Saç Rengi ve Saç Boyama koyu kahve boyalı saçın üstüne hangi renkler tam tutar ?

yasminn_n

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2009
19
0
kızlar şuan saçlarım koyu kahve tonlarında ve bn dha açık bişeler istiorum . evde kendim boyıcam kararsızım hngi renk tam güzel tutar diye .. ve esmerim hngsi yakışır hç bi fikrim yok bilen biri yardmcı olsn ltfen a.s.

canim bence acman biraz zor helede evde olmaz sanirim kuafore gitsen daha iyi olur koyu saclari acmak zor deme bile yoksa daha kotu olabilir

kizil sari olmaz bence kramel ben de esmerim saclarim siyah boyamiyorum beyaz yoksa sende boyama boya saclari cok yipratiyor biliyorsun

bn aslnda karamel kullandım . kuaförde boyatmıştım açıcısz tam istediim gbi tutmamıştı zemin koyu olduundan bunun açıcısız tam tutma imkanı yokmu :s

koyu kahveydi benimde bu yılın başında ocak gibi filan..hatta kakao kahve yapmıştım..siyah olmuştu resmen...kuaförde açtırman gerekio canım yoksa imkansız turması..bunu tecrübeli birisi olarak söylüyorum...boyarsın..dipleri boyadığın renk olur..geri kalan kısmı koyu kahve aynen devam...kötü oluyo tutmadığını görmekte...

ama eğer kuaförde değilde kendin açmak istersen..palettenin röfle setini al...uygula saçına fakat onuda saçının uçlarına yoğunlukla sürüp beklet..diplerden başlarsan dipler çok açık uçları çok koyu olur....sonrada istediğin renk hangisiyse onu uygula..fakat ilk boyamada farklı bir sonuç elde edebilirsin..açma işleminden sonra saç sarı ve turuncu ağırlıkta oluyo..

kolay gelsin..

bncede evde kendin açamazsın dipleri açılır uçlar aynı kalır .kuaföre gitmen gerek açık istiosan önce açılacak sonrada istedigin tarz yapabilrsin kumral tonlar olabilr.ama saçına karamel tonlarr yakışır bnce.

X