Banyo Dekorasyonu Banyo Fayansları

tiwinky

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2009
296
1
38
Banyo fayanslarında hangi renk daha kullanışlı ve şık durur. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? Örnek resim de koyabilirsiniz fikir için.

canım banyonun ebatı nedir ona göre yardımcı oluruz eğer küçükse banyon koyu renk düşünme daha küçük gösteriyor ve koyu renkler leke belli ediyor benim tavsiyem canım

Banyom büyük değil. Çok küçük de değil tam ebatlarını bilmiyorum ama koyu renk yaparsan dediğin gibi dar gösterir. Açık renklerden ne kullanabilirim?

açık renkte hangisini beğeniyorsan onlardan yaptırabilirsin canım mesela üst farklı alt farklı ama renkler uyumlu olmalı canım arkadaşlarda bu konu yardımcı olacaklar ben sana değişik resimler gönderiyim

p7_salle_bain_vue1.jpg

29200862355.jpg

banyo_334.jpg

Örnekler için teşekkürler. Esasında mavi var aklımda. Duvarları açık mavi - beyaz yerleri duvar renginden daha koyu kumlu mavi şeklinde yapmayı düşünüyorum. Araştırdım ama hayalimdeki gibi bir resim bulamadım. Uygulamada nasıl olur merak ediyorum.

benim banyom kirik beyaz,cok pismanim,cok soguk bi hava veriyo,biaz renkli olmasi taraftariyim,bidaha yaparsam renkli olucak,,
ALLAH gonlune gore versinyerimseniben

ben kahve tonlarını çok seviyorum banyoda. bej rengi fayans, venge dolaplar falan...

Kahve tonları da olabilir. Mutfak bej rengi tonları olacak. banyo farklı bir hava versin istedim. şu kararsızlık öldürecek beni mafoldumben

mavi seviyorsanız turkuaz derim çok şık duruyor banyoda. bir kısmı düz kısmı rektefiyeli harika seramikler var.Resim beklemeye çalışayım.Ben banyom için mürdüm- krem ya da kahverengi ege seramikte loft serisi var onu düşünüyorum bir bakın isterseniz

Canım,ben banyoya turkuaz rengini çok yakıştırıyorum.Ayrıca sana önerim: suyun temas edeceği küvet,lavabo gibi alanlarda koyu renk kullanma,çünkü kireç tutuyor ve leke belli ediyor.Eğer bir daha beyaz renkte banyo yaptırırsam beyaz yer fayanslarının derzlerini(yani fayans aralarını) siyah renk derz yaptıracağım.Böylelikle hem kirli görünmeyecekler,hem de beyaz seramik daha bir beyaz görünecek.Bir de duvarda dikey şerit şeklinde döşenmiş iri desenli seramikler var.Çok hoş ve modern duruyor.Birkaç resim ekleyebilirim ama şimdilik hakkım yok sanırım.Sonra eklemeye çalışacağım...

Canım resim ekliyemedim özelden yazmıştım sana bakabildinmi

Evet baktım canım teşekkürler. Dün canlı canlı bakmaya gittik. Bej kahve tonlarında beğendim. Banyo kapısı altın meşe pimapen diğer renkler yakışmaz diye düşündüm.

Canım,ben banyoya turkuaz rengini çok yakıştırıyorum.Ayrıca sana önerim: suyun temas edeceği küvet,lavabo gibi alanlarda koyu renk kullanma,çünkü kireç tutuyor ve leke belli ediyor.Eğer bir daha beyaz renkte banyo yaptırırsam beyaz yer fayanslarının derzlerini(yani fayans aralarını) siyah renk derz yaptıracağım.Böylelikle hem kirli görünmeyecekler,hem de beyaz seramik daha bir beyaz görünecek.Bir de duvarda dikey şerit şeklinde döşenmiş iri desenli seramikler var.Çok hoş ve modern duruyor.Birkaç resim ekleyebilirim ama şimdilik hakkım yok sanırım.Sonra eklemeye çalışacağım...

O dikey bordürlerden de beğendim gerçekten çok hoş duruyor. Üç duvara yaptırmayı düşünüyorum.

X