hamilelikte bacak uyuşması.

yaxgxmur20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
87
3
49
kızlar bişey sormak istiyorum.benim 20. haftamdayım ve ayakta biraz fazla dursam bacağımda sağ bacağımın üst kısmında uyuşma oluyor.sizce neden olabilir?aranızda böle bişey yaşayan oldu mu?

evvet ben daha 14 haftalık hamişim bende de oluyor sag bacakda bazen sola da geçiyo

bendede oluyordu uyuşma. doktorum kalsiyum vermişti. bebek büyüdükçe ağılığı artıyor ve sizde kilo alıyorsunuz ondandır sanırım.
sizde doktorunuza danışın derim.

Ben 18 haftaya yeni girdim. Benim de bacak krampları ve uyuşmaları oluyor. Doktorum Calsium ve Magnesium vardi. Biraz daha iyi şu an.

kızlar bişey sormak istiyorum.benim 20. haftamdayım ve ayakta biraz fazla dursam bacağımda sağ bacağımın üst kısmında uyuşma oluyor.sizce neden olabilir?aranızda böle bişey yaşayan oldu mu?

Tam bu soruyu sormak için buraya girmiştim ki benden başka da aynı dertten muzdarip arkadaşlar varmış.

Ayaktayken sağ dış kalçama doğru karıncalanma oluyor. Düzenli magnezyum kullanıyorum. ayrıca her gün yoğurt ve süt de tüketiyorum.
Sorun magnezyum ve kalsiyum eksikliğinden başka bir şey olmalı. En doğrusu doktora danışmak. Bilgi edinince burada da paylaşırım.

tup bebek tedavi yaptik, ve tranferden sonra bugun 8 gun, bir hafta sonra belli olacak sonucum... ve bir kaç gundur sag tarafinda kalçam ve bacagim çok uyuşuyor :KK43: çok rahatsiz verici!!!!! onun sebebi hamile oldugunu olabilir mi arkadaşlar???????????

benim de sol bacağımın üst arka baldırı 2 günden beri uyuşmuş halde ...çaresini bulan varmı arkadaşlar?

Benim de sol bacahım yokmuş gibi gece kalkınca yere yapışıyorum 16haftalık hamilryim diğer hamileligimde de olmuştu bu normal mi acaba??

X