Şu sıralar kendimi pek beğenmiyorum...!!!

PastelBoya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2007
1.859
7
34
Ya kızlar inanın neden böyle düşündüğümü bende bilmiyorum ama kendimi bir süredir pek beğenmiyorum..:sinifsinif:
Boyum 1.60 kilom 49 basenlerim var azcık pek sorun etmiyorum bunu.
Sorun ne bende anlamadım aslında, biraz komplexli bir yapım var..(Tamam,tamam biraz değil baya diyelim biz buna)Giyimim kuşamım normaldir zevkimde fena değildir.Dar paça streç kot,hırka,sweet,mont vs.giyiyorum pek spor takılmam (kapişönlü,yada baskılı tshirt)

Makyajım da iyi denebilcek düzeyde solgun bir yüzüm var ve pudra kullanıyorum,şeftali ve pembe tonlarında allık kullanırım siyah göz kalemi,rımel vs..

Saçlarımı koyu kestaneye boyadım velhasıl değiştirecek pek bir yönümü bulamadım??saçlarım deseniz vasat aslında,çok işlem görmekten aşırı kırıktı eylülden beri 3 kere kestirdim halada toparlanmadı..Bol katlı en uzun katı omuz hizamda..

Uzun saç istiyorum ama maleseff en fazla omuzumu 5 cm geçti uzunluğu oda 2006 yılındaydı yani..Saçlarımı toplayamıyorum kulaklarım kepçe ve ben 7.sınıftan beri toplamam saç..
Sağolsun o zamanlar bazı arkadaşlar alay konusu etmişti kulaklarımı adımla değil kepçe diye hitab ederlerdi ne ağlardım:sinifsinif:

O zamana kadar kulaklarımın kepçe olduğunu bile bilmezdim aslında benCADIARZU Zaten toplasam ne olacak ki çok seyrek hem toplanacak kadarda saç yok şuan:nazar:
Fikir almak istiyorum kızlar:1rolleyes:

Bir kaç fotomuda ekliyorum kızancıklar..

fotoraf0010i.jpg

BUNLARIDA YENı ÇEKıNDıM ÇÖZÜNÜRLÜK DAHA ıYı :KK66:

550.jpg

560.jpg

Buda yüzden arkadaşlar

573.jpg

Son düzenleme:
sana tavsiyem postiş al

Tavsiyen için teşekkür ederim canım bende o tarz bişeyler düşünüyorum..Belkide yıllarıdr kısa saçlı olmamdan sıkıldım değişik modeller veremiyorum en fazla bant takıyorum düzleştirip yada şekillendrici sürüp kıvırcık yapıyorummafoldumben

bence d e cnm saçında yapıcağın bi değişiklikle çok daha farklı gözükebilirsn

güzel kızsın maşallah
kilon boyun yerindeymiş.
insanı saç çok değiştiriyor. uzun saç merakında varmış postiş alıp bi dene bakalım. hatta resminide at buraya bizde bakalım :KK66:

güzel kızsın maşallah
kilon boyun yerindeymiş.
insanı saç çok değiştiriyor. uzun saç merakında varmış postiş alıp bi dene bakalım. hatta resminide at buraya bizde bakalım :KK66:

Ayy valla deniycem canım ya yeter artık emin kısa saçın her modelini denedim yani küt modelleri hariç..Hatta ben küt istedim,kuaförüm yapmadı saçlarımı uzatmak istiyordum(sağlıklı) eğer küt yaparsak,düzleştirmen vs. gerekir uzatamassın dedi..

Bende kırıklarımdan kurtulmak istediğimden en çokta üst katlarda kırık vardı böyle kestirdim yanii..Sömestrda yaptırıcam ya kaynak yada çıt,çıt:hulya:

canım gayet güzel bir kızsın benim fikrim saçına röfle yaptırman yönünde olucak eminim çok yakışıcak sana.açık tenli güzel gözlü bir kızsın sana ayrı bi hava katıcağını düşünüyorum.giyim tarzını değiştirme çok yakışmış.

canım gayet güzel bir kızsın benim fikrim saçına röfle yaptırman yönünde olucak eminim çok yakışıcak sana.açık tenli güzel gözlü bir kızsın sana ayrı bi hava katıcağını düşünüyorum.giyim tarzını değiştirme çok yakışmış.

