İstanbul'da Fal - Falcılar

sürekli bu ayhanın telefonu özelden isteniyor. ayhanın tam olarak nerede çalıştığını hala anlamış değilim. ne falı bakıyor, kaça bakıyor? ben mi kaçırdım yoksa. :sm_confused:

ayhan bir yerde çalışmıyor cepten arıyorsun istediğin yere geliyormuş 20ye bakıyor ne baktıgını bilmiyorum ben baktırmadım bir de genelde ulaşamıyorsun ama şu ana kadar tek baktıran katre bir iki kişi daha denesin bakalım ayhan artık onu tanımış

canım sen onun verdiği tarihler pek ümitşlenme. her zaman tutmuyor. bana baştan dediği tarihler hep tuttu. ama sonrasında aynı başarıyı gösteremedi. yinede bana dediği çıkan tek falcı o.

gerçi tarihler de mübarek 8 saat 8 gün 8 hafta şeklinde olduğu için :icecream: aslında da garip tarihler verdi önce günler verdi sonra 6lar 8ler bir de yaz dedi hangisi şimdi

8 saat geçti mesela tutmadı

ama size birşey diyim armağanı hep kötüledim ama hakkını da yemeyeceğim tek noktası var birgün yine küsken gitmiştim bizimkisiyle bu akşam görüşceksiniz dedi hakkaten o gece barışmıştık bir de ben zaten biliyordum geleceğini falcı söyledi deyince iyi de bi azar işitmiştim yemin ettirmişti bi daha falcıya gitmeyeceğime de :eek:lmaz: yoldan çıktım sonra
düşünüyorum düşünüyorum da bu dilek ne dedi tam olarak açıkçası ben anlamadım :teselli:

merhaba kızlar...

rahşana baktıran var mı?telefon ile bakıyodu sanırım...
ponpons..sen tavsiye etmştin sanırım...nasıl ulaşabilirim rahşan hanıma:)?

bana özelden cebınızı ben verıcem ona ,sizi arattırayım kendısı ortaya telefon vermıyormus konustum.ben veriyım arasın sizi..öyle olucak cnm

ben de purple cafe gül'den randevu aldım. Bakalım hayırlısı...

Arkadaşlar Güle gittim. Kesinlikle ve kesinlikle öneriyorum. Niyeti olan üşenmesin gitsin çok iyi bence. Kahveye bakmıyor bile. Özel bir odaya gidiyorsun orada bakıyor. ısim veriyor, zaman veriyor. Ne istersen cevapları alıyorsun. Ben çok memnun kaldım.

Son düzenleme:
Bir de tesadüfen bir cafe'ye girdim sadece dinlenmek için (sanırım De cafe ,Bakırköyde) Medyum Özlem diye bir hanım ile tanıştım. O da süperdi. Bildiğiniz kahve falı bakmıyor. Soru soruyorsunuz o yazarak cevap veriyor (aklımda istemediğim birini sordum ilerleyemedi hemen anladı). Gitmeden önce soruları hazırlamakta fayda varmış ama ben bilmiyordum. Ama çok iyiydi haftada sadece bir gün orada oluyormuş. Devamlı işadamları arıyor işleriyle ilgili birşeyler soruyor. ısteyene tel nosunu özelden verebilirim (özelden nasıl mail atılıyor bilmiyorum ama bir yolunu buluruz)

Ben istediklerimi buldum Gül ve Özlem. Benim için son noktalar, çok etkilendim.

Son düzenleme:
gülü iyice merak ettim şimdi, purple cafe bakırköyde değilmi, yoksa beyoğlunda mı? tam adresi nedir? özlem hanımın telefonunu bana msj atarmısın diyeceğim ama, 30 mesaj yazımından sonra msj atma hakkın var diye biliyorum..

gülü iyice merak ettim şimdi, purple cafe bakırköyde değilmi, yoksa beyoğlunda mı? tam adresi nedir? özlem hanımın telefonunu bana msj atarmısın diyeceğim ama, 30 mesaj yazımından sonra msj atma hakkın var diye biliyorum..

Bakırköyde. Ender mağzasının karşı sokağından giriyorsun. Vergi dairesini geçip sağa dönüyorsun. Ama 5'den sonra geliyormuş. Özelden atamıyorum ama Özlem hn da telefonunu vermek isterim. Sen bana mesaj atabiliyorsan at belki cevap dönebilirim.

ikisi de süper bence.

dilayc, bende özel msj atamıyorumuşum maalesef, toplam mesaj sayımın 50 olması gerekiyormuş, 30 du şimdide 50, sonra 100 olur allah bilir. neyse,
bu özlemin çalıştığı yer de cafe bulamadım. bakırköyün tam neresinde..cafenin telefonunu burdan yazabilirsin aslında.

dilayc, bende özel msj atamıyorumuşum maalesef, toplam mesaj sayımın 50 olması gerekiyormuş, 30 du şimdide 50, sonra 100 olur allah bilir. neyse,
bu özlemin çalıştığı yer de cafe bulamadım. bakırköyün tam neresinde..cafenin telefonunu burdan yazabilirsin aslında.

