Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri ameliyatsız silikonsuz göğüs büyütme yöntemi

sophia92

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2009
474
0
Göğüslerini büyütme hayaliyle yaşayan ancak ameliyat olmaktan çekinen, silikon implantlardan korkan bayanlara Op. Dr. Oygar Aytekin’in çok ama çok güzel bir müjdesi var!

Uzun yıllardan beri dudakların hacmini arttırmak, ciltteki derinleşmiş çatlakları düzeltmek veya yüzdeki bazı çukurlukları doldurmak amacıyla kullanılan dolgu malzemesi olan hiyaluronik asit adlı madde, nihayet göğüslerin büyütülmesi amacıyla kullanılabilecek şekle getirildi. Hyaluronik asit, bağ dokusu hücreleri tarafınca glukozdan üretilen bir tür şekerdir. Vücutta “zaten” bulunan doğal bir yapı maddesidir. Eklem sıvısı, göz içi sıvısı, göbek bağı, cilt ve kemik başta olmak üzere, hücreler arası sıvının su tutucu maddesidir. Eklem bozukluklarında, bazı göz hastalıklarında tedavi amaçlı olarak kullanılan hiyaluronik asit, estetik cerrahide sadece görüntüyü mükemmelleştirmekle kalmamakta, su tutucu özelliği ile cildin içindeki su miktarını da arttırarak cildi gençleştirmektedir.

Göğüsleri büyütmede kullanılan hiyaluronik asit, yüz bölgesinde kullanılandan, zincir yapısının daha uzun olması açısından farklıdır ve göğüs büyütmekten başka, vücudun, yüz hariç, değişik bölgelerinde rahatsız edici çukurların doldurulmasında da kullanılmaktadır. Zincir yapısı daha uzun olduğu için, daha granüle bir görünümü vardır.

Op. Dr. Oygar Aytekin, göğüsleri büyütmenin, bu malzeme sayesinde bir kuaför ziyaretinden daha zahmetli olmayacak hale geldiğini belirtiyor. Gerekli tıbbi kontroller yapıldıktan sonra sağda ve solda, göğüslerin çevresindeki ikişer noktaya az miktarda lokal anestezi uygulanmakta ve bu noktalardan her iki göğüs dokusu özel bir solüsyon ile uyuşturulmaktadır. Ardından, yine her iki tarafta birer noktadan özel kanüllerle bu dolgu maddesi göğüslere enjekte edilerek göğüsler büyütülmektedir.

İşlem sırasında hasta da sonucu anında görerek -terzi aynasında pantolon paçasının uzunluğunu ayarlar gibi- istediği büyüklüğe karar verebilmektedir. İşlem sonunda kanüllerin giriş deliklerine ikişer dikiş atılmakta, hasta giyinip evine gidebilmektedir. Tabii ki kısa bir süreliğine sportif aktivitelerden uzak durulmalı, dolgu maddesinin yerine yerleşmesine izin verilmelidir. Bunun sonrasındaysa günlük yaşamda herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

Rahatsız edici konturlara da en güzel örnek, popo bölgesindeki, kimilerinin gamze dediği çukurlardır. Bu çukurlar, lokal anestezi uygulanıp, tabiri caizse “şip-şak” doldurulup görüntü güzelliği sağlanmaktadır. Aynı şekilde alt bacaklarındaki şekil bozukluğundan, mesela kaslı görüntüden şikayetçi olan hastalarımız da bu dolgu malzemesiyle derman bulacaklardır. Son olarak kaza veya yaralanma sonucu oluşabilen çukurlaşmış nedbeler de bu dolgu ile doldurulup vücut konturları düzeltilebilmektedir.

ALINTIDIR...

opuyorumnanaktan

bende vücudumuzdaki herhangi bir bölgeden yag alinip gögüse veya baska yerlere enjekte edildigini duymustum ama bu haberi ilk defa duyuyorum fiyati hakkinda bilgisi olan varmi kizlar bende böyle bisey düsünüyorum ama ilk önce türkiyeye geldigimde kizlar denende onaylandi topigindeki malzemelri alip onlari denemek olcak

Hep derdim, memeleri şişirecek bir iğneyi neden doktorlar bulmaz ki diye. Bunu da yarattılar ya bu yöntemle küçük göğüslü bayan görmeyiz artık (küçüklüğünden muzdaripse tabii)
Dolgun göğüslü olmak çok güzel bir duygu gerçekten. Son iki gündür göğüslerimde güzel bir dolgunlaşma var, ölçtüm 90.5 cm olmuşlar, ne varsa insan kendi olanında var silikon milikon yapay bana göre.

