Anne karnında Hıçkırık

prenses89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
59
2
son üç aydayım ve oğlum hergün hıçkırıyo ve 2-3 dk sürüyo aynı şeyleri yaşayan var mı? bu kadar hıçkırık normal mi ?

hıckırdıgını nasıl anlıyoruz? bu sabah cok sıddetlı bı kac kere vurdu yada hareket ettı ayırt edemedım. 1-2 dk surdu gectı sonra. o hıckırıkmı oluyo nasıl ayırt edılıyo kı?

bende de oluyor canım art arda kalp atışı gibi 2 3 dakika hıçkırıyor
kıpırdamayla farkı hıçkırık seri ve art arda oluyor
sanırsam

valla benim tosunumda çok hıçkırıyor. uzunda sürüyor. doktor iyi bişey olduğunu söyledi diyaframı gelişirmiş. bide obur bebek çok hıçkırır dedi benimkinin kilo biraz fazla gidiorda.gerçektende yemeklerden sonra daha çok hıçkırıyo kuzum

amanda yerim ben onu hıçkırması normal annesi solunum kasları gelişiyormuş maşşallahh

biz de 36. haftadayiz bebegim cok hickiriyor ben de endiseleniyordum solunumunda bi sorun olur mu diye gun icinde ozellikle yemeklerden sonra 2-3 dk pit pit gobegim atiyo insallah saglicakla gelirler :emir_bebek:

saolun arkadaşlar rahatladım gerçekten bebeğim hergün hıçkırınca endişelenmiştim ciğerlerinde bi sorunmu var acaba die Allahım sağlıkla bebeklerimize kavuşmayı nasip etsin inşallahhh:Saruboceq:

benim minikimde şuanda hıçkırıyor... pıt pıt pıt ritmik hareketler hissediyorum... günde 2-3 kere denk geliyor... harika bir şeymiş... :)

ben bu olan şeyin hareket olmadığını hıçkırık olduğunu hissetmiştim ne garip annelik içgüdüsü sanırsam
yavrum benim
demek iyi bişey kızlar
korkmayımda

biz de 36. haftadayiz bebegim cok hickiriyor ben de endiseleniyordum solunumunda bi sorun olur mu diye gun icinde ozellikle yemeklerden sonra 2-3 dk pit pit gobegim atiyo insallah saglicakla gelirler :emir_bebek:
merhaba bizde 36 haftalık olduk nasıl gidiyor senin hamileliğin bir problem varmı acaba ağrın sancın falan oluyomu

ilk başıma geldiğinde korktum biraz,ilk defa kalp atışı gibi seri küçük tekmeler gibi oldu.hıçkırık olabileceğini tahmin ettim ama ablama sordum o da gülerek onayladı.ondan sonra sıklıkla olmaya başladı,hergün hıçkırıyoruz:emir_bebek:

Benimde bebişim yaklaşık bir aydır hıçkırıyor aynı kalp atışı gibi 2-3 dakika sürüyor,,,,bu normalmiş çok şükür,,,geçen gün dr.Kağan kocatepenin sitesinde dinlemiştim anne karnında son aylara doğru amniyon sıvısını yutmaya başladıkları ve bunu henüz acemi oldukları için tam beceremiyorlar ve fazla yutuyorlarmış buda onların hıçkırmasına neden oluyormuş,,,yani korkulacak bişi yok,,Allah sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin o muhhteşem mucizelerimizi opuyorumnanaktan

Benim minnoş son üç ayımda sürekli hıçkırıyordu karnımda. Bana sıkıntı geliyordu walla. Gerçi doğduktan sonra da ilk 1 ay sürekli hıçkırdı. Normal yani. Keyfini çıkarın. ınsan özlüyo valla :)

bnede ilk hıçkırıklarını dün hisssettim.
yalnız öle 1,2 dk falan sürmedi
bi yarım saat sürdü kesin
uyutmadı sıpa

kızlar bu hıçkırmlar kacıncı haftadan sonra anlasılıyor peki,ben 20.haftadayım ama hıçkırığa benzer bişey yşamadım.yoksa ben mi anlamadım hiç.??

Aaaa ben elimi karnima koydumda elime bisi geliyo dışardAN hisediliyo o hickirikmi 25 haftakikim

X