Saç Rengi ve Saç Boyama bu yılın trendi bal köpüğü saçlar...

arkadaslar biri bana yardımcı olabilir mi? benim kendi sac rengim bal kopugu ve ben biraz acmak istedim. ön taraf hariç diger kısımlar oldu fakat sacımın on tarafı tuhaf bir sarı altın sarısına dönuk gibi. yani çok hafif bir turunculuk oldu. nasıl duzeltebilirim??? palette nin rofle setini uyguladım. önce arka taraflara surdum en son on tarafa surdum yani arka kısımm biraz daha fazla kaldı ondan mı acaba. lutfen biri yardım etsin

roşum canım hangi bitkisel açıcı bende istiyorum ya
gerçekten aklıma gelmiyo cnm ya,
bildiim bişe değildi,boya almaya gittiimde vermişti satıcı,adı hiç aklıma gelmiyo,
kusura bakma lütfen:kedi:
arkadaslar biri bana yardımcı olabilir mi? benim kendi sac rengim bal kopugu ve ben biraz acmak istedim. ön taraf hariç diger kısımlar oldu fakat sacımın on tarafı tuhaf bir sarı altın sarısına dönuk gibi. yani çok hafif bir turunculuk oldu. nasıl duzeltebilirim??? palette nin rofle setini uyguladım. önce arka taraflara surdum en son on tarafa surdum yani arka kısımm biraz daha fazla kaldı ondan mı acaba. lutfen biri yardım etsin

bu konuda benim hiç bi fikrim yok cnm:kedi:

kızlarr, gercek bal köpügü rengini sadece bal köpügüne boyayarak elde etmeniz biraz güç.. içine mutlaka ama mutlaka 9. ile başlayan birşey katmanız gerekiyor. ben gecen ''bal köpüğü çağla şikelin saç rengini isteyenler buraya '' diye bi başlık açtım oraya saç rengimide koydum tam anlamıyla saçlarım bal rengi.. sadece bal köpüğüne boyarsanız saçlarınızda parlaklık olmaz mat renkler elde edersiniz içine kesinlikle 9.3 (altın sarısı ) yada palette 10.65 altın sarısı eklemeniz gerekiyor.. çok uğraştım bu rengi elde etmek için biliyorum ne kadar siniz bozucu bi durum olduğunu.. istediğin renk tutmayınca çok sinir oluyosun ve hala arastırmaya devam ediyosun..
Unutmayın.. boya kutusundaki ilk numara rengi temsil eder
9. sarı demektir
yanındaki 3. dorelik demektir yani altın rengi
eğer 4 .varsa bakırlık demektir
mesela neva color 8.34 kumral dore bakır rengidir.
eğer yanında 1 . varsa küllü demektir ve küllü boyayı sadece saçındaki bakırlıktan sıkılanlar kullanmalıdır çünkü bal köpüğü tonlarına bakırlık verir..
hepinize kolay gelsin :)

konunu görmüştüm cnm saolasın,rengimi değiştirmek istediimde deniyecem bende,çok güzel bi renk elde etmişsin gerçektenalkisalkisalkisopuyorumnanaktan

üff saçlarım sarı şuan dip boyam gelmiş durumda karar veremiyorum tekrar sarımı yaptırsam balköpüğümü die güzel renk gibi ama kararsızım çok herkes farklı bişe sölüyo kokteyl gibi yaptıracam rengarenk o olacak

arkadaşlar ,yaklaşık bi 10 gün önce saçımı loreal castıng bal köpüğüne boyamıştım,
renk çok güzel fakat,saçlarımın boyadan sonra çok cansızlaştıını sölemiştim,
sanırım içindeki bakım maskesinin etkisiydi,bikaç yıkamadan sonra,
tam istediim gibi açık bi ton oldu,
hem renk daha bi güzelleşti,
hemde saçlarıma hacimli süper bi görüntü verdi,
ben çok memnun kaldım anlıcaanız...

tatlım hani bir arkadaş bal köpüğüne boyamış saçını fotoda koymuş böyle hafifi kızılımsı bir renk olmuş seninkide ötyle oldumu rengi çok güzel ama bakır gibi oluyor sanki

bende çok hafif bi bakırlık var cnm,palettede baya yoğun bakırlık var ama ,onun yanında ,lorealde az,
doğal rengim çok açık ,hoş duruyo bana göre:KK66:

benimde bal köpügü ve açıcıyla bunu elde ettim boya yok=))) bu arada doğal açıcı var mı kızlar

bende çok hafif bi bakırlık var cnm,palettede baya yoğun bakırlık var ama ,onun yanında ,lorealde az,
doğal rengim çok açık ,hoş duruyo bana göre:KK66:

roşum ya peki bal köpüğü yani sarı tonlarında olmuyor dimi birde bal köpüğü açık kumraldan açıkmı koyumu oluyor

hayır cnm bal köpüğü sarı tonlarında değil,
açık kumraldan biraz koyu, ama farklı bi renk çıkıyo...

