Bebek Beslenmesi Kakada kan

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

kocayanak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2009
194
1
47
Anne sütü alıyo bebegim bi kaç gündür ıkınarak aglıyodu bugün kakasında kan gördüm doktorunu aradım zorlamadan çatlak olabilir dedi yarinde randevumuz var çok korktum kan görünce benzer şeyler yaşıyan varmı kızlar

muhtemelen çatlaktandır canım endişe etme.
doktor anlar zaten onu gerekli görürsede gaita testi yapar.
Allahın izni ile bir şey çıkmaz annesi.

Evet canım bencede çatlaktır.
Bağırsak kanamasından korktuysan zaten o halde bolca kan görülür.
Ikındığı için olmuştur.
Geçmiş olsun.

evt cnm bizde de oldu,pişiği varken oldu,dr u aradım ishal mi sadece anne sütü mü alıyo gibi sorular sormuştu,tekrarlarsa yarın getir demişti,bişi olmadı çok şükür,ateşine de bak annesi önemli birşey yoktur inşallah

Koca yanak merhaba bu akşam benim oğlumun kakasındada kan gördüm ben de çok endişelendim ama ben oğluma salak gibi trabzon hurması yedirmiştim oda kabız yapıyormuş nerden bilebilirdim ve kabız oldu çok ıkındı yavrum zar zor fitillerle yaptırdım ilk çıkardığı dışkıda gördüm:KK43:( sen doktora gittin mi ne dedi biizmde kontrolümüz yaklaştı fakat şu grip olayları yüzünden bu ay götürmemeyi düşünüyordum sonuç ne oldu beni bilgilendirirsen sevinirim canım tşk

canım doktora gittik gayta tahlili yaptırdık temizdi şükür sıcak su oturması yaptım hem oynadı hemde iyi geldi ıkındı bi kaç gün ondandır dedei doktor çatlama olabilır bende senin gibi gıripten götürmicektim ama aşımız vardı bide doktorumuz bir günde okadar çok domuz gırıbı görüyomuşki endişelenmeyın dedi ama gelde bize anlat işte bide zeytin yagı içirdim masj falan bidaha görmedim kan 18 aya kadar bebeklerde ara ara kanama olurmuş dedi doktor inşallal bebişindede önemli bişey yoktur

sağolasın canım kabızlığımız geçti çok şükür henüz tekrar kanda görmedim, kontrolede korkudan gitmedim ama bebeğim gayet huzurlu duruyor hani bi sorunu olsa durmaz heralde diye düşünüyorum çok tşk ederim 18 aya kadar olabildiğini öğrenmiş oldum geçmiş olsun cnm

sevindim bidaha kan görmedigine insan telaş oluyo birden bebeklerin 18 aya kadar sindirim ve bagırsak hareketleri düzensizmiş ama yinede takip etmek lazım birazda kilolu bebeklerde ıkınma fazla oluyo saglıklı günler

X