Saç Rengi ve Saç Boyama Röfleden Bal Köpüğüne

C

Carino

Ziyaretçi
kızlar saçım şu anda resimdeki gibi. ama biraz daha kısa röfle yüzünden lastik gibi olunca kestirmek zorunda kaldım. artık röfle istemiyorum çok yoruldum. loreal in amonyaksız bal köpüğüne boyucam sanırım. siz de bi bakın, fikirlerinizi bekliyorum, nasıl olur acaba fisfisfis

not: resim ekleyemiyorum :KK43: i49.tinypic.com/au85lc.png linkin başına http koyarsanız bakabilirsiniz :eek:

au85lc.png

kaydirigubbakcemile5zemuszemus

Teşekkür ederim canımmm çok sağol kaydirigubbakcemile5

herkes bakıp bakıp gidiyor, kimse fikrini söylemedi mafoldumben

bal köpüğü güzel olur..saçın şu an açık renk olduğu için tam kutunun üstündeki renk tutar tahminimce

bncede bal köpüğü sana süper olr çünkü resimden anlaşıldığı kadarıyla çok sönük bir renk şuan saçındaki yalnız saçını boyadıktan bi zaman sonra boya akıp röflelerin yine aradan gözükmeye başlıcak o yüzden 6 haftada bir tekrar etmelisin boyayı

sacların acık bal köpüğü tutar sanırım ama koaföre sacının bir tutamında mutlaka denet
yada kendin dene ondan sonra boya tavsiyem

bence doğru karar vermişsin,
inş.loreal bal köpüğü röfleni kapatır ,
ilk boyamada kapatmayabilir, sorun etme,kuaför arkadaşım bana bi tavsiyede bulunmuştu,
renk değişikliinde,istediin renge boyayıp bi 15 gün akıtıp tekrar boyarsan daha güzel otururmuş renk,
bi sonraki boyanı ayda bi yada daha uzun aralıklarla yapabilirsin...

çooook teşekkür ederim, walla cesaret verdiniz bana. iyi ki varsınız opuyorumnanaktan tek korkum turuncu falan olması, ama şu halinden iyidir sanırım =)) yarın boya alıcam, haber veririm burdan nasıl olduğunu. tekrar teşekkürler hepinize. kaydirigubbakcemile5

inş.istediin gibi olur cnm,boyadıktan sonra mutlaka yine fotnu paylaşırsan çok sevinirim:KK66:

inş. güzel olur canımm =) paylaşırım tabiki en kısa zamanda. :kedi:

bence güzel olur canım balköpüğü sana yakışır...fotoyu bekliyorum...:1rolleyes:

benimde derdim aynı senle bal köpüğü yada kahve köpüğü düşünüodum boyadında fikrini söylersen sewinirim...ama güzel olacaktır

arkadaşlar röfle yüzünden yıpranmış bir saçı onarmak için loreal casdtingle boyamak işe yarar mı?
bakım yapar mı bu boya acaba?
ben bu balköpüğü rengiyle bir süre dinlendirmek istiyorum saçımı.
daha sonra üstüne tekrar röfle attırabilirim diye düşünüyorum.

canım loreal casting bakım filan yapmıyo ama saç biraz daha yumuşak oluyo, parlak oluyo, röfleden yıpranmış saç daha bi sağlıklı yansıyo..ama bu tabi görüntüde, yani bakım filan yapmadı en azından benim saçımda..yine de ben röflenin üstüne normal boya yani amonyak içeren bi boya ile boyadığımda ( o da loreal excelence idi) daha yumuşak olmuştu..röfle üstüne bal köpüğü hoş olur diye düşünüyorum..yaparsan resimlerini paylaş lütfen..

canım loreal casting bakım filan yapmıyo ama saç biraz daha yumuşak oluyo, parlak oluyo, röfleden yıpranmış saç daha bi sağlıklı yansıyo..ama bu tabi görüntüde, yani bakım filan yapmadı en azından benim saçımda..yine de ben röflenin üstüne normal boya yani amonyak içeren bi boya ile boyadığımda ( o da loreal excelence idi) daha yumuşak olmuştu..röfle üstüne bal köpüğü hoş olur diye düşünüyorum..yaparsan resimlerini paylaş lütfen..

peki bakırımsı oluyor mu canım?

X