ankara güven hastanesi

morkedii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2009
116
1
merhabalar,17 haftalık gebeyim,gebeliğimin başında bodrumdaydım,sonra ankara'ya taşındım hala bir dr ve hastane bulamadım:KK43: ztb de yaptırdım tüm testlerimi,bu süreyi de araştırarak geçirdim,ankara güven hastanesine gitmeyi düşünüyorum,epiduralle normal dogum düşünüyorum,1850 tl fark ödeniyor,dr olarak da meral sönmezer'e gitmeyi düşünüyorum,onun da fark ücreti 20tl,dogum ücretleri biraz yüksek ancak,anestezistleri,ebe ve hemşireleri çok iyiymiş,onun dışında yeni doğan ünitesi hakkında da oldukça iyi şeyler duydum,mesayı da düşündüm ancak fiyatları nerdeyse 2 katı.
güvende dogum yapmış yada güvene gidenler varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim

ben yaz tatilinde ankaradaydım kontrollerime meral hanıma gidiyordum bence çok ilgili bi dr çok memnun kalmıştım. ben tavsiye ederim şu anda ankarada olsam gözüm kapalı kendimi güven hastanesine ve meral hanıma teslim ederim

ben de Güven Hastanesine Meral Sönmezer e gittim çok memnun kaldım hoş benimki riskli gebelikti dış gebelik 1 aydır hiç bıkmadan yorulmadan benle uğraşıyor akraba olduk:):)

merhaba,
ben de 8 aylık hamileyim, 4. aydan beri Meral hanıma gidiyordum ama Güven'den ayrıldı, ortada kaldık doğuma 6 hafta kala. Yerine Aslı hanım bakacakmış. bu hafta ona gidicem bakalım o nasıl, Sibel hanım da var onun için de iyi şeyler yazmışlar. Bir de sedat Cömert var, o da bilinen iyi bir doktormuş. Güven iyi bir hastane doğum ve yeni doğan üniteleri çok iyiymiş. Biz de oyüzden seçtik zaten. Hastaneyi tavsiye ederim ama dediğim gibi doktorum bıraktı...

X