canım kumraldı saçlarım kolestonun açıcısını aldım %9 olanını saçıma sürüp bekledim bir saat açıldı hoş oldu senin nasıl rengi???

dün boyadım bu renge . lorealin amonyaksız bal köpüğünü aldım geldim bi heves....
saçım doğal rengi kumral ama boyayla biraz açtırmıştım rengini bi kaç defa renk değişti diplerde kendi rengi vardı. yani işlem görmüş bi saçtı.. buda demek oluyoki kızlarrr saçınızda altta oryal yoksa yada çok açık kumral değilseniz o boya kutusundaki ve bu resimlerdeki rengi bulamazsınız
benim gibi garpi bi karamel olursunuz ağlarsınız.:çok üzgünüm:

benden sölemesi çok heveslenmiştim.
mary kate olsenin bal köpüğü rengi var bide. o çok güzel. ama röfle üzerine boyanmış. offff of :a015:

çok mu kötü oldu canım istediğin olmamıştır ama belki hoş bir karameldir...:hulya:

dün boyadım bu renge . lorealin amonyaksız bal köpüğünü aldım geldim bi heves....
saçım doğal rengi kumral ama boyayla biraz açtırmıştım rengini bi kaç defa renk değişti diplerde kendi rengi vardı. yani işlem görmüş bi saçtı.. buda demek oluyoki kızlarrr saçınızda altta oryal yoksa yada çok açık kumral değilseniz o boya kutusundaki ve bu resimlerdeki rengi bulamazsınız
benim gibi garpi bi karamel olursunuz ağlarsınız.:çok üzgünüm:

benden sölemesi çok heveslenmiştim.
mary kate olsenin bal köpüğü rengi var bide. o çok güzel. ama röfle üzerine boyanmış. offff of :a015:

cnm üzüldüm senin adına,ama çok kötü değildir ,güzel bi karamel olmuştur diye düşünüyorum,üzme kendini,aktıkçada renk değişip daha ii oturacaktır,kaydirigubbakcemile5

haklısın bende bu konuyu açtıımdan beri msjlarımda defalarca yazdım,
benim doğal rengim çok açık kumral,o yüzden saçımın rengi koyu olmuyo,
açık bi tonun üzerinde daha güzel sonuç alınıyo,
bal köpüğü karamelin en açık tonu gibi bişe,
ben çok memnunum,10 gün önce lorealin bal köpüğüne boyadım,yıkandıkça daha bi açıldı,çok güzel bi renk

verdiim linkteki konu sahibi arkadaşımız bal rengini kendi elde etmiş,
çokta güzel açıklamış,bi bak istersenkaydirigubbakcemile5

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-rengi-boyama/336016-bal-kopugu-acik-karamel-cagla-sikel-rengi-isteyenler-buraya.html

canım kumraldı saçlarım kolestonun açıcısını aldım %9 olanını saçıma sürüp bekledim bir saat açıldı hoş oldu senin nasıl rengi???

benimki açık kumral canım acaba bende öylemi yapsam sadece böyle plastik şişede boya açıcısı alıcam dimi 9luk tek ne kadara aldın

valla canım boyadan daha iyi hem hökmüyo yakmıyo kolestonun açıcı de sen %9 luk de 75kuruş cnm :)) ucuzdaa

valla canım boyadan daha iyi hem hökmüyo yakmıyo kolestonun açıcı de sen %9 luk de 75kuruş cnm :)) ucuzdaa

tamam alıcam bir hafta içinde yorumumu yazarım bizim burda vardır inşallah sarı tonlarında yapıyor dimi turuncu yansımalar yapmasında olmadı üsütne daha sonra koyu sarı boyarım bakarsın rengi güzel olur hiç boyamam açık kumralı nasıl yapıcak çok merak ediyorum

olmuyor canım saç tonlarımız aynı bende yapmadı bildigin hoş sarı oldu hatta çogu doğal saçın mı diye soruyo(=

Gerçekten çok moda oldu..

Sokakta herkes aynı saç renginde resmen:))

Ama güzel tabii..

X