ankarada hastane arayışı....

esraseyhan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2008
471
0
kızlar ben doğumumu özel hastanede yaptırmak istiyorum.yaşadığım yerde özel hastane yok..ben de ankarayı düşündüm...ankarada özel, temiz, güvenilir bir hastane var mı?

Sincan Lokman Hekim hastanesi çok güzel,kısmet olursa ben burada yapacağım.3 tanıdığım burada doğum yaptı ve çok memnun kaldılar.Doktorlar çok ilgili ve fiyatları da gayet uygun.

Sincan Lokman Hekim hastanesi çok güzel,kısmet olursa ben burada yapacağım.3 tanıdığım burada doğum yaptı ve çok memnun kaldılar.Doktorlar çok ilgili ve fiyatları da gayet uygun.

kızlar ben doğumumu özel hastanede yaptırmak istiyorum.yaşadığım yerde özel hastane yok..ben de ankarayı düşündüm...ankarada özel, temiz, güvenilir bir hastane var mı?

Canım eğer sağlık güvencen varsa akropol hastanesini tavsiye ediyorlar.çevremde orada doğum yapan çok fazla.Ankarada balgatta.
Ayrıca ekim ayında bir arkadaşım Güven hastanesinde doğum yaptı fakat onun özel sigortası vardı.O da çok memnun kaldı.

bende Fatih üniv. yapıcam büyük ihtimalle
sağlıcakla inşallah

canım medicana iyi bak bakabilirsin oraya
benim takiplerim baştan beri fatih te yoksa düşündüğüm yer medicana ydı :lepi:
lokman hekim hastaneleri baya kalabalık boşver orayı

Lokman Hekim hastanesini beğenmedim ben...Özel hastane güya ama devlet hastanesi gibi...Yani ben şey gibi düşünüyorum eğer özel hastaneyse o lüksü yaşamalıyım...Medicana'da doğum yapacam ben...çok memnunum...tavsiye ederim...

ankara da medicana tavsiye ederim orada doğum yapmadım ama doğumhaneyi odaları falan gezdim ve 1 ay kontrollerimi orada yaptırdım temiz ilgililer benim tekrar orayı tercih etmmeme sebebim de biraz tuzlu geldi her ay 150 ytl ye yakın muayene
ayrıcada 1300 ytlye yakın normal doğum fiyatı
ankara balgat akropal burası da güzel bi hastane bi yakınım orada doğum yaptı 350 ytl doğum parası çok memnun kaldı gerçekten sezeryanla doğum yaptı 2 hemşire birden ilgilendi yani
3 aylık bebeğim var doktor kontrolü için akropale götürüyorum teniz ve ilgililer.
ufuk üniversitesininde güzel olduğunu söylüyorlar heerhangi bi fark almıo ssk anlaşmalı
bende ankara etlikte doğum yaptım orada çalışan bi doktorun özeline gittim her ay 160 tl bayıldım ayrıca doktor ii ilgilendi ama hastane gerçekten çook kalabalık son anada da sezeryan oldum sezeryan sonrası çok zordu eğilemiyorsun kalkamıyorsun yanında refakatçı yok almıyorlar refakatçı
2.doğumumu ya akropalde yada ufuk üniversitesinde düşünüyorum daha 1.doğumu yapalı 3 ay oldu ama kesiinlikle ssk hastanelerine gitmiyecem.hamile kaldığımda oraları gezecem.

kızlar iyi akşamlar bende burda doğum yapmak istemiyorum kilo problemim var kesinlikle sezeryan olurum gibime geliyo kızımda suni sancıyla alttan çok dikiş atılarak malesef urfa da doğum yapmak zorunda kaldım 2. doğumumu allah izin verirse güzel bi ortamda yapmak istiyorum aralık 15 ten sonra ankaraya gidicem muane olucam 2li test yaptırcam onun için böle uçuk fiyatları olmayan bi hastane tavsiyeniz varmı bide gittiğiniz dr ların muane ücretleri ne kadar

X