Saç Rengi ve Saç Boyama Balköpüğü+Sarı Renklerde Sarı İsteyenler İçin İşte Örnek Saç Rengim(resimli)

balköpüğü biraz daha turuncumsu mu desem böyle hafif sarı turuncu karısımı gibi bişi oluyor... kendimde beğenerek kullanıyorum onu cünkü. seninki açık kumral sarı gibi.. size yakışmış. :)

$Dileekimmm0619.jpg ısallah yapmsıımdır bıde baya koyu 1renkten yaptım akaju koyu kahveden bu hale geldı kuafor elı degmeden kıvırcık bıraz daha koyu gıbı durmus jolelı oldu ıcın normalde daha acık

Son düzenleme:
$Dileekimmm0675.jpg $Dileekimmm0676.jpg kzılar ılk resım yanıltabılrıdı su ıkı resım tam bus ac rengım webakımsız halı kuafor de falan tabıkı parıl aprıl aprlıyor kuaforlere gıdıp mahfetmeyın sacınızı bu arada reısm yuklememde yardım cı olan we saçlarımı beenlere tesekur edıyorum kızlar

Kızlar nolur cevap yazın yardım edin:KK43::KK43: çok kafam karışık çokk:KK43: Ben saçlarımı açtırdım suan turuncu bir renkte bakır tonlarını boyadım oryalin üstüne ama suan oryalin renginde. çok iğrenç oldu kararsızım kafayı yemek üzereyim. açtırdım bu saçı sarımı yaptırsam yoksa koyumu yaptırsam diyorum. Koyu yaptırsam yani kahve tonlarında yaptırsam boşa açtırmış olacağım sarı yaptırsam sonucu bilmiyorum ama yakışır diye düşünüyorum. nolur yardım edin akıl verin bişey yapın.:84:

Kızlar nolur cevap yazın yardım edin:KK43::KK43: çok kafam karışık çokk:KK43: Ben saçlarımı açtırdım suan turuncu bir renkte bakır tonlarını boyadım oryalin üstüne ama suan oryalin renginde. çok iğrenç oldu kararsızım kafayı yemek üzereyim. açtırdım bu saçı sarımı yaptırsam yoksa koyumu yaptırsam diyorum. Koyu yaptırsam yani kahve tonlarında yaptırsam boşa açtırmış olacağım sarı yaptırsam sonucu bilmiyorum ama yakışır diye düşünüyorum. nolur yardım edin akıl verin bişey yapın.:84:

Koyu renge boyama sakın.Ne diye açtırdın derim o zaman.Açık bi renk dene açtırman bi'şeye yaramış olsun.Ha sonradan begenmedıysen her turlu koyu bı renge donersın hemen :KK34:

bu tarz renkler arayan arkadaşlar var sanırım burda bi kaç yazıyı görmüştüm

saçımı beğenenlere yardımcı olabilirim

be ilk dip boya yapmadan önceki halim

resmin ışığından dolayıda biraz koyu çıkmış

buda gün ışığındaki hali

[ımg]http://img26.imageshack.us/img26/6228/74824689.jpg[/ımg]

buda son hali

[ımg]http://img526.imageshack.us/img526/8550/33981329.jpg[/ımg]

mrb yazdıklarını okudum ve saç rengini çok beğendim hani şu küllü sarı daha sonrada altın sarısıyla yaptım dediğini. Benim saçlarım pilatin sarısıydı gittim çikolata kahve sonra koyu kahveye falan boyattım iyice aktıktan sonra dün akşam açtım renk açıcıyla çok açılmadı ama yinede baya açıldı koyu sarı gibi oldu.üzerinede bal köpüğü yaptım şimdide açık kumral oldu uçları turuncu ben şimdi o beğendiğim saç rengini nasıl elde edebilirim yardım lütfeennn

mrb yazdıklarını okudum ve saç rengini çok beğendim hani şu küllü sarı daha sonrada altın sarısıyla yaptım dediğini. Benim saçlarım pilatin sarısıydı gittim çikolata kahve sonra koyu kahveye falan boyattım iyice aktıktan sonra dün akşam açtım renk açıcıyla çok açılmadı ama yinede baya açıldı koyu sarı gibi oldu.üzerinede bal köpüğü yaptım şimdide açık kumral oldu uçları turuncu ben şimdi o beğendiğim saç rengini nasıl elde edebilirim yardım lütfeennn

masada otururken çekindiğin fotodaki renk yani beğendiğim

saçımı nasıl yaptığım evre evre anlatıyorum arkadaşlar

öncelikle saçım koyu kahveyken kuaföre gittim ve şimdiki saçım gibi bir renk istediğimi söyledim

3 tane resim götürdüm hatta ama kuaför beceremedi

beni kahvenin üstüne yapılan bir röfleyle çıkardı ordan

ertesi gün hemen gittim tek bir renge boyattırdım saçımı o renk şu;

( bu arada seda sayan taklidi yapıyodum o resimde eşime kusura bakmayın başka resimlerim yok )kaydirigubbakcemile2

[ımg]http://img38.imageshack.us/img38/8900/fddgq.jpg[/ımg]
işte saçlarım bu renk boyandı sonra zamanla yıkadıkça saç rengim aktı alltran sarılar çıktı ve şöyle oldu

[ımg]http://img690.imageshack.us/img690/464/57172513.jpg[/ımg]

saçlarım bu renge döndükten sonra bende birdaha kuaföre gitmedim ve koleston küllü sarı aldım ve boyadım..

