Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazi Burcu Uygun Meslekler

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.859
29.815
60
Sükûnet, denge ve adaletin gerekliği her alanda önemli rolleri vardır. Güzel sanatlar ve müzik denilince de akla Teraziler gelmelidir.

Kararlı olmayı başarabilir, tembelliği yenebilir ve yalandan kaçınırsa başarılı olur. Ortak çalışmalar için de tercih edilen kişilerdir. Ortaklıkları genellikle verimli olur.

Sanatçı, şair, müzisyen, heykeltraş, mimar, eksperlik, güzellikle ilgili konular, kozmetik sanayi, kuaförlük, berberlik, makyaj uzmanlığı, giyim, moda ve tekstil alanları, estetik, güzellik uzmanlığı da ideal mesleklerdir.

Hukukla ilgili çeşitli alanları, avukat, hâkim, diplomat, siyaset alanı, politika, sosyal uzmanlık başarılı olabilecekleri dallardır. Ticaret yapabilecek özelliklere de sahiptirler.

Elif bek güzelim her mesleği yazmışsın ama çğretmenliği yazmayı unutmuşsun ben öğrenciyim allahın izniylede 2 sene sonra öğretmen olcam ve terazi burcundayım demek ki terazi burçlarından da öğretmen oluyomuş olmasada ben kesin olcam tabi yüce allahın izniyle :)

e geriye ne kaldı mesleklerden hahahahaha

Sanatçı, şair, müzisyen, heykeltraş, mimar, eksperlik, güzellikle ilgili konular, kozmetik sanayi, kuaförlük, berberlik, makyaj uzmanlığı, giyim, moda ve tekstil alanları, estetik, güzellik uzmanlığı da ideal mesleklerdir.

Hukukla ilgili çeşitli alanları, avukat, hâkim, diplomat, siyaset alanı, politika, sosyal uzmanlık başarılı olabilecekleri dallardır. Ticaret yapabilecek özelliklere de sahiptirler.
bunların dışındada daha ne meslekler var meslek dalları saymakla bitmez ben bi kaçına katılıyorum yapmak istedigim var aralarında ama sevmedigim işi yapıyorum 5 senedir ama alıştım para kazanınca seviyosun zamanla a.s

moda ve tekstil alanındayım bende küçüklüğümden beri hep istemiştim ve oldu ama burcumla alakalı olduğnu düşünmüyorum pek.

merhaba bende teraziyim aranıza yeni katıldım kimlikte herne kadar şubat dogumlu görüksemde 7 ekimde dogmuşum

Ben biliyordum bir yerde hata yaptığımı....meğer burcuma uygun değilmiş mühendislik....

Elif bek güzelim her mesleği yazmışsın ama çğretmenliği yazmayı unutmuşsun ben öğrenciyim allahın izniylede 2 sene sonra öğretmen olcam ve terazi burcundayım demek ki terazi burçlarından da öğretmen oluyomuş olmasada ben kesin olcam tabi yüce allahın izniyle :)

ben de öğretmenlikte okuyorum kesinlikle öğretmen olabiliyorlar ama kesinlikle bu tanımlar doğru =) ben öğretmenliği kendi isteğimle seçtim ama resim alanında oldukça yetenekliyim, moda tasarım üzerinde özellikle yoğunlaştım bu sıra ve yaratıcı olduğumu iddia edebilirim.müzik kulağım da çok iyidir.Bence kesinlikle doğru tanımlar =)):dance:

Katılıyorum aynı durumdayız :)

arkadaşlar bir terazi burcu olarak şunu söyleyebilirim bu burçtan olan kişilerin mutlaka güzel resim yapmak gibi doğuştan gelen bir yeteneği var.hiç eğitimini almadım ama yaptığım resimleri görenler eğitim almadığıma şaşırıyor.
ayrıca şiir,deneme,hikaye yazma gibi yeteneklerimizde var.ben liseyi yatılı okulda okudum ve terazi burcundan olan arkadaşlarımın da gerçekten benim yeteneklerime sahip olduklarını gördüm.

ayrıca ben paramediğim yani ambulans ve acil bakım teknikeri.
terazi burcuna bu meslek grubunuda ekleyelim :)

sanırımm ben terazı burcların butun ozellıklerını tasıyorumm ozellıklede meslek acıdann bende moda tekstıl ıcındeyım modelıst uzerıne okuyorum ıstedgıım meslektı moda alanında olmak, ve sımdıde dewam edıyormm

slm bende terazi burcuyum ve sosyal hizmet uzmanıyım .bir yerde okumuştum tam burcumuza göre bir meslek

Edebiyat öğretmenliği de teraziler için uygun meslek... Ha birde gazeteci olabilir mesela... :1rolleyes:
Ben hiçbirini olamadım şartlar nedeniyle ama bir çok sanat dalına da ilgim var doğrusu. Edebiyat öğretmeni olmak istemiştim. senağlamaPuan düşürülmesi -kat sayı problemi- nedeniyle olamadım... senağlama Aklıma geldikçe sinirleniyorum... istediğim mesleği yapamadığımaKötü KazenNeyse burası protesto köşesi değil biraz daha yazarsam iyi olmayacak galiba...senağlama

arkadaşlar bir terazi burcu olarak şunu söyleyebilirim bu burçtan olan kişilerin mutlaka güzel resim yapmak gibi doğuştan gelen bir yeteneği var.hiç eğitimini almadım ama yaptığım resimleri görenler eğitim almadığıma şaşırıyor.
ayrıca şiir,deneme,hikaye yazma gibi yeteneklerimizde var.ben liseyi yatılı okulda okudum ve terazi burcundan olan arkadaşlarımın da gerçekten benim yeteneklerime sahip olduklarını gördüm.
Haklısın arkadaşım ben de aynen... Sevgiler...

bende terazilerin yüz karasıyım heralde ..Çok güzel resim yaparım ama seçtiğim mesleğin bunlarla hiç bi alakası yok moleküler bioloji ve genetik .Artık sonum hayırlı olsun

burcum da yükselenim de terazi ve avukatım.güzel olan her şeyi severim.ritim duygumiyidir.moda anlayışımı ve zevkimi çok beğenir etrafımdakiler.ama sesim ve resim yapma yeteneğimin olduğunu sanmıyorum:KK43:

teraziyim ve mimarım. gerçekten benim mesleğim bu. çok şanslıyımmmmmm.
sositososito

teraziyim ama bir makina mühendisiyim.yani estetikten genelde çok uzak.

X