Niyaderma....

ressamona

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2009
99
0
31
arkadaşlar diyarbakır da yaşıyorum ve gezmediğim eczane dermakozmetik kalmadı ve hala şu kremi bulamadım kullananlar nerden temin ediyorlar yahuuu internette satyılıyormu nolur yardımcı olun ...........:a015::sm_confused:

Merhaba ben kullandım,ilk başta sivilce basıyor ama sonrasında hem renk acıyor hem pürüsüzleştiriyor.bende istanbulda oturuyorum anca ankaraya gidince veya ordan birilerine sipariş veriyorum bende.başka yerde görmedim.ama ankaraya hic gitme ihtimalin yoksa eger ankaradaki eczanelerin tel ineternetten bulup sor istersen
tel değişmediyse bu eczanede var olması gerekiyor.
Derman eczanesi
Adresi: Kale Mh. Can Sk. 06240 Samanpazarı
Altındağ, Ankara
Telefon Numarası: 0312 311 5475

ben kullandım hala daha kullanıyorum cildi beyazlatıp pürüzsüzleştiriyor istnabulda hiç bir yerde bulamadık ankaradaki eczanelerden kargo yapmasını istedik göndermirediler bende bir tanıdık vasıtası ile getirdim isteyene kargo yapabilirim...

merhabalar ben gaziantep de yaşıyorum niyedermayı ararken sizin yazılarınız çıktı,bu şehirde hiçbir yerde bulamadım sizden rica etsem bana eczeneden alıp gödnerseniz bende hesap numaranıza parayı yatrısam oalbilirmi acaba.benim cildime çok ii gelen bi krem burdaki eczanelerde artık satış yapmıyor.bana bilgi veririseniz çok sevinirim. ço tşkkkeler..

X