Zamanla saçlarım dahada açıldı bal köpüğü rengine döndü

bende en son koleston altın sarısıyla dip yapıp dahada ışıltı katarak bal köpüğü+sarı karışımı bir renk çıkardım ortaya

şimdi bu saçı yapmak isteyenlere önerim; evde yada kuaförde

önce saçın tamamı oryalle açılıcak

sonra tamemen küllü sarı boyanıcak saç..

Bır kaç hafta sonra saç iyice oturup boya hafif akınca

ya altın sarısı ( daha ışıltı bir renk için)

yada çok açık sarı boyanarak rengin devamı böyle sağlacak

saçında kızıllık yada turunculuk oluşanlar olursa küllü sarıyla boyamalılar mutlaka renk oturana kadar..

senden cvp bekliyorum gezemicem bu saçla biraz aktıktan sonra dahada açılacak ozaman boyamak istiyorum küllü sarıyla boyasam nasıl olur bazı arkadaşlar evde sarı boyandıkça bi süre sona koyulaşır turunculaşır diyorlar sende böyle bişey yaşanıyormu

saçımı nasıl yaptığım evre evre anlatıyorum arkadaşlar

öncelikle saçım koyu kahveyken kuaföre gittim ve şimdiki saçım gibi bir renk istediğimi söyledim

3 tane resim götürdüm hatta ama kuaför beceremedi

beni kahvenin üstüne yapılan bir röfleyle çıkardı ordan

ertesi gün hemen gittim tek bir renge boyattırdım saçımı o renk şu;

( bu arada seda sayan taklidi yapıyodum o resimde eşime kusura bakmayın başka resimlerim yok )kaydirigubbakcemile2

[ımg]http://img38.imageshack.us/img38/8900/fddgq.jpg[/ımg]
işte saçlarım bu renk boyandı sonra zamanla yıkadıkça saç rengim aktı alltran sarılar çıktı ve şöyle oldu

[ımg]http://img690.imageshack.us/img690/464/57172513.jpg[/ımg]

saçlarım bu renge döndükten sonra bende birdaha kuaföre gitmedim ve koleston küllü sarı aldım ve boyadım..

Zamanla saçlarım dahada açıldı bal köpüğü rengine döndü

bende en son koleston altın sarısıyla dip yapıp dahada ışıltı katarak bal köpüğü+sarı karışımı bir renk çıkardım ortaya

şimdi bu saçı yapmak isteyenlere önerim; evde yada kuaförde

önce saçın tamamı oryalle açılıcak

sonra tamemen küllü sarı boyanıcak saç..

Bır kaç hafta sonra saç iyice oturup boya hafif akınca

ya altın sarısı ( daha ışıltı bir renk için)

yada çok açık sarı boyanarak rengin devamı böyle sağlacak

saçında kızıllık yada turunculuk oluşanlar olursa küllü sarıyla boyamalılar mutlaka renk oturana kadar..

senden cvp bekliyorum gezemicem bu saçla biraz aktıktan sonra dahada açılacak ozaman boyamak istiyorum küllü sarıyla boyasam nasıl olur bazı arkadaşlar evde sarı boyandıkça bi süre sona koyulaşır turunculaşır diyorlar sende böyle bişey yaşanıyormu

merhaba cnm bak ben koyu küllü sarıya boyadım böyle oldu ama bu akmış hali haftaya küllü sarı yapcam:)
kutu üzerindeki renkle alakasız bşy oluyor ama ben böle bşy istedigimden begeniyorummm:)
]

merhaba cnm bak ben koyu küllü sarıya boyadım böyle oldu ama bu akmış hali haftaya küllü sarı yapcam:)
kutu üzerindeki renkle alakasız bşy oluyor ama ben böle bşy istedigimden begeniyorummm:)
]

evet güzelmiş saç rengin ama ben çok daha açık istiyorum bide diplerinizi nasıl boyuyorsun ben son 15 dk kala boyuyorum diplerimi öyle söylüyorlar çünkü ama hep daha açık tutuyor:KK43:

evet güzelmiş saç rengin ama ben çok daha açık istiyorum bide diplerinizi nasıl boyuyorsun ben son 15 dk kala boyuyorum diplerimi öyle söylüyorlar çünkü ama hep daha açık tutuyor:KK43:

bu saç renginin nesi kötü ki? üzerine küllü sarı geçilirse berbat da olabilir,,,, açık küllü sarı koyu küllü sarıyı açmaz çünki,,,, ben olsam dokunmazdım....kötü bir renk değil bu renk....gayet trendy üstelik bugünlerde,,,,
yanlış alıntı olmuş beril,pardon:)

Son düzenleme:
X