İnanamadım ... bende hamileymişim ....

elif_sena

gobusume mutluluk kondu ..
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
1.578
42
39
kizlar ne yazsam nasil yazsam bilmiyorum ....
az once test yaptim cift cizgi cikti bayada belli ... fotosunu cektim ama 100 msj olmadan eklenmiyormus

ama baya bi belirgin ikinci cizgi

hala inanamiyorum
adetim 3 gun gecikmisti ama su son uc aydir zaten surekli geciktigi icin hic dikkate almamistim
ben bes senedir bekliyodum bu bebisi
ve hala korkuyorum eger hamile degilsem diye cunku burda yazilan belirtilerin cogu bende yok

iste benim berlitilerim

gecen hafta belim cok agriyordu ... ara ara oluyordu ..
ve surekli gazim vardi karnim acayip sisti halada sis ...
migdemde felaket bi yanma vardi
ama su son bir haftadir goguslerim ozellikle uclari felaket sizliyor .. dokununcada aciyor ve balon gibi sisler damarlarda cok belli ...
ama benim goguslerim adetten once mutlaka siser
akintim su gibi bi kac sefer oldu beyaz akinti hic yok .. lekelenme hic olmadi ...
uc dort gundur surekli adet olacakmisim gibi karnim agriyordu ha geldi ha gelecek diye bekleyip duruyordum ama bi turlu gelmemisti ..

Rabbim cok buyuk mucizeleri cok buyuk bir ayda insani iki defa sevindirirmi
ben senelerdir cektigim bi hastaligi yendim bu ay ve hamile kaldim
hala inanamiyorum .. hala icim bi tuhaf sanki biri cikipta bu test hataliydi bosuna sevindin diycekmis gibi geliyor
bu bayram cifte bayram olucak benim icin

Son düzenleme:
Canım hayırlı olsun, inşallah sağlıkla kucağına almak da nasip olur, çok sevindim senin adına kaydirigubbakcemile5

hayırlı olsuna.s.

gebelikte herkesin belirtisi farlı oluyo benim belirtilerimin bi kısmıda seninkine benziyodu hatta ilk hamilelliğimde adet olucam die bekle bekle ( çünki belitilerim öyleydi ) dr gittiğimde bebek 6 haftalıktı sen düşün artık bendeki acemiliği:kedi:

bence git hemen bi kan tahlili yaptır kesin sonuç ama idrarada çıktıysa doğrudur endişelenme a.s

Son düzenleme:
cok tesekkur ederim kizlar cevaplariniz icin su an hala soktayim
labaratuari bekliyorum acilmasi icin burda gec aciliyor .. bu idrar testlerinde yanilma payi varmi acaba cok merak ediyorum cunku cizgi baya belirgin ve bende hamilleik degil adet belirtileri var sanki
icimde hala tereddut var sanki sevincim bosa cikacakmis gibi ...

cok tesekkur ederim kizlar cevaplariniz icin su an hala soktayim
labaratuari bekliyorum acilmasi icin burda gec aciliyor .. bu idrar testlerinde yanilma payi varmi acaba cok merak ediyorum cunku cizgi baya belirgin ve bende hamilleik degil adet belirtileri var sanki
icimde hala tereddut var sanki sevincim bosa cikacakmis gibi ...

İdrarda pozitif çıktıysa yanılma yoktur onda korkma, doya doya yaşa mutluluğunu, tadını çıkar ki bugünü güzel hatırla opuyorumnanaktan

korkma idrar testi genel olarak kesin sonuç

senin heyecanını o kadar ii anlıyorum ki aynı şeyi ilk hamileliğimde yaşamıştım bel gögüs dedim ya nerdeyse bebek doğacakmış ben adet olucam die beklerken:emir_bebek:

ikincisindede ben adet günümü karıştırdığım için 13 gün önceden idrara testi yaptım çift çizgi koştur koştur dr gittim kan testi yapıldım gebelik var ama daha bebek bi yere tutunamamış rahime çıkmamış o kadar erken yani sonra hatırlamıştım tarihi dr a söylemiştim bu seferde çok erkendi 1 ay beklemiştik görebilmek için :eek:

Tebrik ederim..çektiğin acılar son bulmuş..
hem hastalığını yenmişsin...hemde hamiş kalmışsın..Allah çok büyük..
O'na sığındıkça aşılmayacak dert yoktur...

tebrikler canim, insallah zamani glince alirsin kucagina bebisini...bizlerden dualarini eksik etme canim

canım ben bu belirtilere inanmıyorum açıkçası herkez farklı şeyler yazıyo ama bünyeden bünyeye değişiyo demekki..ilk dikkkatimi çeken bende beyaz akıntım olmuştu ki bunun üzerine konu bile açmıştm daha sonra adetimin 2 3 gün gecikmesiyle gelen inanılmaz bir bulantı..
benim adetlerim çok düzenlidir şaşma asla olmaz 5.günün sonunda çift çizgi çok belirgin çıktı..
hamileyim şuan 5 aylık..
sende hamilesin işte RABBİM in mucizesi ne diyelim hayırlı uğurlu olsun

X