İçinizi dökün

önceben.........ya ben şu karşı komşuma gıcık oluyorum. kadın hiç evde durmuyor helhel geziyo. bi sabah kahvesi içecek kimsem yokyaaaa. :kahve: hele kayın validemin sesi beni delirtiyor.aslında hep sussa ne güzel olur. delikafadulden

:1shok:ya tek dertli benmiyim .aaaaaa kimsenin anlatacak bişeyi yokmu ? hadi ama sitres oldum valla.akannehir

tamam ozaman ben şimdi gidicem geri döndüğümde eğer hala kimse beni takmamışsa ahamda şurdan aşağı atlamazsam banada ne desinler:hulya:

atlama diye döküyorum içimi ayy bişeyde gelmiyo aklıma ama ben şu okuldan bıktım ya oku oku bitmiyo :)

Komşuma sinir oluyorum,2 tane küçük kızı var ve hergün muhakkak uğrayıp evimi talan ediyorlar.Hamileyim zar zor temizlik yapıyorum zaten,kadın acımıyoda bana.Bir kere de yapma etme demez çoçuklarına.Çoçuklar ellerine ne geçerse kırıp döküyorlar bıktım artık.Birde giderken pişkin pişkin evinide batırdık ama kusura bakma diyor ya :eek:lmaz:

Komşuma sinir oluyorum,2 tane küçük kızı var ve hergün muhakkak uğrayıp evimi talan ediyorlar.Hamileyim zar zor temizlik yapıyorum zaten,kadın acımıyoda bana.Bir kere de yapma etme demez çoçuklarına.Çoçuklar ellerine ne geçerse kırıp döküyorlar bıktım artık.Birde giderken pişkin pişkin evinide batırdık ama kusura bakma diyor ya :eek:lmaz:

sanırım seninde benim gibi yüzün tutmuyor kızmaya:eek:lmaz:gerçi ben yaşlandıkça iyice cadılaştım valla koymam evime umursamazları:tomato:yazık bide bebek bekliyormuşsun. hadi hayırlı doğumlar:emir_bebek:

dünyada kalleş çok hele şu sıralar şöle gidip 3 5 kişiyi ii bi pataklıyasım var
ama eşşek sudan gelinceye kadr( tabii eşeğin ayağına ağarlıkda katacan)
yermisin yemezmisin
senn hiç allahtan korkun yok mu
senn anan bacın yok mu die die
ohh beee şurda yazdım azcık rahatladım
hayal etmesi bile güzelmiş

AZRACIM ohhh sefamız olsun.şimdi tekrar hepsini yazmayım sabah beni trafikte sıkıştıran öküzede senin düşündüklerinden alayım.pis herif koca yola sığamadı nerdeyse kolkola gittik otobanda.:eek:lmaz:

kendini begenmiş insanlardan bıktım ya.
kendilerine bakmazlar birde bizi begenmezler
bizde insanlar kırılmasın diye seslemiyoz
seslenecegim bundan sonra ayıp yani

kaynana cadısıyla küsdüğümden belli rahatım her konuda yıllarca kaydirigubbakcemile2keşke daha önce küsseymişşim ne manyak kadınmış boşu boşuna hep çekmişim oh bundan sonra bana :hulya:
karışamaz!!!!
kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile2

hah bide bunlar. erkeklerle uğraştığımız yetmiyor birde hemcinsimiz KAYNANALAR var :eek: benimki çaktırmadan götürüyor işi. cadı cadı cadısıııııııın işteeeeeee.sinir bozucu nemrut.kaydirigubbakcemile

kaynana cadısıyla küsdüğümden belli rahatım her konuda yıllarca kaydirigubbakcemile2keşke daha önce küsseymişşim ne manyak kadınmış boşu boşuna hep çekmişim oh bundan sonra bana :hulya:
karışamaz!!!!
kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile2

sakın barışma sakın. ben barıştımda ne oldu kendini bişey sandı alkarısı tipli şeylaelaelaelaelae

kendini begenmiş insanlardan bıktım ya.
kendilerine bakmazlar birde bizi begenmezler
bizde insanlar kırılmasın diye seslemiyoz
seslenecegim bundan sonra ayıp yani

ALÇAK GÖNÜLLÜ OLMA ALÇAK SANIRLAR.:dilcikar:
takmıycan takmayanı canım bu böyle.buyrunnnnnnnnn

X