Patik, Oyuncak,Aksesuar Yapm..

krem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2009
18
1
63
Annem ördüklerimi sizlerle paylaşmak istedi paylaşmayı da bilmediği için ben yüklüyorum siteye. Üyelik bana ait değil yani. Bilgi için ilk merhaba başlığına bakabilirsiniz:) Okul bitince iş arama sürecinde örgüye merak sardım.:hulya: Boş zamanımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Bayrama elbise almıştım çizmelerimin de uyumlu olmasını istedim. Nette yaptığım araştırmalar sonucu böyle bir şey geldi aklıma. Bakalım nasıl bulacaksınız?:eek: Bir tane daha örüyorum bitince onu da koyarım siteye. Kıyafetinize göre renk renk örüp kullanabilirsiniz. Ağzına lastik geçirdim ki düşmesin ve kolay takılıp çıkarılabilsin diye .a.s

Edit:resimleri yükleyemedim bir türlü bu sitede farklı bir yöntem mi kullanılıyor acaba? Eklentileri kullandım mecburen.

Eklentiler

• $1.jpg
    $1.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 64
  • $2.jpg
    $2.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:
Teşekkürler.:asigim:

Link eklemek için 100 mesaj mı yazmak gerekiyor:uhm:

Bunlar da çocuk patiği. Nette satmak için yapmıştım. Yine eklentileri kullanıyorum.

Eklentiler

• $4.jpg
    $4.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 66
  • $3.jpg
    $3.jpg
    38,4 KB · Görüntüleme: 69
cok gzel olmslar emeklerinize saglik
ozellikle cizme icin yaptiginiz harika olmus

Teşekkürler. Değişiklik yapıp kullanabilir insan sıkıldıysa hani:) Bazen eskimek bilmiyor ayakkabı/çizmeler:) Makrome ipiyle örmüştüm belirtmeyi unutmuşum. Çantanızın sapını da örüp uzun ince olacak şekilde çıt çıtla sapına geçirebilirsiniz böylece çantanız da takım olur:))

Üyelik alımları kısa süre için durdurulmuş üyelik alamadım. Üye olduğumda kendi üyeliğimle yazarım ki karışıklık olmasın. Bu sayfa bana ait olacak gibi zaten:)

Hediye ördüğüm oyuncaklar.

Eklentiler

• $6.jpg
    $6.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 62
  • $7.jpg
    $7.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 58
  • $5.jpg
    $5.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 58
  • $9.jpg
    $9.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 55
  • $8.jpg
    $8.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 52
Diğer çizme aksesuarımı da bitirdim. Renk renk yapıp kullanmayı düşünüyorum çok zevkli.:dance:

Eklentiler

• $Görünt001.jpg
    $Görünt001.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 50
X