Canım beyaz tenliyim ama çoğu zaman solgun yüz reengim.daha önceleri birkaç kez sarı attırmıştım saçlarıma ama çok olgun gösterdi beniTabiii tonuda çok önemli ama şuan saçlarım toplanma aşamasında..Yorumun içi teşekkür ederiim

Gözlerin çok güzel ama cansız duruyolar; gözlerini daha canlı göstericek, fazla abartısı olmayan hafif bi makyaj yüzünü daha güzel bi görüntüye sokabilir bunu düşün bence tatlım :1rolleyes:

Gözlerin çok güzel ama cansız duruyolar; gözlerini daha canlı göstericek, fazla abartısı olmayan hafif bi makyaj yüzünü daha güzel bi görüntüye sokabilir bunu düşün bence tatlım :1rolleyes:

kesinlikle katılıyorum. bakışını, gülümsemeni ön plana çıkart. ne insanlar var kesin sen de sokakta binlercesine rastlıyosundur, sırf özgüvenli oldukları için kimse kusurları farketmez herkes hayran kalır. dimdik dur, saçlarına daha havalı bi model ver, gözleri ön plana çıkart. çok tatlısın kimseyi dinleme insanlar çoğu zaman kıskandıklarıyla alay ederler

kesinlikle katılıyorum. bakışını, gülümsemeni ön plana çıkart. ne insanlar var kesin sen de sokakta binlercesine rastlıyosundur, sırf özgüvenli oldukları için kimse kusurları farketmez herkes hayran kalır. dimdik dur, saçlarına daha havalı bi model ver, gözleri ön plana çıkart. çok tatlısın kimseyi dinleme insanlar çoğu zaman kıskandıklarıyla alay ederler

Zaten makyajlarımı genelde canlı tonlardan yana kullanıyorum burda denk gelmemiş herhalde başka resmlr yüklüycem birazdan bi de onlara bakarsanız sevinirim saçlarımı en fazla düz ve haff dalgalı kullanabiliyorum ve uzatmaya çalışıyorum

cnm ben herşeyini çok bğendim özellikle saçını .vallahi verecek hiç bir tavsiye bulamıyorum çok hoşsun bencea.s

Teşekkür ederim canım beğenmene sevindim.opuyorumnanaktan.
O zaman şöyle diyelim ben kendimi böyle görmekten sıkıldım:KK43:((
Uzun saç hevesim var ama uzatamıyorum en fazla omuzlra indi saçlarım nedeni ise çok çabuk kırılması ee şekil vermeden de olmuyor artık..:ecrin_bebek:

Canım sen fıstık gibisin zaten nereni beğenmiyorsun bakimmŞeniz
Çok şekersin özellikle saçın bence yüzüne çok yakışmış herkese bu model böyle yakışmaz ama yüzün güzelll... :nazar::asigim:

Canım sen fıstık gibisin zaten nereni beğenmiyorsun bakimmŞeniz
Çok şekersin özellikle saçın bence yüzüne çok yakışmış herkese bu model böyle yakışmaz ama yüzün güzelll... :nazar::asigim:

Teşekkür ederim canım ama dediğim gibi sanırım kendimi hep aynı saç modeliyle gördüğüm içinde böyle düşünüyor olabilirim.Yorumun için çokk teşekkür ederim tekrar..a.s.

cnm bu halınde guzel ama sıkılmısın sanırım hepimiz arada değşikik ıstıyoruz sende kulak hızasında kut bı model deneyebılırsın yuzunede yakısr sana da yenı yılda yenı bır baslangıc değişklik olur tatlım

canım çok hoşsun zaten,özellikle saçın yüzüne çok gitmiş,seninde söylediğin gibi sen kendinden sıkılmışsın,hepimizde olur zaman zaman böyle şeyler,saç bakımı bölümünde bir sürü maske ve bakım tarifi var,bence onları uygularsan çabucak ve sağlıklı uzar saçların,gayet hoşsun

bob modeli deneyebilirsin belki.. saçlarını ya tamamen koyult yada diğer arkadaşların dediği gibi aralara bişey at.. nasıl desem yüz tipin marjinal.. mesela fadik sevin atasoy var onun gibisin.. çok marjinal ve alternatif bir bayandır fikrimce... beğenirim kaydirigubbakcemile2 biraz ondan ilham alabilirsin resimlerini görünce o geldi aklıma ilk valla :))

yada röfle de olabilir hımmm ben bayağı düştüm bu konuya kaydirigubbakcemile5

X