Cam silmek için Clin'i şiddetle tavsiye ediyorum.

YeniBahar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
103
1
44
harika birşey bu ürün, cam silmekten nefret ederim normalde ama artık sorun olmaz benim için. hamileyim ve tehlikeli gebelik benimki, ondan aylardır silemediğim,kendim bakınca utanıdığım camlarımı bayram hatırına bismillah deyip silmeye başladım. olmadı rezil gibi oldu. üşenmedim bu halimde gittim markete deniycem dedim clin aldım limonlu. ay harika valla. hiç uğraşmadan. leke bırakmadan temizledim. muhteşem bişey yaaaa

şiddetle tavsiye ediyorum kızlar

clin ? ben duymadım hiç bu markayı sadece bumu yazıyo üstünde rengi dışı nasılki çok merak ettim banada lazım benide delirtiyo camlar ...sağol canım tavsiyen için bebeğinde şimdiden hayırlı olsun allah kucağına sağ salim almayı nasip etsin :)

yeşili ve mavisi var sanırım bir de buğu önleyici şeffaf olanı var. ben yeşilini aldım elma kokulu. kokusu güzel ama o bir yana temizliğinden ben de memnunum. evet üzerinde sadece clin yazıyor.

hımm şimdi okudum yukarda yazan arkadaşı limonlusu da varmış o da sarı mı acaba ben görmedim.

bencede harika bir ürün bende cam silmekten nefret ederdim şimdi çok kolay geliyo zemuszemus

Cif clin bende kulandım resmen camları parlatıyo tavsiye ederim bende a.s

valla cif yazmıyo üstünde galiba sedece Clin yazıyodu sanırım.ay üşendim şimdi bakamadım :kedi:

hımm şimdi okudum yukarda yazan arkadaşı limonlusu da varmış o da sarı mı acaba ben görmedim.

üstünde limon resmi var, aynı elmalıdaki gibi.

clin ? ben duymadım hiç bu markayı sadece bumu yazıyo üstünde rengi dışı nasılki çok merak ettim banada lazım benide delirtiyo camlar ...sağol canım tavsiyen için bebeğinde şimdiden hayırlı olsun allah kucağına sağ salim almayı nasip etsin :)

sağol cnm iyi dileklerin için aminnnn. :nazar: Herkezinkini inşallah. Allah olmayanlara da nasip etsin inşallah. :teytey:

bende kullanıyorum harika bir ürün camın bir ıslak bez yardımıyla tozunu alıyorum sonra bu ürünü uyguluyorum sonuç tam anlamıyla mükemmel oluyor benm içinde sorun değil artık cam silmek yani

Bende tavsiye ediyorum bende sık sık silemiyorum camlarımı. Çok kirli olduğu halde bile çok güzel temizliyor. Limonlusunu kullandım, şimdi elmalısını aldım. Çok amaçlı ve buğu önleyicisi de var üstelik fiyatı da inmiş camsillerle aynı fiyatta. Ayna da camsil ve bunu kullanın aradaki fark çok büyük. Alkol bazlı olması hijyen açısından da insanı rahatlatıyor.

Amma reklamını yaptım yaw kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
bu clin su lekelerinide çıkarıyomu kızlar ya
bnm eşim sağolsun suyu tutar sonrada kurulamaz bana 2 kat iş çıkarır yardım edicem diye
eğer öyle bişeyse bugn gidip alıcm

bende hemen alıcam eski kiracıdan kalma nurtopugibi su lekeleri var canım evimde :KK70: deneyipyazarım buraya

kızlar kesinlikle alın derim camlar öyle güzel oldu ki yıllardır çıkmayan su lekeleri çıktı camlarım inanılmaz parladı gece gece cam sildim :)))))))))

Ankastre urunlerımı ozellıkle sıyah cam seramık ocagı sılememekten haylı muzdarıptıp bı de yaglı olan aspratoru ne kadar sılsem leke kalıodu sonra kıpada rast gele gorup aldım cok amaclı yazıodu aldım eve gelır gelmez once aspratoru sonra ocagı derken bı baktım elımde bez her yerı sılmısım ve sonuc harıka :) cam ıcın olanını denemedım bendekı mavı olan ama cam da sılıyorum sozun ozu benım elıme yapıstı ertesı gun gıdıp 6 tane daha aldım daha once gormedım belkı uretımden neyın kalkar dıe :) siddetle tavsıye edıyorum ben :KK66:

kesinlikle mükemmel.
eşim arabasının camlarını silmek için almış pek fazla kullanmıyorum sana lazım olur al dedı.
bı kaç gundur kenarda duruyodu bugun denıyeyım dedım. gözlerime inanamadım.
leke falan bırakmıyo camlar yenı almış gibi oldu şok oldum.

bende clinden çok memnunum hiç kloraklı suyla uğraşmaya falan gerek yok 2 dakikada camlar pırıl pırıl oluyor

X