Göz Makyajı kirpiklerim koptu :( yeniden kar m ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
evet cnm cikiyor merak etme cokta uzun surmez 1.2 ayay kalmaz toparlanir ...

dugunden 1 hafta once ne sinir bozucu bir durum olmustur o kadar stresin icinde bide kirpik dusun.neyseki seninkiler 1 haftada cikmis.benim de burnuma yakin olan taraftakiler koptu ama daha 1-2 kirpik disinda bir gelisme yok onlarda kopmadan kurtulanlar mi pek emin degilim :) .bende goz kalemiyle kapatmaya calisiyorum.yerimseniben

Benim düğün öncesi pek bi hengameliydi, kirpiğime çok üzülemedim aslında. elim otobüsün kapısına sıkıştı, alyansım yamuldu baya:KK43:, gelinliğim dikildi, tam bitmiş danteli eklenecek. bi baktım krem dantel koyuyolar, ben beyaz seçmiştim, şok oldum. meğer yanlış renk kumaş almışlar, baştan dikildi 10 gün kala:KK43:
eski boylarına ulaşmamışlardı tabi, hiç kopmamış gibi değil ama fena da değildi. anlaşılmıyodu yani:KK66:
hint yağı-badem yağı- fındık yağı filan toparlar kısa sürede cnmyerimseniben

ayyy canm benm üzüldüm ama çıkar...benm kirpiklerim de fazla uzun kaşlarımı aldırırken kesmişti çatlak kuaför.ama uzadı tekrar biraz vakit aldı sadece.geçmiş olsunsenağlama

arkadaslar destekleriniz icin sagolun :1hug:
evet hicbirsey yapmamama ragmen cikiyorlar kaydirigubbakcemile2
en azindan artik kalemle kaptmasam bile anlasilmiyor :lepi:
ama o gunden sonra ihtiyac duysamda kirpik makasi kullanmiyorum :umursamaz:

kızlar mavala diye bi bakım yaqğı varmış eczanelerde satılıyormuş, kirpiklere iyi geldiğii duyum, kullananınız varmı.

kızlarrrr acil yardımmm kirpiklerimi rimel döktü nerdeyse tamamen yok denecek kadar az riml sürdüm ve temizlerken hepsi gitti yaa kurutmuş rimel mahfoldum ve temmuz 17 de yakınımızın düğünü var napcam ben şimdi çıkar mı o zamana kadar lütfen bilgisi olan yazsınnn çook kötüyümm rimelin tarihi geçmiş heralde yada bozuktu pastel rimel kullandım kullanan var mı ???benneyaptımkisenağlamaÇok üzgünüm çoook

kızlarrrr acil yardımmm kirpiklerimi rimel döktü nerdeyse tamamen yok denecek kadar az riml sürdüm ve temizlerken hepsi gitti yaa kurutmuş rimel mahfoldum ve temmuz 17 de yakınımızın düğünü var napcam ben şimdi çıkar mı o zamana kadar lütfen bilgisi olan yazsınnn çook kötüyümm rimelin tarihi geçmiş heralde yada bozuktu pastel rimel kullandım kullanan var mı ???benneyaptımkisenağlamaÇok üzgünüm çoook

:KK43:
uzulme 1 yada 2 hafta icinde cikmaya basliyorlar.17 temmuz a kadar da kesin iyice toplanmis olurlar.cookk gecmisolsun

Ya daha cok durmasi icin yani olan kirpiklerin dolgun görünmesi icin Badem yagi ve hind yagi kullanin benim arkadasiminda basina gelmisti bu nerdeyse bi gözünün kirpikleri yoktu ama yine cikti korkulcak bisi yok...

sagolunn kızlarrr çook tşkkürler içime su serptiniz ama hala bir gelişme yok 14 mayısta döküldü ama nerdeyse on gün olcak yok yaniii sarımsak yağı sürüyorumm kulak pamuğuyla inş. çıkar yine de çook tşkkürlerrr ikinize de öptümm bye aeo tekrar yazarım çıkmaya başlayınca inş...

