıkle onu tavsıye ederım cnm

Açtığı dükkan nerde acaba,isim falan?yakın bir yerdeyse gidip bakılır fikir olur en azından.

cnm bornavada buyuk parkta kıme sorarsan gösterır sana herkezce bılınen bıyer

Canım eğer arkadaşının dediği yere gidersen saç modelini koyar mısın buraya.

Bornova bana ters o yüzden ibrahim&ibrahim'den randevu aldım bugün umarım istediğim gibi bir şey olur.

Eminim çok güzel olacaktır canım, stres yapma tadını çıkar.
Resimlerini bekliyoruz mutlaka.opuyorumnanaktan

X