cildim çok solgun :(

selimelike

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2009
115
0
31
kızlar yüzüm o kadar solgun ki hasta gibi duruyorum karşıdan. yüz temizliğine çok önem veririm aslında haftada bir peeling falan yaparım.hergün gül suyuyla silerim gayet iyi geliyor.ama şu solgunluk bir türlü geçmedi :1no2: kan testi falan yaptırdım değerlerim normal çıktı :S yardım edin lütfen

canim bendede var aynisi ve insan kendini yorgun hissediyor dimi bende sivilce falan sendede yok galiba biraz kuru ve cok solgun duruyo cildim bekliyorum bende cevaplari söyle canli parlak bi cildimiz olsun

benim gözlerimde cok yorgun gözüm ve yüzüm agriyor resmen ya cok yorgun duruyo kafayi yiycem ben makyajda yapmam her zaman yani kafama eserse ayda üc-dört kez aslinda leke sivilce yok ama dedigim problemler var kizlar maske krem sabun önerilerinizi bende bekliyorum izine bir haftam kaldi alirim eger yazarsaniz

Sigara iciyorsanız ne yazıkk ki cilt sararıyor kızlar,bende de biraz solgunluk vardı en son cilt bakım urunlerimi aldım yerde tum malzemelerimin markasını degistirdim,daha dogrusu bu kez -ve ilk kez oldu sasırdım!!!-satıs gorevlileri bana baya bi yardımcı oldu.Sizde belki cilt bakım urunlerinizi degistirseniz ıse yarar.

kizlar hadi ama bekliyoruz benim izin günü yaklasti eger etkili bisey söylersenniz alicam izinde acil lütfen tavsiye yani deneyip memnun kaldiginiz biseyler yokmu hic

kızlar eğer birden kilo kaybı yaşadıysanız bundan kaynaklanıyor da olabilir.ben 65kilo ciwarındaydım,yüzüm de kanlı canlı yanaklarım bembe bembeydi.beyaz tenli olduğum için çok güzel duruyordu.fakat birden istemeden de olsa 7-8 kilo werdim.şimdi cildim eskisi gibi beyaz değil,sarı-beyaz arası bişey resmen.fotoğraflarda da bakıyorum yorgun duruyor yüzüm,gözlerim falan.tabi bende demir eksikliği de war,bu da bi etken benim için.cildim de çok kuru malesef.iyi nemlendiriciler kullanın eğer cildiniz kuruysa.
şunu da unutmayan söyliyeyim,kansızlık yok demişsin ama istersen sadece demirine baktır.mesela benim kanım normal ama kanımdaki demir az.bundan da kaynaklanıyor olabilir..

sodayı buz kalıplarında dondurup sabahları temiz yüzünüzde eritin.kan dolaşımını hızlandırcak ve yüzünüze renk gelecek:)

kızlar ben dıştan ne sürersem süreyim kahveyi çok içince ve vücudum susuz kalınca cildim hemen reaksiyon gösteriyor bu yüzden bol su+yeşil çay içmenizi öneririm

ani kilo kaybı olduysa yüz solgun görünür.benim tavsiyem buz masajı yapmak.artı kara üzüm çekrdeği tozu yemek.cilt parlıyor evrim geçiriyor resmen başka bir cilt gibi oluyor.ha bir de surat asık durmamak da çok iyi gelr :) onun haricinde iz falan varsa kantaron yağını öneririm..derdi veren Allah dermanını da veriyor herşeyin doğal bi çözümü var arkadaşlar bize araştırıp kullanmak düşüyor.mucizevi bitkiler var gerçekten..

kızlar 22 yaşındayım ama cildim çok aşırı soluk son zamanlarda bir çok şey denedim bu seferde cildimde lekelenme ve sivilceler oldu. Anlicanız cildim tam karmakarışık halde ne yapmam lazım bilmiyorum yeni ürünler alıcam ama ne almalıyım sizce bana yardımcı olabilirmisiniz????

X