Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazi Burcu ve Evlilik

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.859
29.815
60
Terazi Kadını

O ZEKİ,NEŞELİ, ÇOCUKSU BİR DİŞİDİR

Eğlenceli bir yaşam için yaratılmıştır. Aşk herşeyden önce gelir. Çocuklara özgü bir bencilliği vardır. Ama bu bencillik rahatsız etmez.Eğitime çok önem verir. Değişkenlik en belirgin özelliklerindendir.

Göze hitap etmek onun için çok önemlidir.Evlilik çok önemlidir. Evliliğe karar vermekte zorluk çeker. Onu seven, kısıtlamayan, değişen hallerine sabır gösteren bir erkek mutlu edebilir. Çocukları çok sever. Kıyafetleri her zaman düzgün, makyajı yerindedir. Düzen kurmayı çok sever. Onun hayatında her şey yerli yerinde olmalıdır. Ama bu düzeni sağlarken konforundan ödün vermez. Mutlaka bir yardımcıya ihtiyacı vardır. Güçlü bir çekim alanına sahiptir; etrafında sürekli hayranları bulunur. Onların ilgisi, Terazi kadınını yaşatır. Flörtü sever ancak sevdiği zaman sadıktır. Dikkat çekici olmaktan büyük zevk alır. İlgi merkezi olmaya bayılır.Erkeğin ilgisinin azaldığını hissettiği anda ortadan kaybolur ve ilgisi söner. Beğendiği erkek zaten ona bayılan erkektir.Oyun, belki erkek için yeni başlamıştır ama o çoktan oyunu bitirmiştir.Güzelliğe ve zekaya önem veren güçlü erkeklerin en çok evlendiği burçtur.Bu kadınla hiçbir şey monoton değildir.

Terazi Erkeği

KADINA NASIL DAVRANILMASI GEREKTİĞİNİ BİLEN, SON DERECE HOŞ GÖRÜNÜMLÜ, CENTİLMEN BİR ERKEKTİR.

Kadın ruhunu çok iyi anlar. Bakımlı, güzel,akıllı ve nazik bir kadın ile beraber olmak ister.Tatlı sözler söylemekte ustadır.Sanatta, müzikte, hayatta, kadında her şeyde uyum arar. Gece hayatına, eğlencelere oldukça düşkündür.Adalet duygusu ile iyi bir devlet adamı ve hukukçu olabilir. Evine önem verir ve eşini sevdiği kadar saygı da duyar.Kur yapar Kendisiyle çok uğraşır. Giyimine, konuşmasına çok dikkat eder. Her hareketinin, her kelimesinin mutlaka bir amacı vardır. O da Terazi kadını gibi flörte bayılır. Kur yapmakta üstüne yoktur. Kadın ruhundan iyi anlar. Başta onu elde ettiğinizi düşünürsünüz. Ama bu erkeği elde tutmak biraz zordur. Bir anlık bile ilgisini kaybederse başka ufuklara yelken açabilir. Hayatla ilgili kötü ayrıntıları dinlemekten hoşlanmaz. Ona sürekli kötü haber veren, olumsuz bir kadın, ne kadar güzel olursa da ilgisini çekmez. Başkalarını incitmemeye özen gösterir. "Hayır" demekten nefret eder. Dengesiz olabilir. Kimi zaman sıcak, kimi zaman uzak olarak şüphe uyandırabilir. Sizi kırdığında ve siz her şeyin bittiğini sandığınız anda, bir anda güzelleşip sizi allak bullak edebilir. Dikkatlidir; Saçınızın yeni rengini fark eder ve güzel bulduğunda iltifat eder. Hep mükemmel kadını arar. Aradığı özellikler o kadar fazladır ki bunu tek kadında bulamayabilir. Yalnızlığı sevmediği ve bu yüzden evliliği önemsediği için birkaç kez evlenebilir.

Aşk ve evlilik
İlişki hakkında ciddi düşünmeye başladıklarında, birlikte oldukları insanı tamamen sahiplenirler. Hayat onlar için işte o zaman anlam kazanır. Kalplerini kazanmak o kadar zor değildir. Mum ışığında romantik bir yemek, aynı zamanda kalplerine giden bir yol olabilir. Bazen ilişkiye karşı güvensiz bir tutum içine girebilirler. Bu durumda aslında içten içe sizden sevginizi kanıtlamanız için ispat istiyorlardır.

Siz yine de oralı olmazsanız, bu kez sudan sebeplerden kavga çıkararak aşkınızı test etmek isteyebilirler. Ancak kendilerini güvende hissettikleri anda evlilik üzerinde düşünebilirler. Evlilikte destekleyicidirler. Seksüel açıdan yüksek enerjili olsalar da mahremiyetleri şaşırtıcı ve çekici olabilir.

evet ama önüne engeller olmuyacak karşındakide anlayışlı olucakkötükedihüso

Yaşasın terazi gacıları opuyorumnanaktan zemuszemus zemuszemus kaydirigubbakcemile5 bayanssulusmile

dişisini bilmem ama erkeği hakkında ne yazılmışsa harfiyle uyuyor gerçekten çok doğru opuyorumnanaktan iyiki sevmişim aşkımı bu özelliklerini hatırlayınca birkez daha aşık oldum opuyorumnanaktan :asigim: :nazar:

İşşte buu. Flört etmeyi sevmek dışında hemen hemen hepsi beni anlatıyor.:asigim::teytey:

eşim terazi erkegi
şuan tv de yorum yapıyor nuray sayar dı galiba,
dengesiz olurlar sabit fikirli olurlarmışş
egolarını pohpohlamak gerekirmiş
aynıı benim eşimmm
yazık banaya

bir yazıda okumuştum bi odaya her burçtan 12 kadın koysanız en ilgi çeken kendini belli eden terazi kadını olurmuş..yazı çok uzundu bu burçtan insanların bi soruya verecekleri cevapları ayrı ayrı yazıyodu..ve terazi kadını en mantıklı cevabı veriyodu..bu özelliğiylede övgüyle diğer burçlardan farkı vurgulanıyodu..:eek: yaşasın terazi kadını

bende teraziyim en büyük özelliğim kararsızlığım ah bir değiştirebilseydim bu huyumu

terazi olarak insanlara değer verince paspas oluyoruz ben onu anladım.

X