28.haftalık hamileyim;bebeğim hareket ederken canım acıyor lütfen bı bakın

Umutcan Dr gittim bebekin kafası aşağıda hakketten ve oğlum bı kilo dortyuz gram olmuş Dr çok normalleşme dedi

bende 22 hafta 2 günlük hamileyim.kızım çok yaramaz olcak heralde çok hareket ediyoo onun hareketlerini hissetmek ne kadar güzel bişey ya Allahım herkese yaşatsın inş.doktora gittik 2 gün önce bacak bacak üstüne atmış oturuyo doktor bi güldüki::) sonra harmağını emiyodu ayrıntılı ultrason için gitmiştik uzun uzun gördüm bebişimi ne çabuk büyüyolar ya :) maşşallah herşey güzel gidiyo inşallah rabbim hepimizin bebişlerini sağlıklı ve hayırlı kucağımıza almayı nasip eder...çok mutluyumm sabahları özellikle çok hareket ediyo bebişimm..günaydın tekmelerini atıyo yaramazz..

bende 30.haftama yaklaştım bendede bu sorunlar var şımarık kızım 2 gündür uyutmuyor annesini acıdan :)

Hadi bee Tuğçe ciddenmii keske benimde oğlum öyle bacak bacak üstüne atsa

Oyyyyy masallahh grim onu bennn
benim yarın Dr kontrolum var arada kaçamak yapıp usg gtmistim şimdi kendi Dr gidicem renkl gostecek ins yüzün görebiliriz çok merak ediyorum

suanda tam 28+2 günlük hamileyim yaklaşık bı haftadır bebeğim hareket ederken acı hissediyorum tabi her hareketten değil bazen çok aşağıda ortada oynuyor o zaman böyle hissediyorum yukarılarda oynarken canım açımiyor veya rahatsızlık vermiyor caba diyorum bebek dogum kanalinami girdi asa indi veya pozisyonmu değiştirdi bundan iki hafta önce kafası solumda makat gelişi sagdada ayakları vardı acaba. Diyorum kafası asagiyami dondü ne bilim bu önemli biseymi sizde aşağıda hissediyormusunuz hareketleri ?
Bazı kisiler bana sen bebeği aşağıda tasiyisun diyolar karnımın seklinden dolayı dr haftaya gidicem o zaman sorucam bunuda aranızda benim gibi olan varmi

benim de aynı şekilde ağrılarım var. dr bebişin bu aylarda kafası doğum kanalına girebilir bu normaldir dedi
:KK49:

demek bu haftalarda böyle oluyormuş bende birtek bende sanmıştım tekmelerken resmen yerimden hopluyorum

Bende bazen çok acı hissediyorum. Sanki tekme değilde başka şeyler oluyor içerde. Anlamıyorum ve bir süre panik yapmama neden oluyor. İçimden bir şeyler kopuyor gibi hissediyorum.

25+5 gunlugum.Ayni seyleer bendede var arkadaslar uyuyamiyorum .korkuyorumda acaba dogum mu basliyor suyum mu geliyor diye .. tekmeleri asagiya dogru baski yapiyor .ilk hamileligim oldugu icin sanirim biraz telasliyim. Saglikla kucaklarimiza aliriz insallah meleklerimizi...

X