Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu kızımın odası için fikirleriniz

Çok yerinde bir karar vermişsin çokda güzel olmuş hiç aklın çilekte kalmasın.Sonuçta okula başladığındada bu takımı kullanıcak ve çilek odası çok hareketli.Ders çalışırken ödev yaparken resimli hareketli nesneler çocuğun dikkatini dağıtıyor motivasyonunu bozuyormuş.Güzel günlerde kullansın.

çok teşekkür ederimopuyorumnanaktan

benim cevap biraz geç oldu canım kusura bakma
ama doğru bir karar vermişsiniz ben çilek tarzı odaları sevmiyorum çok renkli geliyor bana
tabiki renkli olucak çocuk odası sonuçta ama 3-5 senede değiştirilmiyor ki
benim kızımın odasıda beyaz üzerinde lila-mor el boyaması menekşeler var
çok sade ortayada krem üzerine lila çiçekli bir halı attım :)
kızım 4 yaşındaydı yaptığımda şuan 9 yaşında iyi kide böle yapmışım sade bir ara unutmazsam resim koyarım canım

benim cevap biraz geç oldu canım kusura bakma
ama doğru bir karar vermişsiniz ben çilek tarzı odaları sevmiyorum çok renkli geliyor bana
tabiki renkli olucak çocuk odası sonuçta ama 3-5 senede değiştirilmiyor ki
benim kızımın odasıda beyaz üzerinde lila-mor el boyaması menekşeler var
çok sade ortayada krem üzerine lila çiçekli bir halı attım :)
kızım 4 yaşındaydı yaptığımda şuan 9 yaşında iyi kide böle yapmışım sade bir ara unutmazsam resim koyarım canım

çok teşekkür ederim beğendiğinize sevindim benimde sonradan içime sindi çoksaololumunekankayizsmile

özelden mesaj atacaktım amam yeni üye olduğum için atamadım. benim kızımda 2 yaşında bende şimdi oda bakıyorumda aklıma bişey takıldı. ben kızım yatakdan düşer diye kenarlıklı bi model bakıyorum şık döşeme falan yapıyolar onlara. sen nasıl yaptın düşme olayını.benim ki çok deli yatıyor.

benim yatağım yere yakın kenarları ahşap olan yataklardan oturma odamda köşe takımım var onun yastıklarını koydum alınşıncaya kadar beimkide çok deli yatıyo en başta yatak korkuluklarını araştırdık onlar baya pahalıydı böğle bi çözüm oluşturduk şimdi alıştı artık çok şükü yastıkları kenara koyup komidinlede sabitleştirmiştik

çilek bebek odası gibi gerçi şimdilik bebek zaten ama 10 yaşından sonra sıkıcaktır onu..
kupada çok marjinal renkler filann..bence kupanın parcaları olabılır ama renk olarak daha düz modası gecmıcek bı renk olabılır beyaz karısımlı bıseyler ama cıceklı boceklı olmasın...

X