Göz Makyajı düz kirpikler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

paradise_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2009
220
0
kızlar ya kirpiklerim çok düz ne yapmalıyım kalıcı bi çaresi yk mu ki bununfisfisfis kıvırma aletiyle kıvrılınca dayanmıyor hatta kıvırıp rimel sürersem dümdüz olyr anında.kirpik perması da zararlı diye duydum ama:çok üzgünüm: bişey söyleyin arkadaşlar:enbuyukkk:

tatlım merhaba bende aynı dertteydim
1- rimeli sürmeden fırçayı hafif allığa sür sona fırçayı kirpiğin altından yukarı doğru sür kaldırması için sonra rimel sür öle dene bide ben avonun bu ayarlı rimelini aldım oda çok güzel kıvrım için ama allık fırçasıyla kaldırmayı dene

kirpik permasının hiçbir zararı yok kullanılan ilaçlar göz için yapılmış yurt dışından ithal ediliyor gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz ben kullandım çokda memnun kaldım

anladım canım denicem bu dediğini...kirpik perması yaptırıp kirpiklerinin döküldüğünü söyleyenler var o yüzden tedirginim açıkçası :uhm: fiyat olarak ne kadar peki?

fiyatlar 40 ile 90 arası değişiyor yapılan merkezlere göre ayarlıyorlar bazı yerlerde öğrenci indirimleri oluyor o zaman 40 düşebilirler inşallah uygun bi yer bulursunuz bütün kirpik perma ilaçları aynıdır yapan kişinin insiyatifine kalmış artık uygun yapması hoşçakalın

iki ay dayanıyor eğer uygun yaptırabilirsen aslında çok değil izmirde vardır uygun yapan yerler netten araştırın belki bulursunuz istanbulda var uygun yapan yerler ama size uymuyor her şey gönlünüzce olur inşallah

kızlar ya kirpiklerim çok düz ne yapmalıyım kalıcı bi çaresi yk mu ki bununfisfisfis kıvırma aletiyle kıvrılınca dayanmıyor hatta kıvırıp rimel sürersem dümdüz olyr anında.kirpik perması da zararlı diye duydum ama:çok üzgünüm: bişey söyleyin arkadaşlar:enbuyukkk:

Canım zaten birçok kişinin kirpikleri düzdür.Kirpik makasını fön makinesiyle ısıt.Çok sıcak olmasın dikkat et gözünü yakma!Sonrasında kirpiklerini kıvırmak için uygula.Faydasını göreceksin...

benimde kirpiklerim dümdüz rimelle bile kıvrılmıyor , normal kirpik kıvırıcısı 2 kez kirpiklerimi kesti :S bgn avondan aldım bir tane daha kaliteli duruyor.

AVON-Kirpik-Kivirma-Aleti__22713404_0.jpg

henüz denemedim ama eğer memnun kalmazsam birde bunu deneyeceğim :) belki sanada fikir olur cnm

Panasonic-EH2351-Kirpik-Kivirma-Aleti__22605093_0.jpg

kızlar cevaplarınız için çok teşekkr ederm..canım ben de zaten dedğin gibi fön makinesiyle yapıyorm başka türlü olmuyr çnkü.o da su değdiğinde bozuluyor tabi.daha kalıcı bişey olup olmadağını merak etmiştim

Benim de kirpiklerim düz ve çok uzun da değiller.
Geçenlerde flormar ın extreme curve mascara sından aldım. Güzel kıvırtıyor. zemuszemus
Başka markaların daha da kıvırtan modelleri vardır mutlaka, denemek lazım. Kirpik parmasını ilk defa duydum, hiç düşünem varsın kirpiklerim dümdüz olsun.. :umursamaz:

Benim de kirpiklerim düz ve çok uzun da değiller.
Geçenlerde flormar ın extreme curve mascara sından aldım. Güzel kıvırtıyor. zemuszemus
Başka markaların daha da kıvırtan modelleri vardır mutlaka, denemek lazım. Kirpik parmasını ilk defa duydum, hiç düşünem varsın kirpiklerim dümdüz olsun.. :umursamaz:

kirpik permasında niye ön yargılı düşünüyorsunuz o kadar rahatki kullanıımı her boya yapılabiliyor 2 ay kulllandım ben ikinciye yaptırdım kirpiğe hiç zararı olmadı ilaçlarını yurt dışından getiriyorlarmış düz kirpiği olan arkadaşlar modası geçmiş aletlerle uğraşmayın derim.

X