Yeni Yla nerede girelim?

yercekimlikaranfil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2008
4.409
79
Konuyu okuyunca şaşırdı artık bu Tinkerbelle diyeceksiniz sanırım. zemuszemus :lepi: Malum daha önümüz bayram. Ama bayram sonrası da hemen yılbaşı geliyor. Ben yılbaşı için önerilerinizi öğrenmek isterim. :eek:
Annemler bizim bulunduğumuz şehre gelecek sanırım yılbaşı civarı. Her zaman dışarı çıkmadığımız için yeni yılı dışarıda kutlamayı seviyorum. Ama fiyatlar malum. E rezervasyonu da ne kadar önceden yaptırrısak o kadar iyi. yerimseniben
Siz ne önerirsiniz kızlar? İstanbul'da eller havaya tarzı değil de daha çok fasıl filan tarzı, mezeleri taze, fiyatı uygun ve aşırı kalabalık olmayan mekan önerilerinizi bekliyorum. Ya da boşverip evde mi hazırlasak ki acaba? kafamçokkarıştı kaydirigubbakcemile

hazırla yiyecegini mezeni içkini vs.
git köprünün orta yerine at bi masa. donat üstünü :eek:
al sana muhteşem masrafsız yılbaşı laelaelaelaelae

ah ah nişanlansaydım morukun biriyle bisde dışarda kutlardık :bbo:

biz evde gireriz yine her yıl oldugu gibi :dilcikar:

Köprü mü? İlahi, valla şahane olurdu. Boğaz Köprüsü mü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü mü? Şaka bir yana biz de sanırım bu sene evdeyiz, eğer çok uyugun bir yer bulamazsak. Krizzzzz...

E kızlar bayram telaşı da geçti artık, yok mu önerisi olan?

ankaralı bayanlar siz nerde gireceksiniz fikir alayım bende :dance: biz daha rezarvasyon yaptırmadık önerisi olan varsa yazsın??? gitcegimiz yer belli olunca yazarım buraya belki aynı yerde girecek olan vardır tanışırız istersenizkaydirigubbakcemile2hihoyyyt

Öyle kutlamalarla falan pek işim olmaz sevmem de ama sevdiklerimin yanında olmayı isterim onlarla beraber olmak zaten benim için süper bişey opuyorumnanaktan ama anne babamı ve sevgilimi bir araya getiremeyeceğim için tercih yapmam gerekir :nazar: onuda düşünmekteyim kafamçokkarıştı

çok güzel olurdu bir yerlere çıkmak eğlenmek belki de ama...evimiz de mis gibi güzel bi sofrada...ailemizle de çok güzel olur eminim...hem sevgilim askerdeyken içimden gelmez ki eğlenmek vsmafoldumben

ben oğlumu anneciğime bırakıp eşimle gezmek güzel vakit geçirmek istiyorum sadece..
burda zaten öyle yılbaşına özle mekan felan yok,(yada ben bilmiyorum) anca "gez babam gez" en güzeli bu valla :sm_confused:

X