Ltfen bana bir tedavi nerebilir misiniz?

Endlessly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2009
26
0
ben dislerimden memnun deilim hem cok ayriklar köpek dislerimin yaninda birer dis eksik her iki taraftada, benim doktorumun önerisi dis teli ama ben 2- 3 sene gibi uzun bir süre buna katlanmak istemiyorum ben disleriminin hepsi hem düpdüz güzel hemde güldüm zaman belirgin ayrica biraz önde olmalarini istiorum bana yardimci olurmusunuz dis teliharic ne yaapilabilinir???

ben dislerimden memnun deilim hem cok ayriklar köpek dislerimin yaninda birer dis eksik her iki taraftada, benim doktorumun önerisi dis teli ama ben 2- 3 sene gibi uzun bir süre buna katlanmak istemiyorum ben disleriminin hepsi hem düpdüz güzel hemde güldüm zaman belirgin ayrica biraz önde olmalarini istiorum bana yardimci olurmusunuz dis teliharic ne yaapilabilinir???

eğer ortodonti tedavisi yaptırmak istemiyorsanız,geriye tek seçeneğiniz kalıyor oda porselen kaplama yaptırarak hem estetik sorununuzu çözebilirsiniz hemde eksikliğinizi çözümlemiş olursunuz.kaplamalarında çok farklı seçenekleri var çok mükemmel sonuç alabilirsiniz.
sağlıklı günler

X