Hep derdim, memeleri şişirecek bir iğneyi neden doktorlar bulmaz ki diye. Bunu da yarattılar ya bu yöntemle küçük göğüslü bayan görmeyiz artık (küçüklüğünden muzdaripse tabii)
Dolgun göğüslü olmak çok güzel bir duygu gerçekten. Son iki gündür göğüslerimde güzel bir dolgunlaşma var, ölçtüm 90.5 cm olmuşlar, ne varsa insan kendi olanında var silikon milikon yapay bana göre.
canim ne yaptinda gögüslerinde dolgunlasma oldu bende silikona karsiyim yaptiran yaptirir tabi ama sahsi görüsüm yag yada dolgu enjeksyonu daha iyi geliyo bana zaten bi ise giriyim parami biriktirip hemen yaptircam tabi yaza kadar gelisme olmassa:enbuyukkk::dance:

canim ne yaptinda gögüslerinde dolgunlasma oldu bende silikona karsiyim yaptiran yaptirir tabi ama sahsi görüsüm yag yada dolgu enjeksyonu daha iyi geliyo bana zaten bi ise giriyim parami biriktirip hemen yaptircam tabi yaza kadar gelisme olmassa:enbuyukkk::dance:
Enjeksiyona ben de sıcak bakanlardanım yeter ki ameliyat olmasın. Şahsen korkuyorum ben silikondan. Neyse, benimkilerin dolgunlaşma nedeni doğum kontrol iğnesiyle şerbetçi otu anacım opuyorumnanaktan

Benim gibi zayıf ve yağ olmayan birinden nasıl yağ alıp enjekte edecekler komığıme gitti yahukaydirigubbakcemile3

Benim gibi zayıf ve yağ olmayan birinden nasıl yağ alıp enjekte edecekler komığıme gitti yahukaydirigubbakcemile3
canim o yag zaten belli olmuymus doktorlar anlatti gecen her insanda mutlaka yag olurmus canim bendede fazla yok ama o farketmiyomus her insanda mutlaka varmis yani yag:lepi:

yaaaaaaaaaaaaa bende istiyorum.mutlaka fiyatini ve bu teknigin turkiyeye gelip gelmedigini ogrenelim kizlar.

kötükedihüso masallah ne bulsak atliyoruz uzerine bende isterim diye
arkadaslar neden kendimizden hic memnun olmayiz bende bunu anlamiyorum vereliniortak
neysek oyuzdur
yapay gelismelere hicte gerek yok desemde inanmayin
bende bayanim isterim soyle manken vucutlu olmak:sm_cool:demi ama ne dersiniz

masallah ne bulsak atliyoruz uzerine bende isterim diye
arkadaslar neden kendimizden hic memnun olmayiz bende bunu anlamiyorum
neysek oyuzdur
yapay gelismelere hicte gerek yok desemde inanmayin
bende bayanim isterim soyle manken vucutlu olmak

ablacım göğüste bi kadın için önemli sonuçta zemuszemus
benim çok bşide gözüm yok yaşım 17 ama bi avuçlar lülülülülülü
80 olsalar die uraşıyorum :lepi:

ablacım göğüste bi kadın için önemli sonuçta zemuszemus
benim çok bşide gözüm yok yaşım 17 ama bi avuçlar lülülülülülü
80 olsalar die uraşıyorum :lepi:

canım sen daha cok küçüksün kendini kadın gibi görmen için......hem daha büyür gögüslerin yanı anlıyorum ufak olması hosuna gıtmeyebilir ama en azından dogal olan bişiler yap adacayı ıc nar ye hurma ye daha senın gögüslerin gelişimini bile tamamlamadı.

Diri ve iri, gömlekten veya tişörtten fırlamaya hazır göğüs kadında özgüveni olumlu yönden etkiliyor. Kimse için büyüsün demiyorum sadece ve sadece kendim için çünkü göğüslerimi seviyorum. Geçen doktorun bir tanesi bu işlemlerden bahsederken, sadece bir beden büyütme derdinde olanlar için uygun bir yöntem demişti. Ben de 90'lık göğüsleri seviyorum, fazlası gözüme hoş gelmeyeceğine inanıyorum. Zaten benimkiler yanlardan büyüme yapıyor ortadan değil, onun için ilerde belki belki bu yöntemi vücudumda deneyebilirim.

kelebeketkisi bu yağ enjektasyonu değil ve daha yeni çıkmış bir yöntem etkisi geçici mi blinmiyor ama değilse bn yaptırırım kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar bu yöntem de geçici tıpkı yağ enjeksiyonu gibi ve maliyeti de cok yüksek baya bi arastırmıştım bi zamanlar

X