Çocuk Hastalıkları kızım biberon almıyor

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

karaelmas35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2009
17
0
slm bayanlar.3.5 aylık kızım var.anne sütü alıyor doğduğundan beri.ama çalışıyorum ve işe başlamam lazım.sütümü sağdım biberona koyuyorum red ediyor.zaten mamada almıyor.kaç çeşit mama aldım denedim kustu hep.ben işe başlayınca ne olacak kızımın hali endişe ediyorum.kaşık kaşık başa çıkmaz.nasıl biberona alıştırabilirim.önerilerinizi bekliyorum

AYyyy aynennn güzelimm. Benimde kızım 3 aylık. Bayramdan sonra işe başlayacağım. Doğduğundan beri anne sütü ile besliyorum. Kaşıkla verdim bi kaç kez ama ille de meme istiyor. Çok canım sıkkın. Ne yapacağım. Çok ağlayacak biliyorum((( biberonu çok çok acıktığında alıyor ama hepsini emmeden bırakıyor.

ben çocuk dr gittim.çünkü kilo alımımızda azaldı diye.bana elmasuyu yoğurt ve sütlü pirinçli kaşık mama başla dedi.artık almaz biberon diyor.bu arada sol memede sütüm azaldı.sağ ile sadece besleniyor.ne yapacam bilemiyorum.aç kalınca muhtemel alacak ama bu seferde sağıp saklayacak süt kalmadı valla.

arkadaşlar benimde 4.5 aylık kızım.sütüm nedense azaldı.birberon alıyor ama 60ml yapıyorum mamayı bitirmiyor oynamaya başlıyor.ek besin için çok erken değilmi bilmiyorum kilo almasıda doğal olarak azaldı hatta durdu.neyapıcaz bilmiyorum.sütüm nasıl artıcak humananın çayını içiyordum oda artık fayda etmiyorkafamçokkarıştı

Benim oğlum meme emiyor, geceleri 1 defa biberon veriyordum takviye olsun diye ama malesef biberon alan çocuk bir anda biberonu almamaya başladı ve alacak gibide gelmiyor biberon ağzına değince basıyor çığlığı :KK43: biberonla bayıla bayıla mama emen bebek bir anda neden bırakır anlamadım...Kaşıkla beslemekte çok zor olacağından tek çare ücretsiz izin alacağım.Aç bırak biberonu alır diyorlar ama denemeye çekiniyorum kıyamıyorum..
Mubitak sütünün tekrar çoğalması için her gün en az 3lt.su içmen gerekiyor canım,su sütü çoğaltan tek şey,dene mutlaka........

benim oğlum iki aylık bende emziriyorum ama arada biberonlada veriyorum sütümü bana zorluk çıkarmıyor canım sana tafsiyem iyice acıkınca biberonu ver o zaman öyle güzel alıyolarki biraz zorlanır ama alır merak etme bizimki alışık olduğu halde bile bazen biberona huysuzluk yapabiliyo onun için iyice acıkmasını bekle

benimde oğlum doğduğundan beri biberon alıyordu ama ek gıdaya başaldıktan sonra artık veremiyorum. karnı aç da olsa almıyor bende kaşık mamasıyla karıştırıp veiyorum kıvamı biraz koyu oluyor.

X