bebeğimin kalp atışları???

mucizemmm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
225
39
44
selam arkadaşlar uzun zamandır bu siteyi takip ediyorum ama ilk defa yazıyorum benim sorunum 19. hafatanın içerisindeyim dün sağlık ocağına gittim bebeğimin kalp atışlarını dinlediler ve 178 çıktı 160 geçmemesi gerekiyormuş ve aynı zamanda ben şu anda gribim enfeksiyon felan kapmış olabilir dedi hemşire çok korktum aynı durumu yaşayanlar varsa lütfen yardım edin....

bence hemen endişelenme sağlık ocağında ne kadar sağlıklı ölçüyorlar o da var.bence doktorunu ara ona git ve orda muayene ol.doktorun sana en sağlıklı bilgiyi verir.bu arada ben de grip oldum doktorum bu bebeği etkilemez korkma dedi.sana da geçmiş olsun.

çok teşekkür ederim ilk hamileliğim sürekli endişe içindeyim sanırım fazla evhamlanıyorum

bence de sağlık ocağında ne kadar özenli ve dikkatlidirler ki.günde kaç hasta geliyodur bir sürü insanla uğraşıyolardır bebeğin kalp atışını o an öyle duymuştur.haklısın endişelenmekte tabi.hepimiz bebişlerimizle ilgili bi tedirginlik içindeyiz.bence doktorunu ara ve bilgilendir gerekirse muayeneye çağırır.

selam arkadaşlar uzun zamandır bu siteyi takip ediyorum ama ilk defa yazıyorum benim sorunum 19. hafatanın içerisindeyim dün sağlık ocağına gittim bebeğimin kalp atışlarını dinlediler ve 178 çıktı 160 geçmemesi gerekiyormuş ve aynı zamanda ben şu anda gribim enfeksiyon felan kapmış olabilir dedi hemşire çok korktum aynı durumu yaşayanlar varsa lütfen yardım edin....

öncelkle bebeğin hayırlı olsun..sağlıkla kucağına alırsın inşallah..
bencede sağlık ocağına güvenme..hemen doktoruna git..

ben güvenmiyorum sağlık ocaklarına..kızıma idrar yolu enfeksiyonu var diyip antibiyotik verdiler..oysa ki sadece başlangıcı varmış..doktorumuz ilaca gerek görmedi bile..

konyada hangi doktora gidiyorsun canım.?

X