korunmasam hangi günler hamile kalmam

belinay_85

rabbimin mucizesi yusufum
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2009
377
48
38
arkadaşlar hep vardır ya adetin şu gününden şu gününe kadar hamile kalır şu gününden şu gününe kadar kalmazsınız derler ya bu günler tam olarak hangi günler acaba?

ya abidik gubidik şeyler onlar her zaman hamile kalablirisn. saçma saçma şeyler yok adetine 1 güm kala olmazsın falan :eek:lmaz:

takvim yöntemine hiç güvenme derim ben. ama genellikle adet başlangıcından itibaren 10.gün ile 18.gün arası en riskli dönem ama diğer günlerdede hamile kalma riskin var özelliklede adet dönemin değişiklik gösteriyorsa.

vallahi canım böle günlere güven olmaz ama adetininin bittiği zaman o 1 haftada kalamayabiliyısun ama ben pek güvenmiyorum arkadaşımda böle günlere göre korunmuyodu ama hamile kaldı o günler içinde

her zaman, adet döngünün her günü hamile kalabilirsin canım.
ancak bazı günler ihtimal daha yüksektir.
sakın bu yolla korunmaya kalkma, sürpriz bir hamilelikle karşılaşabilirsin.

bencede herzaman hamile kalma ihtimalin var doktorlarda söylüyo zaten hatta burda bir arkadaşın yazısını okumustum adetine iki gün kala girdiği ilişkiden hamile kalmıstı.kalmam diyeceğin gün yok bence ama kalma ihtimalinin daha yuksek olduğu günler var

ınternette ovulasyon tarihi hesaplama parametreleri var. Oradan bakabilirsin. Kişinin adet döngüsüne göre tarihler değişiyor.

X