kizlar cikiyor yeniden üzmeyin kendinizi :teselli: bende kuzenimden sey duymustum lisedeyken o hep kirpiklerini kesiyormus daha güzel uzamasi icin hep keserdim hemende uzardi diyor simdi kirpiklerini bi görseniz bana da yapmaya kalkti bi kere ama cesaret edememistim.. ben percemlerimi kendim keserim hep keserken yanlislikla kirpikleride kirpmisim cok korkmustum bende ama hemen geri uzadi sizde üzülmeyin uzar canlarim uzar :)

ya kızlar meraba bende takma kirpiklerimi çıkartırken kirpiklerim koptu ya uff çok kötü tekrar çıkar mı başına gelen bilgisi olan varsa lütfeeeeeennnnn:KK43:

dün kirpik kıvırma aletiyle 10-15 kirpiğim koptu ortadan..ben de öyle uzamaz diye 5-6 tanesini yoldum cımbızla :KK43:(( acaba kopanlar da,kökünden yolduklarım da çıkar mı ? evetse ne kadar zamanda:KK43:((( ??????

sitede dökülen kirpikler için bebe sampuanı öneriliyordu. özellikle kepeklenme sorununa vs iyi gelioyrmuş doktor önermiş ve gerçekten dökülen yerlerden kirpik çıkmış deneyebilirisngözlerini kirpik diplerini bebe sampuanile yıka:KK66:

dün kirpik kıvırma aletiyle 10-15 kirpiğim koptu ortadan..ben de öyle uzamaz diye 5-6 tanesini yoldum cımbızla :KK43:(( acaba kopanlar da,kökünden yolduklarım da çıkar mı ? evetse ne kadar zamanda:KK43:((( ??????

aynı dertten bugün itibariyle bende müzdaribim :KK43: sende bir gelişme var mı? birde bunu yaşayanlarında benim ki gibi, o kopanlar direk dipten mi koptu? yoksa gün yüzünde kirpikler kalmış mıydı kısa kısa? biri yardım etsin nolur :KK43::KK43:

ya kızlar meraba bende takma kirpiklerimi çıkartırken kirpiklerim koptu ya uff çok kötü tekrar çıkar mı başına gelen bilgisi olan varsa lütfeeeeeennnnn:KK43:

kızlar benim de ipek kirpik yüzünden neredeyse kirpiklerimin tamamı koptu kökünden kalanı da incecik kısacık ve açık renkli :-((( ne yapıcam bilmiyorum resmen depresyondayım :-(( senin ki çıktımı yeniden yada böyle birşey başına gelen varsa çıkarmı eskisi gibi olur mu ne kadar zamanda olur ki benim rimel sürecek kirpiğim yok şuanda :KK43:

aynısı benımde basıma geldı ıpek kırpık dıye taktırdım yuzumu yıkayamadım kaskatı olunca gıdıp cıkarttım ama yapıskanı cok kuvvetlı oldugu ıcın kırpıklerımın %80 i koptu hemde hepsı kökünden 3 gundur kel gıbı dolasıyorum aktadan rımel seklınde yağ aldım bıde gecelerı sarımsak suruyorum bıraz yakıyo ama yeterkı hemencık yerıne gelsın kırpıklerım

benim hala çıkmadı kirpiklerim bir ay oldu biri sormuş özel mesajla ama 100 mesajım olmadığı için cevap yazamadım kökünden kopanlar çıkmadı kırılanlar uzadı sadece bekliyorum çok sinir bozucu bir süreç normalde makyajsız dışarı çıkmazdım ama şimdi göz makyajı yapamıyorum sadece kalem çekip bırakmak zorunda kalıyorum bir ruj bir allık offff rimel sürememek kötü

X