bu kokuya bayıldım...

serçecik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
1.710
21
işten çıkmıştım..eve gidiyordum muhteşem bir koku salındı yanımdan hızla gecen bayandan..ve aynı dolmuşa yetişmeye calısıyorduk..ama koku öyle muhtesemdıkı kendımı alamıyordum.ikimzde bindik dolmuşa..hemen kadına "merhaba birşey sorabilrmiyim kokunuzun markası ne" dedim:) TANGO dedı kadın ve cıkardı bileklerime sıktı..eve geldim hala muhteşem kokuyor..hemen internetten sipariş verdim...belki bazıalrınıza klasik bir koku gelecektir ama bence muhtesem bır koku..sositososito

15662895xgz.jpg

Bu temsili resmi buldum 57 Lira fiyat biçmişler bu parfüm için ama bende merak ettim,bir bayan olarak etkileyici kokuyor dediğinize göre baya hoş bir kokusu olsa gerek.

anladıgım kadarı ıle sansiro acık parfum markasının kendi adı ile kendi cıkardıgı bir parfüm.yani herangi bi parfümün acıgı degılde kendi ürettikleri bir koku.

işten çıkmıştım..eve gidiyordum muhteşem bir koku salındı yanımdan hızla gecen bayandan..ve aynı dolmuşa yetişmeye calısıyorduk..ama koku öyle muhtesemdıkı kendımı alamıyordum.ikimzde bindik dolmuşa..hemen kadına "merhaba birşey sorabilrmiyim kokunuzun markası ne" dedim:) TANGO dedı kadın ve cıkardı bileklerime sıktı..eve geldim hala muhteşem kokuyor..hemen internetten sipariş verdim...belki bazıalrınıza klasik bir koku gelecektir ama bence muhtesem bır koku..sositososito

cnm sen hangi siteden verdin siparişCADIARZU

yaw hele bi koklayın kokuyu,
hemen siparişe geçmeyin,
belki beğenmeyeceksinizz

kızlar eşime erkek olanını bana da bayan olanını sipariş ettik..emin olun muhteşem bir koku..erkek kokusunu bilmiyorum ama bayan kokusu cok çekici..50 ml bayan parfümü 19.90
75 ml erkek parfümü 24.90 tl..bakalım yarın yada salı günü gelir heralde ..sansiro kozmetik in bir ürünüymüş kızlar..

yani düşünün bir bayan olarak başka br bayanın arkasından gidip sordum kokuyu yani:) gerçi herkesin zevki farklıdır ama...

canım sansironun şubeleri var ordan koklayabilirsin bnde yarın gdip koklucamşutarafagitti

ben ankarada nerde var şubesi bilmiyorum internet sitesinde de bulamadım böyle bi bilgi.bilen var mı acaba ankarada nerde var sansironun şubesi?

X