Doğuma Hazırlık Sizce hangi isim (kız) güzel?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
NEHıR veya DERıN... bence sonu sesli harfle biten kelimeler bana yarım kalmış hissi veriyor mesela mira yarım kalmıs gibi onun yerine MıRAY düşünsen daha güzel sanki

canım rabbim hayırlısıyla inş kucağına almayı nasip eder..yankı,rüya,hayal bunları eleyelim..söylenişi güzel ama anlamı adı üstünde hayal,rüya,kızna şöyle anlamı güzel isim bulalım...defne ,ve mira güzel ...miranın anlamı ne.....ben liya ismini çok seviyorum eğer doğruysa anlamı sabrın en güzeli demekmiş...berra hayır yapan demek,beren akıllı güçlü zeki kız demek,,,

Ben de beğendim liya ismini..Bir de rumca beyaz zambak anlamına da geliyormuş..

bnce derin yada mira çok hoş dierleri çok basit gibi gelio bna bnm kzm olursa adını mina yada çisem koycam inşallah kısmet bakalımm

Bizim kız doğacak ama ismi hala yok:KK43:((((
Karar veremiyoruz. Sizce hangisi olsun? Ya da başka önerisi olan var mı arkadaşlar?
Doğa
Yankı
Nehir
Defne
Güneş
Mira
Derin
Kumsal
Rüya
Hayal
:ecrin_bebek:

Hepsi çok hoş isimler bence.. (Sadece Yankı 'yı pek beğenmiyorum özel isim olarak ..)

Şimdi bir bebeğim daha olsa ve elimde bu liste olsa ;
Doğa ismini seçerdim ..
Hatta ilerde seçebilirim de :) inşallah..
Çok hoş bir isim çok asil çok cici..
İnsanın içini kıpır kıpır ediyor ; hafif tatlı bir rüzgar; yemyeşil tablolar ;olağan üstü tasavvurlar..

Hayırla gelsin bebeğiniz..

bebeğim ismi hala koyulmadığı için midir nedir hala gelmedi.
yarın doktor kontrolümüz var (38. hafta bitti).
isme hala karar veremedik.
artık bu hafta sonu babasıyla oturup birini seçicez.
bu kadar zorlanacağımı hiç düşünmemiştim.

doğa süper isim çok istedim kısmet olmadı

ayşe doğa süper oluyor

yankı sevmediğim isim bir tek

berrak
beren
beril
berrin de hoş bence

yankı ,mira,kumsal,hayal olmasın canım benim fikrimce...ben beğenmedim hiç bunları...
rüya,doğa,defne,derin...
ama defne son yıllarda çok konuldu..yaşıtları arasında çok olacak bunlarıda düşün derim

X