Saç Rengi ve Saç Boyama ilk denememi yapıcam bakır kumral

parle

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2009
698
243
merhaba arkadaşlar.
ilk kez tam boya deniyeceğim. daha önce iki kez röfle yaptırdım ortalara kadar geldi. koyu kahve mi desem kestane mi desem öyle bi saç rengim var. asıl amacım sarı. kaşlar siyah nasıl olcak bilmiyorum da.)bugün baktımda kolestonun vanilya sarısını istiyorum. ilk deneme olucağı için yavaştan alıyım dedim. bakır kumral aldım hoş bi renk.
1. koleston nasıl bir marka. aldım ama palette garnier voila vs var. hangisi en iyidir.
2. kına ya da metalik boya varsa kullanmayın diyor. buna röfle de dahil mi acaba
alerji testini yapıcam bir de.
3. nelere dikkat etmem gerekir.
4. ne kadar süre sonra başka renk deneyebilirim sizce?

Asla ve asla kolestona boyama ben çok pişman oldum 1 ay olmasına rağmen her yıkadığımda turuncu boya akıyo kafamdan ve okadar çabuk açılıyoki anlatamam. ılk seferde röfleleride kapatmıyo sapsarı kaldı saçlarım. Paletteye boya bende paletteye boyucam bayramdan önce.

Röfleli saça boya yapılabilir. Ama röflelerin taban renginden daha açık kalıcağı için kapanmaz ve boya aktıktan sonra tekrar meydana çıkarlar. Röfleli saçlar boyayı kusuyo sanki.

Saç derinde yara, egzama veya tahriş olmuş bi yer varsa dikkat etmelisin.

Minimum 2 hafta sonra başka renge geçebilirsin saçının yıpranma payını göze alarak tabi :)

birde vanilya sarısı istiyorsan bakır kumralı değiştir derim ben voila vede palette kullanıyorum ikisinde de bir sorun yaşamadım gayet iyi markalar bence

teşekkür ederim arkadaşlar
öncelikle kolestonu değiştireyim o zaman ben:)

alerji testi yapmaya çalışıyorumda koluma sürdüm azcık, içten içten kaşınıyor ne yapmalıyım

enjoyable tarcın bakırı boyuycaktın boyadın mı.ya koleston cabu k akıyo ama senin sacların cok güzel görünüyo

bence palette 7.0 kumral boya benimde uçlarda röfleler vardı boyadım 1 ay oldu yeni yeni akıoyr röfleler hem öyle kötü durmuyor ışıltı gibi duruyor bende sarı istiyorum şimdi üstüne açık kumral alıcam

X