Doğuma Hazırlık Bebek Cinsiyetleri ile Bilimsel veriler...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
merhaba emel hanım bende yazdıklarınıza katılıyorum benımde 13 haftam ama cok merak ediorum eger hormon salgısı yuksekse ve kız olma ıhtımalı artıyor oz aman ben kusmaktan basımı alamıorum,cok bıtkınım bazen korkuyorum cunku hıcbırsey yıyemıroum bılmıorum :)
Allah hayırlısını nasıp etsın

Bende kızıma hamileyken hiç bir olumsuz belirtim olmamıştı. Doğana kadar aldığım kilolar dışında hamileliğim belli değildi. Ama şimdi 11 haftalık hamileyim ve 6. haftadan beri bulantım var. Özellikle çok sevdiğim sigara ve çaydan tiksiniyorum. Hiçbir yemeği iştahla yiyemiyorum. Herşeyden tiksiniyorum. Bazen bulaşık yıkarken bile sudan tiksiniyorum. Çok berbat bir 5 hafta geçirdim. 11 haftalık oldum ama halen düzeldiği yok. Bebeğim hep sağımdaydı. Bu hafta ortaya geldi. Bazen minicik bir balon patlıyor sanki içimde. Günde 2 kere oluyo. Çok güzel bir duygu. Erkek olduğunu hissediyorum hatta eminim. 1 hafta sonra ikili testim var büyük ihtimal belli bir yüzdeyle kızmı erkekmi açıklıyo doktorlar. Kızımda kıza benziyo demişti doktorum gerçekten kızım oldu. Birde ikili testte hcg 50nin üzerindeyse kız oluyor. Benim 54dü kzımda. Şimdi bakalım kaç çıkıcak.
Ben şuan 7+6 hamileyim hcg sonucu 2 hafta önce 42.3 cıktı benim kızım mı olcak simdi 2 ay sonra kontrole gidecem tekrar yükselirmi bu hcg sonucu çok heyecanlıyım 😂

X