Saç Kesim Şekilleri saç hakkında bilgi

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
o zaman sorayım arkadasım hemen iki soru saclarım asırı dökülüyo cözümler için neler öneririsin ve saclarımı bayrama kestirmek istiyorum rahat kullanıslı sık bir model olsun istiyorum yüz hatlarım yuvarlak ve biraz tombik yanaklıyım sizce ne tür kestirmliyim kabarmayan ve kesilidigi günki özellgini hemen kaybetmeyecek bir model tarif edersen sevinirim.bir soru daha aklıma gelmisken sorayım istanbulda ikamet ediyorsanız bana tesettür salonu olan ve güzel kezen kufaör önerebileirmisiniz

saç dökülmesi için bitkisel yağlar deneye bilirsin dökülmenin çok nedeni vardır stres ilaç kullanımı hava değişikliği şambuan değişikliği önce onlara care bulman lazım bir şambuan 6 ay süre zarfında anca saça alışır! stres olmazsa olmaz mutlaka yaşıyoruz zeytinyağı, badem yağı bebantent ampul eczaneden bulabilirsin haftada birkez uygula 1 ay boyunca sonra ayda bir kere 6 ay süre zarfında uygulayabilirsin fazla kullanma. Kesime gelince bol katlı ensede olursa daha iyi olur en azından kurutarak hafif bir jole yardımıyla şekil verebilirsin. Ben bursada yaşıyorum ve iş yeride tabiki burda işallah gönlüne göre kuaför bulursun yardımcı olduysam sevinirim iyigeceler canm

saçlarım da boya yok, hiç boyatmadım bugüne kadar, maşa ve düzleştirici kullanmayı bıraktım, sadece banyodan sonra kurutma makinesi ile kurutuyorum, tararken dikkatli davranıyorum, yağlarla bakım yaptım bütün yaz, özellikle saf zeytinyağı. ama bu kadar şeye rağmen uçları o kadar kırık ki, beyaz noktalar var uçlardan 1 cm içerde, hatta 5 cm içerde bile oluyor, ayrıca bazı uçlar 7-8 çatala ayrılmış, öyle 2 çatal da değil. ve sanki saçıma düğüm atmışım gibi düğümler var, şampuan olarak da bioxcin kullanıyorum. ben nerede hata yapıyorum, bunların sebebi ne, ben dikkat ettikçe o zarar görüyor, saçı defalarca açıcı ile açılıp sarıya falan boyanmış insanların bile saçları daha bakımlı görünebiliyor bazen benimkine göre...

öncelikle yardimci olacagin icin simdiden cok tesekkür ederim..ben sacimi dogum öncesi ensede bob modeli kestirmistim..ama cok pisman oldum..cünkü saclarim dalgali ve devamli fön istiyordu ve bende gerekli bakimi yapacak zamani bulamiyordum..simdiyse saclarim omuzlarimim biraz altinda ve ben kestirmek istiyorum..yüzüm kare seklinde..bende 28 yasindayim..yasima ve yüzüme uygun kullanisli bir model istiyorum..zaten daha kisa sac kullanmam herhalde...birde bende beyaz sac cok fazla..su anki sac rengim altin kahverengi...ama beyazlar cok belirgin oluyor koyu sacta..bana hangi sac modelini ve renkleri tavsiye edersin..

saçlarım da boya yok, hiç boyatmadım bugüne kadar, maşa ve düzleştirici kullanmayı bıraktım, sadece banyodan sonra kurutma makinesi ile kurutuyorum, tararken dikkatli davranıyorum, yağlarla bakım yaptım bütün yaz, özellikle saf zeytinyağı. ama bu kadar şeye rağmen uçları o kadar kırık ki, beyaz noktalar var uçlardan 1 cm içerde, hatta 5 cm içerde bile oluyor, ayrıca bazı uçlar 7-8 çatala ayrılmış, öyle 2 çatal da değil. ve sanki saçıma düğüm atmışım gibi düğümler var, şampuan olarak da bioxcin kullanıyorum. ben nerede hata yapıyorum, bunların sebebi ne, ben dikkat ettikçe o zarar görüyor, saçı defalarca açıcı ile açılıp sarıya falan boyanmış insanların bile saçları daha bakımlı görünebiliyor bazen benimkine göre...

ah canm tam benim saçımı tarif etmişsin işte bu :)
ama hala uzatmak için direniyorum direnicem de:)
aynı soruları ben de soruyorum..

arkadaşım şimdiden tşk ediyorum benim saçımda çok dökülme var saçım zaten ince telli ve çok az ne şekilde kessem ne şekilde yapsam bir türlü güzel durmuyor bana yardım edebilirmisin birde eksikmiş gibi kepeklenme olmaya başladı son zmnlarda :Saruboceq:

bu arada merak ettim saçın uzuyor mu :S
benimki çok geç uzuyo da:çok üzgünüm:
ayrıca konu sahibi arkadaş nerde açtı bıraktı konuyu.

slm canım her ay düzenli olarak 1 santim bile yeter mutlaka kestir saçına çok iyi bakman bile saçı yorabilir düzenli kesim yaptırırsan ayda 3 santim uzama oluyorsa bunda artış gözle görebileceğin kadar olur mutlaka dene

arkadaşım şimdiden tşk ediyorum benim saçımda çok dökülme var saçım zaten ince telli ve çok az ne şekilde kessem ne şekilde yapsam bir türlü güzel durmuyor bana yardım edebilirmisin birde eksikmiş gibi kepeklenme olmaya başladı son zmnlarda :Saruboceq:

ilaç kullanıyormusun öncelikle bunu sorayım vitamin eksikliği varsa ondan dolayıda olabilirir şambuanını sık değiştirme bakım uygula arada eeğer hala değişme yoksa mutlaka doktora git bir rahatsızlık vartır ondan dolayı olabilirir

benim saçlarım şu an koyu bakır renginde kızıllıkta var.
bayramdan sonra kuaföre gidip sıcak çikolata tonlarına boyatıcam.sanırım önce saçımın tonunu açmaları gerekli.bunun içinde ayrı ücret vericem.
benim aklımda bi fikir var da,acaba önce sık röfle yaptırıp üstüne mi boyatsam,hani akınca aralar tonlamalı dursun diye,yoksa saçlarımı normal açtırıp sonra istediğim renge mi boyatsam?

bende evde hemen yıkayıp kullanabılecegım bı sac modelı ıstıyorum bırazda yuzumu dolgun gosterecek bı sac modelı onerırsen ck mutlu olacagm yuzumde elmacık kemıklerım belırgın sacım sa sık ve dalgalı onerılerın ıcın sımdıden tesekkurlr

X