İstanbul'da Fal - Falcılar

Cok haklisin, biz kendi ayagimizla kosa kosa gidiyoruz. Kimisi tutturuyo kimisi tutturamiyo. Ama karsisina oturan herkese ayni cumleyi kuran bir dolandiriciya verdigim parayi helal etmiyorum. Karsisina ihtiyac duyup gelmis birine bilerek yapilmaz bu!!
Aynen bu karsinda ki insani salak yerine koymaktir. En azindan emek verip bir fal bakarsin cikip cikmamasi Allaha kalmistir ama ezberlemis gibi herkese ayni cumleleri soylemek dolandiriciliktir

Bu cocukla olmaz unutamadigi biri var sevememis seni dedi yarinda umayi denicem onun icin cok iyi dediler
Umay bende acayip fiyaskoydu. Ama enerji meselesi. Ben Laf cafe falcilarina tovbe etmistim. 7 yildir gitmiyodum. Gecen yil umay yuzunden bu yil de bu ergin yuzunden gittim. Bir daha laf cafe'ye adim atmam. Dolandirici calistirmalari hic onlara yakismayan bir davranis!

Bizi yonlendiren is arkadaslarimiz olmustu kalabalik grup gitmislerdi oyle bisey olsa anlasilirdi belli kelimeleri zaten falcilar kullaniyor bencede hic birine gitmemek gerek

Bizi yonlendiren is arkadaslarimiz olmustu kalabalik grup gitmislerdi oyle bisey olsa anlasilirdi belli kelimeleri zaten falcilar kullaniyor bencede hic birine gitmemek gerek
Kalabalik grup gidenlere o anda ayni seyi zaten soyleyemez foyasi ortaya cikar, o kadar akilsiz degildir ama bana once sordu, beni nerden duyup geldin dedi. Ben de kadinlar kulubu diyince verdi coskuyu demek

Hahahaha :) şaka gibi bugün bende gittim banada ayni cümleleri kurdu...sana dönecek evleneceksiniz birde ortak iş yapacaksınız dedi...ama ilginçtir bildiği şeylerde oldu

Var mısınız kızlar yarın laf cafeyi arayıp hep beraber şikayet edelim
Ben kesinlikle arayacagim! Resmen dolandirildik!
Dedigim gibi enerji tutmayabilir, fal cikmayabilir ama ezbere konusmak dalga gecmeye giriyo! Bir de bana dediki kazandigi parayi haketmek istermis!
2 kez gittim. 100 liram gitti.

X