B.köy askerlik şubesinin yanından düz devam ediyorsun. Biraz ilersinde, hemen giriş bir yer değil bodruma doğru iniyorsun. Cafenin numarasını bilmiyorum malesef.

Arkadaşlar Güle gittim. Kesinlikle ve kesinlikle öneriyorum. Niyeti olan üşenmesin gitsin çok iyi bence. Kahveye bakmıyor bile. Özel bir odaya gidiyorsun orada bakıyor. İsim veriyor, zaman veriyor. Ne istersen cevapları alıyorsun. Ben çok memnun kaldım.

ay dilaaayy çok merak ettim gülü yaa:) kuzenim de öle acaip etkilenmişti, var o kadında bişiler sanırsam bi haftam kaldııı ist.teyim kızlar, otogardan inip güle mi gitsem sempatiksalakcinni

ay dilaaayy çok merak ettim gülü yaa:) kuzenim de öle acaip etkilenmişti, var o kadında bişiler sanırsam bi haftam kaldııı ist.teyim kızlar, otogardan inip güle mi gitsem sempatiksalakcinni

git bence de. Ben dediğim gibi falcılarımı buldum. Gül ve Özlem.

Bakırköyde. Ender mağzasının karşı sokağından giriyorsun. Vergi dairesini geçip sağa dönüyorsun. Ama 5'den sonra geliyormuş. Özelden atamıyorum ama Özlem hn da telefonunu vermek isterim. Sen bana mesaj atabiliyorsan at belki cevap dönebilirim.

ikisi de süper bence.

Dilayc, Özlem Hanım haftada bir gün orada yazmıştın. Hangi gün orada? Gitmişken ikisine birden baktırmak isterim. Dün gittiysen yani sadece çarşamba günü mü orada?
Bu alıntı mesajta Özlem Hanım'ın numarasını vermek isterim yazmışsın, sonraki mesajta cafebin numarasını bilmiyorum yazmışsın. Eğer ulaşılabilecek bir numara varsa verir misin?

Dilayc, Özlem Hanım haftada bir gün orada yaznıştın? Hangi gün orada? Gitmişken ikisine birden baktırmak isterim. Dün gittiysen yani sadece çarşamba günü mü orada?
Bu alıntı mesajta Özlem Hanım'ın numarasını vermek isterim yazmışsın, sonraki mesajta cafebin numarasını bilmiyorum yazmışsın. Eğer ulaşılabilecek bir numara varsa verir misin?

hangi gün orada olduğu belli değil. Tesadüfen oradaymış. Dediğim gibi cefnin numarasını almadım. Özlem hn'ın direk cep numarasını aldım. Size nasıl iletebilirim bilmiyorum. İsterseniz bir yerden dandik email hesabı açalım. Oradan gönderebilirim. Mynet falan gibi.

Arkadaşlar Güle gittim. Kesinlikle ve kesinlikle öneriyorum. Niyeti olan üşenmesin gitsin çok iyi bence. Kahveye bakmıyor bile. Özel bir odaya gidiyorsun orada bakıyor. İsim veriyor, zaman veriyor. Ne istersen cevapları alıyorsun. Ben çok memnun kaldım.

dilayc ne kadar sürüyor falı?olumsuz şeyleri de söylüyor mu?yani çoğu falcı gibi umut verip hayal dünyasına sürüklemiyordur umarım :1rolleyes:

dilayc ne kadar sürüyor falı?olumsuz şeyleri de söylüyor mu?yani çoğu falcı gibi umut verip hayal dünyasına sürüklemiyordur umarım :1rolleyes:

bütün sorularınıza cevap verene kadar sürüyor aslında . Benimkiler bayağı uzun sürdü. Ben dediğim gibi çok beğendim. Ama enerji meselesi tabi.

Bende haftasonu Gül' e bi gidiyim bari:))) Ne kadara bakıyor??? Bir de randevu alınıp mı gidiliyor??? Çünki facede okumuştum yorumları. Randevu alın lütfen falan yazıyodu Gül...

Bende haftasonu Gül' e bi gidiyim bari:))) Ne kadara bakıyor??? Bir de randevu alınıp mı gidiliyor??? Çünki facede okumuştum yorumları. Randevu alın lütfen falan yazıyodu Gül...

20 TL'ye bakıyor. Randevu almanızda yarar var. Geç kalabiliyor.

X