İstanbul'da Fal - Falcılar

Evet ta kendisi sordum gittiğimde daha önce asmin cafedemi çalıştınız diye evet dedi

Tabi bana çıkmayan başkalarina çıkabilir ama geçen sene arkadaşımla bana çok iddiali konuştu. Bir suru tarihler verdi biseyler söyledi, hayatinizin dönüm noktaları falan olacak dedi verdiği sure araliklarinda hatırlıyorum tersi oldu :) yanı sırf ergine inanıp umutlanmayin derim kendi fikrim.

Kizlar ergini begendim aslinda ben genel olarak nokta atislari vardı ama banada evlenceksin bunla dedi. Fazla mi pembe tablocu acaba ? Yok bunla olmaz dedigi veya olumsuz konustugu varmi içinizde ?
Ergine kalsa arkadaşım şuan evli benimde çocuğum falan vardi o derece :) moral bozmak için söylemiyorum. Sanırım gelecegi olumluya bağlamayi seven biri. Bize cikmadi ama insallah size cikar. Belki de bizim enerjimiz tutmadi bilemiyorum.

Ergin bana: sen ask kadinisin, sevmeden biriyle olamazsin. Bu adamin dengesizlikleri senle ilgili degil, sana duygulari var, aralik ayinda davranislari degisip iliskinizi oturtacak, seneye sonbaharda evleneceksiniz dedi. Evlenince calistirmayacak cunku ortak is yapacaksiniz dedi. Yeni biri cikmayacak, istesen de istemesen de kaderin bu adam dedi. Cikanlarla da sen yapamazsin cunki sen ask kadinisin dedi. 2018 senin dönüm noktan dedi.

Ayyy inanmıyorum ciddimisin,kaç kişi evlenip eşiyle işyeri açabilirki bariz sallamış,ayrıca bana da etrafındaki kişiler cinsellik peşinde dedi gerçekten şaka gibi,ergin de yalan oldu desene:halay:
Yalan oldu bu durumda bi de sordum, pembe tablocu musun dedim, cevap verdi: biraz once burdan kalkan birine "bosanacaksin" dedim dedi

Ergin bana: sen ask kadinisin, sevmeden biriyle olamazsin. Bu adamin dengesizlikleri senle ilgili degil, sana duygulari var, aralik ayinda davranislari degisip iliskinizi oturtacak, seneye sonbaharda evleneceksiniz dedi. Evlenince calistirmayacak cunku ortak is yapacaksiniz dedi. Yeni biri cikmayacak, istesen de istemesen de kaderin bu adam dedi. Cikanlarla da sen yapamazsin cunki sen ask kadinisin dedi. 2018 senin dönüm noktan dedi.
Birebir aynı cümleleri kurmuş şaşkınlıktan ne diyeceğimi şaşırdım,verdiği zaman dilimi bile aynı Aralık ayında ilişkin düzene girecek dedi bana da:-):KK48:

Birebir aynı cümleleri kurmuş şaşkınlıktan ne diyeceğimi şaşırdım,verdiği zaman dilimi bile aynı Aralık ayında ilişkin düzene girecek dedi bana da:-):KK48:
Banada aşk kadinisin sevmeden evlenemezsin. Aralik ayinda iliskin düzene gircek dedi. Bakarken begenmistim aslinda ama cidden fena patladi

Hemen hemen sevgilisinden ayri herkese uyacak cümleler. Adam da ezberlemis insanlari boyle aptal yerine koyuyor iste.
Bana da gecen sene donum noktan diye bir suru sey söylemişti. Neyse iyi oldu ortaya çıktığı birdaha buradan müşteri bulamaz.

Bu forumu senelerdir disardan takip ediyodum, ergin icin kayit oldum bugun. Iyiki de kayit olup sormusum sizlere.
Uzuldum cunki enerjisi iyi gelmisti. Ama bu durumda herkese bire bir ayni cumleleri kuruyosa ortada bayagi bi kandirma durumu var demektir :KK43:(
Bi de bana 'seneye estetik bir operasyon olacaksin' dedi. Ne alaka dedim. Bilemiyorum, aniden karar vericeksin cunki sen ani karar veren birisin dedi.
Herkese inaniyosun, herkesi kendin gibi iyi kalpli saniyosun dedi bi de :)))

Bu forumu senelerdir disardan takip ediyodum, ergin icin kayit oldum bugun. Iyiki de kayit olup sormusum sizlere.
Uzuldum cunki enerjisi iyi gelmisti. Ama bu durumda herkese bire bir ayni cumleleri kuruyosa ortada bayagi bi kandirma durumu var demektir :KK43:(
Bi de bana 'seneye estetik bir operasyon olacaksin' dedi. Ne alaka dedim. Bilemiyorum, aniden karar vericeksin cunki sen ani karar veren birisin dedi.
Hahah yaa geçen sene bana da sen bir estetik yaptirabilirsin dedi düşünmüyorum deyince ileri ki yıllarda küçük bişeyde olabilir botox gibi falan demsti şaka gibi :))

Ya varya artik ne diyeyim bilemiyorum Allah bana daha kaç kez fallardan medet ummayi bırak mesaji verecek bilemiyorum.
Hepimiz ayni durumda olup hala akillanmiyoruz :KK43:( senelerdir dolandirila dolandirila ben hala akillanmadim mesela :KK43:
O zaman ergin bayagi bildigin dolandirici cikti yani bu durumda!

Hepimiz ayni durumda olup hala akillanmiyoruz :KK43:( senelerdir dolandirila dolandirila ben hala akillanmadim mesela :KK43:
O zaman ergin bayagi bildigin dolandirici cikti yani bu durumda!
Aynen öyle herkes mi aşk kadini herkesin mi aralikta iliskisi duzelcek herkes eski sevgilisiyle barisip evlenecek bu kadarda tesaduf olamaz yani. Aslinda ergine de kızmıyorum baska falcılara da kendime kiziyorum sonucta kimse silah zoruyla fal baktirtmiyor bize. Biz kendimiz gidiyoruz ve hala akillanmiyoruz. Neyse cidden artik uzun bir sure baktirmicam

Ya bide nakit 40 kredi kartina 50 tl istediler mal gibi bayildim o parayi yazik oldu

ayyy estetik operasyonu bana da dedi

Aynen öyle herkes mi aşk kadini herkesin mi aralikta iliskisi duzelcek herkes eski sevgilisiyle barisip evlenecek bu kadarda tesaduf olamaz yani. Aslinda ergine de kızmıyorum baska falcılara da kendime kiziyorum sonucta kimse silah zoruyla fal baktirtmiyor bize. Biz kendimiz gidiyoruz ve hala akillanmiyoruz. Neyse cidden artik uzun bir sure baktirmicam
Cok haklisin, biz kendi ayagimizla kosa kosa gidiyoruz. Kimisi tutturuyo kimisi tutturamiyo. Ama karsisina oturan herkese ayni cumleyi kuran bir dolandiriciya verdigim parayi helal etmiyorum. Karsisina ihtiyac duyup gelmis birine bilerek yapilmaz bu!!

X