Fermuardaki kötü koku yardımmmmmm

C

cilek.35

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cilek.35
kızlar googledanda arattım bunla ilgili bişi bulamadım bazı metal fermuarlarda yada kemerlerde filan acayip kötü bi koku oluyo o nasıl gider????dokunuyorum elime siniyo,parfümümden bişi anlamıyorum 2 koku karışınca,, bi montum var sırf bu yuzden gıyemıyorum napcaz yaa bunu daha once farkeden varmı?

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi cilek.35
bende farkettim onu ama kemerde yada fermuarda değil benimki. bi kot yelek almıştım onun düğmelerinde var, onu giyip düğmelediğimde mutlaka elimi yıkıorum yada parfüm sıkıorum ellerime çünkü çok değişik bi koku var anlamadığım :uhm:

• Konu Sahibi cilek.35
ben hiç denk gelmedim şaşırdım sizlerden duyunca çok ilginç

• Konu Sahibi cilek.35
Evet bendede var aynı şey
Hem düğme hem fermuarda
Hatta ütülerken ütüyü basıncada iice beliriyor koku
Acaip bi metal kokusu
Fakat dikkat ettiğim bi nokta bunların koyu renkli olmaları

• Konu Sahibi cilek.35
Evet bendede var aynı şey
Hem düğme hem fermuarda
Hatta ütülerken ütüyü basıncada iice beliriyor koku
Acaip bi metal kokusu
Fakat dikkat ettiğim bi nokta bunların koyu renkli olmaları

evet aynen çok kötü bişey bu yaa kızlar tüy dökücü krem gibi kokuyo resmen,hatta dediğin gibi canım aynen koyu renkli fermuar düğme metal ne varsa işte onlarda oluyo bu koku,yapcak bişey varmıdır acaba buna? ben sirkeli suya batırdım geçmedi yaktım yine geçmedi krem sürdm yine tık yok artık ne yapacağımı bilmiyorum

• Konu Sahibi cilek.35
bazı dökme madenlerde oluyor o koku üzerine şeffaf oje sürerek madeni kapladığınızda gidiyor koku ama fermuarda nasıl olacak bilemem çünkü açıp kaparken sıyrılır oje ve yeniden yaşarsın aynı durumu..

• Konu Sahibi cilek.35
bazı dökme madenlerde oluyor o koku üzerine şeffaf oje sürerek madeni kapladığınızda gidiyor koku ama fermuarda nasıl olacak bilemem çünkü açıp kaparken sıyrılır oje ve yeniden yaşarsın aynı durumu..

ayy canım benim allah razı olsun senden olsun yaa ben her kullanımda tekrar surmeye razıyım çok teşekkürler

femuara kapattıktan sonra ters çevirerek arka kısmından boydan,boya kokulu sabun sür canım,,hem kokuyu önlüyor hemde fermuarın daha iyi açılıp kapanmasını sağlıyor...

femuara kapattıktan sonra ters çevirerek arka kısmından boydan,boya kokulu sabun sür canım,,hem kokuyu önlüyor hemde fermuarın daha iyi açılıp kapanmasını sağlıyor...

saol tatlım denicem hemen

X